Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Hahahahahaha Lando te heq kapelen qe ma mbushi me glasa Kontinenti hahahahaha

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:34
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

hahahahahahahhahahahahahahahahaha

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:36
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

durrsak sa inat ta kam.. Ndersa te intervistuarit te fundit i urojme vigjilence dhe realizim endrrash

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:37
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Intervist me Keila

Gazetari: Zonjush Keila mirdita, sic e shikoni un jam gazetar
Keila: Pa mar pa e shoh qe je gazetar se po e man var hahahaha .
Gazetari: I habitur shikon nga posht…
Keila: Qyre qyre ka e hedh shikimin , e kam me mikrofonin mar qe te esht varun ne dor.
Gazetari: Oh me falni zonjush Keila por le te kalojm tek pyetjet. Atehere cfar do te thot per ty moderator?
Keila: Moderator per mu don me than me ken i moderum mar ta morrsha, a po kujton se ka te boj me doren hahahaha jo jo me dor vetem durrsaket i biin.
Gazetari: Zonjush Keila cfar mendoni per forumin.
Keila: Per forumin besa skam car me than hic, un e kam prej halli se due me e kalu do koh te dites por asht ba si virus dreqi edhe spo mujna me dal mo.
Gazetari: Sa or kaloni ne forum?
Keila: Sa or. Po ja nja 4 ore I kaloj kur shkoj ne pun, atje e hapi tines mer se nuk lejohet po dhe ja 8 ore ne ship kshuqe afersisht ke 12 ore ne dit.
Gazetari: Cfar ju ka lan me shum pershtypje ne forum.
Keila: Bejtja bejta, bi dekun per te, mase jam prej shkodre por besa ka raste qe nuk hyj ne forum per shkak pune edhe meqe na asht ba ves shkoj edhe ja them bejten gjyshes. Biles aty ka pas shkru nji far durrsak edhe me te per zoten shkruja per nat. Biles hahaha shkrunim aq shum saqe kujtun tjert mar se mos kishim naj gjesen, ose me demek mos kishin ran n'dashni. Po edhe myzo shkrun kjamet bukur, etniku, eshi, leshi etj.te tan mir shkrujkan.
Gazetari: A keni miq ne forum?
Keila: Pa pa, kam miq pa, kam boll biles.
Gazetari: Po armiq a ke?
Keila: Jo jo armiq nuk baj kollaj, kam vetem Erzenin por dhe me te na ndan vec mendimi se asht djal I mir dreçi.
Gazetari: Cmendim ke per Fajtorin?
Keila: Boll qef kisha mar me e pa niher po besa se di a do e kem ket fat. Jo per naj gjesen mar por po du me dit se me ke kena te bajm.
Gazetari: Cfar mendimi ke per kontinentin?
Keila: Djal I shkathet boll mar po vetem qe shkrun gjat edhe gjithanej edhe nuk po mujna me e kap. Kohet e funit kam fillue me e simpatizu nji fije.
Gazetari: A shef andrra Keila.
Keila: Qyre ky, po besa per te pa boll kam pa por me i maj men spo mujna me i ma.
Gazetari: Naten e mir
Keila: bafsh qef mer ta morrsha, po spo te lej me ik pa ta than nji bejte mar.
Ja kqyre ktu.
Ti sot mu me intervistove
asgje kun durt smi kalove
thash me vedi po pres dhe ca
po ti z'dike gja me ba.
hahahahahahahahahaha te pelqeu gazetari.
Gazetari: Po po , por meqe kam intervista te tjera po iki tani.
Keila: Ik mar ik si qukapik edhe dritat mos i ma fik. hahahaha nuk pushoj mar e kam shum qef bejten....

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 11/11/2005 ora 02:56

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 00:40
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Intervist me Lela_Dr

Gazetari: E dashur Lela_dr
Lela_dr: tashi ju gazetaret ta thoni troc, cuno ku me gjete te dashur ti re.
Gazetari: Me fal se ne e perdorim si shprehje por me falni nese ju ofendova
Lela_dr: Shih ky un thash kot se ne fakt mu me pelqeu qe me the ashtu biles thuje prap
Gazetari: e dashur Lela_dr
Lela_dr: E tha prap per koken e mamit, uuuaaaaa si qenka ky. Prit te vej cik kapelen.
Gazetari: Cfar mendoni per FH
Lela_dr: Tashi un marr pjese ne 114 forumi por si FH nuk ka, me esht bo si shpi , biles ne cdo dhom kemi nganji kompjuter qe i perdorim ne rast nevoje.
Gazetari: A ndjeheni e lumtur.
Lela_dr: Ne fakt meqe kjo intervist do botohet dua te them te verteten pasi ne forum ka nje tem ku gjithmon shkruaj e loshur e merzitur e derrmuar etj por tani ndjehem buon dolce.
Gazetari: Sip o e moderoni forumin?
Lela_dr: Uaaaa po vajza qe duket z’do kallauz, shif votimet pasi mbaj vendin e par.
Gazetari:A ke miq?
Lela_dr: Miq kam plot si ti dush dhe nga ti dush, msn ime eshte 8 metra e gjat.Flas me te gjitha viset dhe katakombet. Te gjith me kan shum xhan por..... edhe kaq ktu maron fjalia.
Gazetari: Te bej nje pyetje qe te dalim aty ku duhet.
Lela_dr: Ne fakt po deshe me dal shkojm pijm nje kapucino ne nje local Circolo Skenderbeg pran detit Rimini pasi aty dal dhe heq merzin.
Gazetari: Jo jo thash per pyetjen.
Lela_dr: Po me pyet atje ska problem.
Gazetari: Cfar eshte endrra juaj
Lela_dr: Ja te gjej nje gazetar si ty, kshu dmth nje djal si ty dhe te behem montatore.
Gazetari: Keni probleme me anetaret?
Lela_dr: jo me anetaret nuk kam probleme por un dij te gatuaj shum mire.
Gazetari: Cmendim ke per fshirjen e masezheve?
Lela_dr: Cfar te them un nese ka ankesa ka nje nenforum ku mund te ankoheni por un vazhdoj edhe shkollen e lart, edhe punoj, edhe merem me forumin, fshij ne forum fshij edhe ne shpi, jam shum puntore. Ne fakt ne oren 3 te nates flej gjum. Po ti na thuj edhe naj gjo per veten tate.
Gazetari: Sit e them pooo endrra shikoni.
Lela_dr: Duke qen se flej me orar te shkurter edhe endrrat I kam te shkurtra. Por ama endrrat me dalin ja psh mbreme te pash ty. Zot I madh sa bukur qe ishte. Un kam pare edhe me KOnten, Durrsakun, Myzeqarin por si me ty jo per koken time qe jo.
Gazetari: Naten e mir
Lela_dr: Uaa ky, jo re jo se e kemi rrugen bashk kot thua naten e mir shih ky.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 11/11/2005 ora 02:56

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 01:15
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

ahahahahahahahahhaha
durrsak me marrsh te ligat
se metaman ja paske lujt pikat :p
heren tjeter pak ma me fines
se tesh po na hap ktu noj ngatrres

...teru tesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 03:48
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

hahahahaha sa i forte qe je Lando, po ate Cappuccinon do ta pijme ne bregdetin e durrsit apo jo???????????????? Ke Zeus mundesisht...
T'i tregoj une ato 8 metra!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 07:46
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
Vazhdoi gazetaro se ka plot...hahahahaha......qitja horrlliqet forumit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 07:51
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Mirepresim Intervisten me Konten..

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 08:07
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Mirepresim Intervisten me Konten..

Mos Lela...se ai maskarai do m'i nxjerri te gjitha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2005 08:18
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.