Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 19 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

lajmet e dites

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re gazeta-1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 505 herė.

.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2005 21:24
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

lajm vertet rrengjethes ky... kur paska ndodhur dhe se paskemi marre vesh ne??? ka qene me te vertet lajmi me interesant i dites....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2005 21:31
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

?

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 08/11/2005 ora 23:00

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2005 22:15
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Deklaroj solemnisht se....
.... gazeta Lajmi i Dites, ne nje vend nuk eshte sakte.
Per sa i perket glasave te pllumbave, deshmoj ketu me dore ne zemer, jap fjalen dhe betohem '' per nderin e grekut '' betim ky qe e ka marre e gjithe bota, them se, ne diten ne fjale, zoti Janullatos nuk ka marre asnje glase pllumbi nga une.
Me nderhyrjen time, ka qene nje perpjekje e madhe qe zoti Jnullatos te merrte glasa, por, kundra deshires time, ne oren qe zoti Janullatos kaloi (nje ore te vone) te gjithe pllumbat po flinin.
Gjithashtu, u be nje kerkese si nje kordon pranveror, qe zotit Janullatos t'i shkonin disa sorra per vizite, por, nga sipermarresit e kesaj pune u tha se, sorrat nuk shikonin naten as njera-tjetren dhe nuk mund te benin glase ne nje koleg.
Por dicka tjeter qe kjo gazete e shitur nuk e ka thene por po e them une.
Betohem ne nderin e grekut, dhe e dyta, betohem ne besen e grekut...qe zotit Janullatos, i kane vajtur per vizite disa bufa dhe lakuriqe nate.
Askush nuk di se cfar ka biseduar ai me to.
Sipas disa te dhenave farefisnore...zoti Janullatos i ka thene nje lakuriqi te nates ;
- Ne greki jemi sume e bukur si popul. Ne duam qe Skiperia te shkoje poste e me poste le pastaj te ngjitet lart, sepse po nuk skove poste nuk ngjitesh lart.
A nuk sikoni, skipetari grindja me njeri tjetri dhe ne greki...xaxaxa...ne greki perfitimi sume.Ne ate duam qe te gjitha lafazani i Skiperia te vdesi nekros....siko, se ti je lakuriqi nata dhe nuk e di qe ne helmoje per te mira e Skiperia, njeriu te keqinj.Keshtu ka qene Negovani, ne duam Skiperia dhe e spetojme Skiperia nga njeriu jo i mir.
Ne duam qe te gjitha skolite ne Skiperia te flasin ghuha yne, pra gjuha greke, edhe Adrianos Celentanos eshte greki yne, por i itali na e kane klepsur dhe ne luftoje per drejtesia qe ai te kendoje elenika kenga.
Cdo skoli ne Skiperia ka nevoja per gjuha greke dhe ne kemi lari-per....me falni desha te them per-lare edhe skoline ne Elbasani yne.Atje skipetari vjeter ka nxjerre mesuesi te medha dhe ne duam te nxjerrim se ka qene genjestra e madhe. Pse duhet qe ky mesuesi te jete ne Skiperia kur ne jemi ketu si velezer greki me sume te gatshme dasuria.
Ne ndihmoje Skiperia ne cdo skolio se skipetari nuku di ai. Oqi, oqi, nuku di.
E mena meqe i palikari tis Skiperia, mu aresi poli prandaj rri ketu ne Skiperia se kam forta arsye, por kjo eshte prosopiko problemi
Si perfundimi, ti si nata lakuriqi, te skos edhe ne kusherir yt, nata bufi dhe te pergjoni skipetari se cfar thone ata per ne greki.
Po erdhi ketu i postri Dhiraqius ose Durrsakus, do ti jap pergjigje astu sic e meriton skipetari koke forti se un di te genjej me sume, e jo si ata.
Te gjithe ne veprim te dasur punetori i nata sepse ne greki nata duam dhe nata do japim tek skiptari, keta pellasgos maskarai sepse shkencetari i bota, po tregon te verteta, qe ghuha e malkuar skipe eshte me e vjetra ne bota dhe ne ghuha greke duam numuri ena ose nje. E thashe ele me lart ne genjejme me sume dhe bota do besoje neve.
Efkaristo.
Se spejti do te takohemi perseri...puna yne vazhdon.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2005 22:32
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Lando flm per lajmet e dites....
si gjithmone ngelesh 1.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2005 23:10
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

E MOR PLAK I PASKE HYRE MEDIAS ME THEMELI , HAJT URIME

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Nëntor 2005 20:25
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Intervist me Analisten

Gazetari: Znj Analiste
Analistja: Kujdes me fjalet se nuk jam zonj por jam zonjush nuk shef ti mer rrush.
Gazetari: Na fal zonja analiste, atehere vazhdojm me pyetjet.
Analistja: Pyetjet jan rrufe apo te zakonshme.
Gazetari: Jo jo jan ne kuadrin e te gjitha intervistave qe do te behen me moderatoret e forumit.
Analistja: Ahhh , vazhdo atehere pasi ne kete fush jam e afte, kot se kam nickun analiste, biles ne te gjitha votimet emri im si padashje esht i pari.
Gazetari: Zonja analiste a mund te me thoni se cfar ndodh Brenda nenforumit te bllokut.
Analistja: Cilin bllok e ke fjalen pasi ne bllok luan vetem opozita.
Gaztari: Dmth ne nenforumin e moderatoreve
Analistja: Ahh, po ja si te them forumi eshte jeta ime dhe meqenese me eshte besuar politika them qe ne zgjedhhjet e ardhshme te hedh edhe un kanditaturen pasi FH mbush 4 vjet krijimtari dhe patjeter qe do kemi zgjedhjet e reja.
Gazetari: Si sillen anetaret me ju dmth a keni preference? He kam fillu te harroj , bo bo po plakem me duket, ishalla sme ka ren skleroza.
Analistja: Ceshtja Harxhi po diskutohet thelle dhe ne ditet ne vazhdim themi se do e kalojm zonjen ne fjale megjith bllokimin qe po bejne autoritete shoviniste Greko Serbe.
Gazetari: analiste e kasha fjalen per anetaret e forumit.
Analistja: Pikerisht aty doja te dilja pasi cdo gje do te mar zgjidhje pasi un jam e ngarkuara ne fjale per ceshtjet politike dhe fajtori ma ka besuar mua te merem me zgjidhjen e ktij problemi.
Gazetari: O analaiste po te pyes per anetaret e forumit dhe rregullat qe ti ke vendosur.
Analistja. Ua sa interesant prit more djal te mbaroj pasi kshu qenke dhe i bukur por nuk po me len te dal aty ku dua te dal
Gazetari: He analiste dil aty ku ti don me dal se del shum bukur ti.
Analistja: Po, atehere ku doja me dal un se me bere konfuz djali, uaaaa hahaha me fal ee por kshu si qenke vesh ti hahahaha.
Gazetari ishim tek rregullat.
Analistja: Ah po rregullat, po ja polici me ndaloj dhe me vuri gjob vetem se kalova driten e semaforit. Ishte shum idiot ai polici pasi asnjeri nuk kishte ne rrug dhe vetem un mora gjob. I thashe qe ne ne shqiperi nuk kemi drita pasi Serbet dhe Greket nuk na shesin per te na bere bllokad me rastin e Kosoves por ai nuk dinte se nga binte shkallnuri.
Gazetari: Zonja analiste po ishim ke rregullat e forumit jo ke pakujdesia jote kur kalon vizat.
Analistja: Po pra edhe kjo ka te boj pasi un isha e merzitur dhe nga fletgjoba qe mora u detyrova qe te zihem me amoralicius dhe keshtu i hengri ajo te gjitha.
Gazetari: Edhe cfar vendoset
analistja: uaaaa sikur se din ky po ja u grinda disa koh me te i vura pas edhe Kontinentin nje miku im ky, dhe e hoqem qafe nga forumi. Kot nuk ka dal shprehja qe ju ngjit si kontja amorit, uaaaa po prandaj nuk thuhet mo u ngjit si muti pas kepuce, por thuhet ju ngjit si kontja amorit hahahaha sa qef . Tani radhen e ka erzeni por meqe ai ka disa dit qe ka ren ne qetesi them te perziej ujrat me von.
Gazetari: Si shkon jeta jote private:
Analistja: Si te them pjesen me te madhe e kaloj duke studiuar ne forum, pasi te bej dhe masterin them te kaloj nga praga ne Chikago. Kjo eshte enderra ime.E realizoj kete enderr nese harxhi shkon ambasadore ne USA.
Gazetari: A shef endrra naten ti analiste???
Analistja : Po po, hahahahaha po si e din ti qe un shoh endrra, uaaa ju gazetaret jeni shum te shkathet ju te zhbironi. E di mbereme pash enderr me Petrit Kolen dhe IQVLOREN ua sa qef kemi bere, isha me ta gjith naten(ne enderr eeee, he se ju gazetaret ti shtoni gjerat)aty me kapi cicomania nese e dini se cfar do me thene kuptohet, edhe po shkonim per te gjet energji dhe pasi morem bidonat I hypem kuajve dhe shkuam per korent ne Zimbabve, po po ne zimbabve, atje u takuam me Presidentin e shtetit Zi tun kal por aty per cudi na doli Zoran Gjingjic nga varri edhe na tha se Papulias edhe Boris Tadiq po punojn per tu ju hedh ne ere hidrocentralet. Ne moment u nisa te lajmeroj shoqen time Edith Harxhin dhe ajo me tha qe mos u merzit se I kam mare masat. Edhe ajo kishte ngrejt te gjith popullin e burrit te vet turk per te ber shurren ne hidrocentralet tona qe te kishim korent. Uaaaa hahhahaha un u habita kur njerzit nxorren hahahaha se kam turp ta them edhe nejse nxorren bilat duke ber shurrat e tyre. Keshtuqe me ndihmen e popullit turk digat u mbushen dhe populli yne po jeton I lumtur.
Gazetari: analiste naten e mir
analistja: uuuuuuaaaaaaa pse nuk isha ne gjum un?

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 11/11/2005 ora 02:32

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2005 23:49
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

hahahahahah e forte fare kjo durrsako

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:06
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Intervist me Myzeqarin

Gazetari: Shoku Myzeqari…
Myzeqari: Ore lali nuk jam me shoku un por jam Zoti
Gazetari: Me falni , Zoti Myzeqari.
Myzeqari: Ore Kovi po tall lesht me mua ti apo si, po jam eXplorer o tu mbyllt.
Gazetari: Zoti eXplorer, atehere perse nga myzeqari ne explorer.
eXplorer: O lali po kto pyetjet ti thon ty apo i shpik ashtu nga mendeja jote. Po din ti se cfar po ndodh me zhvillimet e brendshme apo jo?
Gazetari: Jo Zoti eXplorer nuk di gje biles per kete arsye kam ardh qe te mesoj se cfar po ndosh.
eXplorer: Po un isha myzeqari o kovi dhe kete nofk nuk e vura se jam nga myzeqeja o lali po e vura per ti thene te tjereve se jam i urte si myzeqaret.
Gazetari: Meqe jemi ke Myzeqari a keni bere ndonjehere dyshe myzeqare???
eXplorer: O lali kujdes me fjalet se ti censuroj un, po ketu nuk jemi ne eros o kovi. Pastaj cjan ato dyshe o derbardh un te isha per dyshe nuk do kisha kete trup qe kam tani.(fillon te tregoj muskujt)
Gazetari: Na thoni dicka ne lidhje se si e gjetet rrugen per ne forum.
eXplorer: Po jo o lali un isha ne Shqiperi, shkova ne Greqei dhe perfundova ne Angli aty hyra per te lexuar gazetat dhe thash po hedh nje sy ne forum. Keshtuqe qe nga ajo koh jam bere forumxhi.
Gazetari: Si i ngjitet shkallet e karrierres?
eXplorer: Ne fillim isha anetare i thejshte, i doja njerzit, sidomos kam kujtime te bukura ke taverna qyli dhe per kete un po investoj qe te restaurohet. Aty rrija ne taverna qyli kur nje dite me caktuan moderator, thash ta provoj njiher o lali dhe tani jam ber administrator dhe shpresoj qe vitin qe vjen ta kem emrin fajtor.tani po eXploroj qe te arrij deri aty.
Gazetari: Atehere nga Myzeqar- eXplor – Fajtor?
eXplorer: O lali jetoj ne Angli un dhe e njoh shum mire ekonomin e tregut. Vitin qe vjen behen zgjedhjet per kryetar te forumit dhe me kete ritem qe po eci un ja dhjes fajes vitin qe vjen.
Gazetari: Si shkoni me anetaret:
eXplorer: Terhiq e mos e kput o derzi, keshtu e do populli sot.
Gazetari: A keni miq?
eXplorer: Po po kam poi , kam anlisten , keilen, lela_Dr, Wydra, Sabina, Isra etj
Gazetari: Pse vetem femra???
eXplorer: Po luani me luaneshat rrin o lali.
Gazetari: A sheh endrra???
eXplorer: Sho or shoh por vetem njera me tmerron dhe nuk me len rehat, shoh nat per nate te njenjten enderr sikur jam un fajtori. E sho veten ne maj te forumit ku te gjith perulen para meje me respekt dhe shof vet fajen duke me mbajtur bastunin.
Gazetari: Naten e mir Z. eXplorer
eXplorer: Ik o lali ik, un e kam hallin tek endrra ti me thua naten e mir.Ehhh sikur tja zej ate vendin fajes s'do isha keq.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 11/11/2005 ora 02:41

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:13
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha Ruby_DR
hahahahahah e forte fare kjo durrsako


Rubo, un jam vetem redaktori, gazetaret i bojn dhe mi bijne ne MP dhe un i botoj pasi kshu jan rregullat. PO duke qen se kerkesat jan te mdhoja dhe un nuk boj dot gazet per te gjith , atehere ja botoj shpejt e shpejt ketu. Neser e ka radhen nje moderator tjeter. Po pate bo naj intervist bjere se gallat duhet ktu.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:15
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.