Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Si ju kaloi dita sot?
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
nuk thuhet burg,dikur ne kohen e kjofte-largut thuhej kam kene ne ''universitet''

po mire me ndonje kile sheqer apo komposte ste sollen keto sheqerkat e forumit


Tani une nuk hy ne karamelkat por per vete i bera nje kartoline per ditelindjen por mu kthye se kisha bere adresen gabim. Keshtu eshte kur humb gjurme tjetri pa lajmeruar :p

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2007 19:08
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
nuk thuhet burg,dikur ne kohen e kjofte-largut thuhej kam kene ne ''universitet''

po mire me ndonje kile sheqer apo komposte ste sollen keto sheqerkat e forumit



jo o tresh jo....

Vetem futbolli me dergoi me poste pak mjalte dhe arra,por me duket se e kishte per te me shfrytezuar.....une duke e ditur qe pas nje gishti mjalte del ai produkti tjeter nuk e hengra ate koqe arre......

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2007 19:19
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

shkelqyer...

Shum mir mbrem kisha pir e sot ter diten gjum :S ka me mir

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2007 19:22
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Mire mire jo keq....vetem se tani jam e izoluar.
Ok ...do t'ju them pse.
Me eshte zhdukur celulari...te cilin e perdor jo vetem si nje mjet komunikimi por.. le te themi atje kam regjistruar gjithcka... duke filluar qe nga kontaktet qe nuk i kam te regjistruar ne asnje vend tjeter.
Personi qe ma mori gabimisht kur ishim ulur ne kafe dhe qe une e lashe  (pasi duken njesoj) po kenaqet ne nje vend qe sjell argetim  dhe aventura ndersa une po shkruaj ne forum . Eh pike e zeze. S'ka plane sot do t'ju trokas te tjereve si nje here e nje kohe pa i lajmeruar

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2007 20:16
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha ~Enigme~
Mire mire jo keq....vetem se tani jam e izoluar.
Ok ...do t'ju them pse.
Me eshte zhdukur celulari...te cilin e perdor jo vetem si nje mjet komunikimi por.. le te themi atje kam regjistruar gjithcka... duke filluar qe nga kontaktet qe nuk i kam te regjistruar ne asnje vend tjeter.
Personi qe ma mori gabimisht kur ishim ulur ne kafe dhe qe une e lashe  (pasi duken njesoj) po kenaqet ne nje vend qe sjell argetim  dhe aventura ndersa une po shkruaj ne forum . Eh pike e zeze. S'ka plane sot do t'ju trokas te tjereve si nje here e nje kohe pa i lajmeruar

po qe beqar ai shoku sma merr menja se asht je ngatrru pa dashje lol.
PS tema ah po nisi mir po ja kaloj shum mir apo nuk jam ne qetsi totale.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2007 20:21
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

A thua puntori te jete qellimisht ahahhaha dreqi ta haje.... rofshin fjalet kyce (passwordet) se perndryshe do me kishin dale te gjithe te palarat ( bej shaka)

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2007 20:28
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Cmim per cell. te Enigmes.

Paguaj 2000 CDN atij qe do me jape ne zoterim celularin e Enigmes.

Pastaj te shohim se sa do jene ne gjendje ato fjale-kycet te mbrojne closetin e te palarave te saj.....dhe nuk jane pak...deri ketu ne Kabul ju vjen era.......

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2007 13:58
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Nje dite fantastike per mua dhe miqte qe me rrethonin...Sot ketej nga une ishte "dita e veres" dhe shkuam diku ne mal per piknik me miqte me te mire...Ishim me shume çifte-çifte (te martuar,te fejuar).U nisem rreth ores 10:00 (2 ore rruge me makina) dhe ne 12:00 ishim atje ku hengrem,pime,luajtem me top,beme foto etj,etj...Me pak fjele u kenaqem shume,shume...Ne oren 18:00 i hypem makinave dhe tani sa mberritem ne shtepi...Deri tani kaq,per me vone nuk i dihet ende... :p

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2007 17:43
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Citim:
Po citoj ato që tha ishpeshtimi
Paguaj 2000 CDN atij qe do me jape ne zoterim celularin e Enigmes.

Pastaj te shohim se sa do jene ne gjendje ato fjale-kycet te mbrojne closetin e te palarave te saj.....dhe nuk jane pak...deri ketu ne Kabul ju vjen era.......



Ama c'na the ... po pse kshu behen keto pune o tinezar :p
E paske vene cellin tim ne ankand. Do gezohesh te te them qe dole i humbur...
Tani disa skelete kane te gjithe neper ato dollapet keshtu qe para se te ze vend ne cofin I will expoze them..................Jo sot jo nje here tjeter .

Edhe dita sot u shfrytezua nga mua madje ahahah ne terma metaforike do thoja u shtrydh si limoni. Ndersa tani po e abuzoj pak se te me thahet manikyri  ...kisha harruar te shkruaja vetem me gishtat treguese .

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2007 20:23
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Lere cofin se kemi rruge te gjate deri atje.....

Sa per skelete......une i lashe te gjitha ne Jail dhe tani jam krejt pastertor....bile po te isha ne kohen e Dulles mund te merrja edhe Flamurin e Pastertise.....

Kthehu njehere andej nga Shamata te derdellisim per te ardhmen

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2007 20:58
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Si ju kaloi dita sot?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.