Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Ksovari pershendetje, emrin m'a shkruaj mire heres tjeter se tingellon shume rende.

Flm qe me kujton.O më fal të lutem,
o mos e thuaj, juve jeni të paharruar për mua, edhe pse me obligimet vetëm vijn e shtohen gjithashtu dhe përgjithësit, dhe nuk po mund të gjejm kohën për të lexuar shkrime dhe punime të këndshme nga këtu.
Po din njeri ku është angeldevel. nuk më ra në sy që ka postuar ndonjë shkrim së fundi.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2012 16:57
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re capture.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 31 herė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2012 18:14
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Kudo qe te ulet ai po prape Sali do e kete emrin..!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2012 21:33
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Fiksion apo realitet?!

U mendova nja dy here para se te shkruaj dy rreshta. Jo sepse do ndryshoj gje por nganjehere gjerat duhen shpjeguar per te qene me e qarte me veten pastaj me te tjeret. Gjithmone jam munduar te jem e drejte ne lidhje me njerzit por jo gjithmone eshte marr pozitive kjo nga pala tjeter. Njerzit duan ti ferkosh ne sensin e qimeve edhe gabim te jene. Kjo i ben superiore, i ben te pushtetshem, jo te gjithe sigurisht.

Nja nje rast konkret. Nje shoku im virtual, me tregonte jeten e tij virtuale sigurisht, sepse sic duket po t'ja thoshte ndonje shoku real kishte frike se do e paragjykonin ose do e merrnin me probleme psikologjike.

Me thoshte qe donte dike, dhe donte ta takonte, kishin shkembyer letra, poema, foto me ate person, per te ishte femra ideale. Mirpo qendronte dyshimi i madh, si gjithmone ne keto lidhje. Asnje njeri nuk eshte i sigurte 100% per ndjenjat e tjetrit. Mendoj qe eshte dicka e drejte!
Shoku im, kishte konstatuar qe kjo vajza kishte shoqeri me nje shok te perbashket. Dhe ky disi xheloz, i shpreh shqetesimin e tij per kete shokun e perbashket. Kjo i thote se, po eshte e vertete qe e kam shok, madje kam ndermend ta pi edhe nje kafe me ate por kjo s'do te thote se s'kam ndjenja per ty. Shoku im i kthehet e i thote qe, nese ti takon ate (sepse une e njoh se si eshte) atehere s'mund te me takosh kurre mua sepse une s'jam i te njejtit nivel.
Deri ketu mu duk shume normale biseda e tij por ajo qe filloi te me shqetesonte ishte fakti se keta dy shoket kishin shume komplicitet, qeshnin neper fcb, pershendeteshin kur u jepej mundesia dhe komplimentonin njeri-tjetrin neper foto.

Kete gje e kam quajtur gjithmone te padrejte. Dhe padrejtesia nuk ka qene kurre mikja ime.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2013 08:41
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Fiksion apo realitet?!

U mendova nja dy here para se te shkruaj dy rreshta. Jo sepse do ndryshoj gje por nganjehere gjerat duhen shpjeguar per te qene me e qarte me veten pastaj me te tjeret. Gjithmone jam munduar te jem e drejte ne lidhje me njerzit por jo gjithmone eshte marr pozitive kjo nga pala tjeter. Njerzit duan ti ferkosh ne sensin e qimeve edhe gabim te jene. Kjo i ben superiore, i ben te pushtetshem, jo te gjithe sigurisht.

Nja nje rast konkret. Nje shoku im virtual, me tregonte jeten e tij virtuale sigurisht, sepse sic duket po t'ja thoshte ndonje shoku real kishte frike se do e paragjykonin ose do e merrnin me probleme psikologjike.

Me thoshte qe donte dike, dhe donte ta takonte, kishin shkembyer letra, poema, foto me ate person, per te ishte femra ideale. Mirpo qendronte dyshimi i madh, si gjithmone ne keto lidhje. Asnje njeri nuk eshte i sigurte 100% per ndjenjat e tjetrit. Mendoj qe eshte dicka e drejte!
Shoku im, kishte konstatuar qe kjo vajza kishte shoqeri me nje shok te perbashket. Dhe ky disi xheloz, i shpreh shqetesimin e tij per kete shokun e perbashket. Kjo i thote se, po eshte e vertete qe e kam shok, madje kam ndermend ta pi edhe nje kafe me ate por kjo s'do te thote se s'kam ndjenja per ty. Shoku im i kthehet e i thote qe, nese ti takon ate (sepse une e njoh se si eshte) atehere s'mund te me takosh kurre mua sepse une s'jam i te njejtit nivel.
Deri ketu mu duk shume normale biseda e tij por ajo qe filloi te me shqetesonte ishte fakti se keta dy shoket kishin shume komplicitet, qeshnin neper fcb, pershendeteshin kur u jepej mundesia dhe komplimentonin njeri-tjetrin neper foto.

Kete gje e kam quajtur gjithmone te padrejte. Dhe padrejtesia nuk ka qene kurre mikja ime.

Po shoke jane cec i dine te mirat e te keqiat njeri tjetrit. Nuk jane te njejtit nivel ndoshta por nga i njejti batak.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2013 13:20
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Fiksion apo realitet?!

U mendova nja dy here para se te shkruaj dy rreshta. Jo sepse do ndryshoj gje por nganjehere gjerat duhen shpjeguar per te qene me e qarte me veten pastaj me te tjeret. Gjithmone jam munduar te jem e drejte ne lidhje me njerzit por jo gjithmone eshte marr pozitive kjo nga pala tjeter. Njerzit duan ti ferkosh ne sensin e qimeve edhe gabim te jene. Kjo i ben superiore, i ben te pushtetshem, jo te gjithe sigurisht.

Nja nje rast konkret. Nje shoku im virtual, me tregonte jeten e tij virtuale sigurisht, sepse sic duket po t'ja thoshte ndonje shoku real kishte frike se do e paragjykonin ose do e merrnin me probleme psikologjike.

Me thoshte qe donte dike, dhe donte ta takonte, kishin shkembyer letra, poema, foto me ate person, per te ishte femra ideale. Mirpo qendronte dyshimi i madh, si gjithmone ne keto lidhje. Asnje njeri nuk eshte i sigurte 100% per ndjenjat e tjetrit. Mendoj qe eshte dicka e drejte!
Shoku im, kishte konstatuar qe kjo vajza kishte shoqeri me nje shok te perbashket. Dhe ky disi xheloz, i shpreh shqetesimin e tij per kete shokun e perbashket. Kjo i thote se, po eshte e vertete qe e kam shok, madje kam ndermend ta pi edhe nje kafe me ate por kjo s'do te thote se s'kam ndjenja per ty. Shoku im i kthehet e i thote qe, nese ti takon ate (sepse une e njoh se si eshte) atehere s'mund te me takosh kurre mua sepse une s'jam i te njejtit nivel.
Deri ketu mu duk shume normale biseda e tij por ajo qe filloi te me shqetesonte ishte fakti se keta dy shoket kishin shume komplicitet, qeshnin neper fcb, pershendeteshin kur u jepej mundesia dhe komplimentonin njeri-tjetrin neper foto.

Kete gje e kam quajtur gjithmone te padrejte. Dhe padrejtesia nuk ka qene kurre mikja ime.Analiz mjaft e qëlluar, si gjithnjë e madhe je. Mjaft mirë e kes htjellu këtë situatë. Kur nuk të përlqejnë gjestet ose sjelljet e tjetrit, mbase mund të kesh dhe raporte shoqërore, por të jetosh jetë fallso nuk ia vlen.
Këtu i ndaj tri mendime, i pari, këta i kanë shpallur luftë njëri tjetrit dhe garojnë për të shkatrruar rivalin dhe njëra nga format është loja e syefaqësisë,
e dyta, këta ia kanë dronë njëri tjetrit dhe e kanë në dorë njëri tjetrin me informata që mund të qojnë në skandalitet,
dhe e treta, këta dy bashkëpunojnë ngushtë dhe i ngrenë kurthe të tjerëve duke luatur rivalin.

Më ka rastisur jeta me këto nivele, dhe së fundi një kombinim ka qenë përball disa investitorëve sviceran të cilët u dëmtuan nga kjo lojë e fatkeqësisht vendasve , të cilët definitivisht janë njerëz pa asnjë ndjenjë kombëtare. Vetëm intervenimi nga ana jonë e bëri punë që shuma mbi 500 mijë euro të shpëtoj pa rënë në dorën e atye mashtruesve profesional.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2013 05:52
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.