Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Pyetje-pergjigje
Gjithsej 477 faqe: « E parė ... « 468 469 470 471 472 473 474 475 476 [477]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Info dhe rekomandime

Pershendetje ,

Po planifikoj te bej me makine rrugen deri ne Austri nga fundi i shtatorit , nqs ka mundesi te me thote ndonje qe e ka bere cfare duhet te kem parasysh para se te nisem, rruga qe duhet te ndjek dhe per sa i perket dhe taksave kam degjuar qe duhet ti presesh para se te kalosh ne Kroaci , cdo info dhe rekomandim do e vleresoja .

Faleminderit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2019 09:48
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1559

Kam qene une vjet me makine deri ne Berlin. Ki parasysh qe perpara cdo shteti qe ka vinjeta (taksa rruge te pergjithshme) ti blesh para se te hysh ne kufi. Zakonisht i shesin neper karburante kur i afrohesh kufirit. Nje gje tjeter, e cila varet nga destinacioni yt ne Austri, eshte edhe rruga qe do ndjekesh. Ne Kroaci ke nje autostrade spektakolare nga Dubrovniku deri ne Zagreb, nja 5-600 km pothuajse vije e drejte. Mos u ngaterro nga Makarska riviera se do te te dali gjate.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2019 18:54
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 477 faqe: « E parė ... « 468 469 470 471 472 473 474 475 476 [477]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Pyetje-pergjigje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.