Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Po ai qe pjerdh dhe ja hedh tjetrit?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2010 15:36
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Po ai qe pjerdh dhe ja hedh tjetrit?
 

avokat e ka emrin...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2010 15:53
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

ahahahhahahahahahahahhaahhahah

smokerrrrrrrrr kam qesh me ze

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2011 14:39
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

hhahah per nje tem ncnncn

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2011 14:49
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

o cna mbyte me te qeshur.

mu kujtua njehere isha tek motra dhe burri i saj pjerdh shume, eshte shume gallat.
ne mengjes e nigjoj nje pordh nga lart une isha poshte ne divan ne dhomen e pritjes, kur mbesa e vogel 4 vjecare ne ate kohe thote: ooo babi eshte sgjuar!

njehere tjeter une dhe nje shok durrsak shkojm ta takojm aty ku punonte ne nje kazino si black jack dealer.
ishte i rrethuar me turista cifte amerikan dhe po loznin pinin dhe qeshnin.
kur une dhe ky shoku i afrohemi tavolines tij, ky ndalon lojen dhe i thote njerzve: ladies and gentlemen me lejoni tju prezantoj me shoket e mij. dhe ja fut nje pordh aq te madhe sa kane vdekur njerzit duket qeshur ikem une dhe ky shoku se na turperoi fare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 23:50
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
o cna mbyte me te qeshur.

mu kujtua njehere isha tek motra dhe burri i saj pjerdh shume, eshte shume gallat.
ne mengjes e nigjoj nje pordh nga lart une isha poshte ne divan ne dhomen e pritjes, kur mbesa e vogel 4 vjecare ne ate kohe thote: ooo babi eshte sgjuar!

njehere tjeter une dhe nje shok durrsak shkojm ta takojm aty ku punonte ne nje kazino si black jack dealer.
ishte i rrethuar me turista cifte amerikan dhe po loznin pinin dhe qeshnin.
kur une dhe ky shoku i afrohemi tavolines tij, ky ndalon lojen dhe i thote njerzve: ladies and gentlemen me lejoni tju prezantoj me shoket e mij. dhe ja fut nje pordh aq te madhe sa kane vdekur njerzit duket qeshur ikem une dhe ky shoku se na turperoi farenjof dhe nje qe s eka shume problem si jan 5 apo 50 vet per ta ber at loje kshu qe ste them po gjithesesi turp per łotin mos qofsha ne nje rats te tille se do mbaja turpin etjetrit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2011 03:09
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


njof dhe nje qe s eka shume problem si jan 5 apo 50 vet per ta ber at loje kshu qe ste them po gjithesesi turp per łotin mos qofsha ne nje rats te tille se do mbaja turpin etjetrit

varet sa kohe i njeh njerzit dhe cfar kapaciteti kane per gallat. ne grupin tone te shoqerise shqiptare ktu ne ato vite ky ka qene the life of the party. por dinte kur me ba gallat dhe ne cfar rrethanash, nuk ishte idiot.

p,sh ne 96-97 kemi patur nje grup shoqerie shqiptare ktu, qe as neper filma fiction comedy karaktera me te lezetshem funy nuk i gjen dot kund kurre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2011 04:36
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


 

avokat e ka emrin...Lol. Sa i madh.

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2011 23:20
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sa shume i dua njerzit e thjehste o zot


pak me pare isha ne dyqan pe rte mall buk dhe takova dike te njohur skam ndoje muhabet te mall ashtu me te po puna disa kohe me ka lillur ta kisha afer (po teper e merzitshme si person) po kaloja me makine per te gjet parking dhe bera sikur se shof ,hyra te marr buken dhe shkoj ne kas te paguaj ajo pas meje po sillej neper rreshta te blej dicka une serish bera sikur se shof ,ajo ja ben nje te teshtir fallco vetem ta ktheja koken ,un serish se ktheva dhe pse e shikova me gjysmen e syrit qe e kisha pas
ca do thot njerzit me porlla i urrej si honeps dot ,bezdi tu flas

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2011 23:26
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.