Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Pyetje dhe pergjigje per bjondet Vlerėsimi i Temės: 6 votime, mesatarja 3.67.
Gjithsej 16 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

per sokin

ore sokin, si tha amor alucius me duket se po beni armike bjondet ju, qe jane me te mirat e forumit. mire keni se na kerkoi falje po ti na qellove keshtu!
une ta dish ti jam bjonde qe ne lindje dhe ashtu kam mbetur, dhe si shpirt jam( dhe nga truri, hahahhaha). po mire mire, thone qe kur dhelpra s'arrin te kapi rrushin thote qe eshte i tharte. keshtu dhe ju! mos ma mirni per keq, kam respekt dhe per brunet!

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 22:57
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Talking

London_girl po me the se cfar ngjyre i ke floket do te gjej dhe ty nje barsalet, mbasi kame humor nga te gjitha ngjyrat lol

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 22:58
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

shif tani por ketu ishte per bjonder apo jo lerm mua ti
na gjej naj humor tjeter

un floket tani per tani i kam ngjyre palltixhoni nje ngjyre shum e bukur qe me pelqen me shum e me.

por ngjyra origjinale e imja eshte geshtenje
ne fytyre jam e bardh sjam brune bardhoke me fot gjyshja

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 23:07
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Keni nuk u shpreha mbi floket e mi(dola ne mbrojtje te minorances:p),thjeshte thashe qe cdo bionde ne forum do thote"pa-pa-pa nje postim i atij qe ben humor per biondet,nuk do e lexoj fare...lol"


P.S jam nje perzierje 'sfumatosh' natyrale deri tani...(pak e veshtire per tu kuptuar ndaj dhe u shpreha ne ate forme):p

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 23:07
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Talking

London_girll kjo qe do te tregoj tani eshte per gocat qe i kane floket ngjyre palltixhane, po pa u ofenduar dhe me mirekuptim


Nje palltixhan futet ne nje dyqan edhe pasi shikon te gjitha sendet i pelqen nje televizor
Palltixhania: - Sa kushton ky televizori ?
Shitesi: - Me vjen keq po nuk ju sherbejme palltixhaneve.kjo nga inati del jashte po televizori i kishte ngelur fiksim . shkon ne parukeri edhe ndryshon ngjyren e flokeve
Kthehet perseri dhe futet ne dyqan.
Palltixhania: - Sa kushton ky televizori ?
Shitesi perseri. - Me vjen keq pe nuk ju sherbejme palltixhaneve.
kete here ajo ndryshon jo vetem ngjyren por edhe modelin e flokeve edhe kthehet perseri
Palltixhania: - Sa kushton ky televizori ?
Shitesi: - Me vjen keq po nuk ju shebejme palltixhaneve
Palltixhania e merzitur i kthehet, - eshte e treta here qe vij ketu edhe ti perseri me njeh se jam palltixhane, nga e di ti ?
Shitesi: Sepse ai nuk eshte televizor eshte microwave.......


Respekt per te gjitha ngjyrat e flokeve......

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 00:13
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

ahahahahahahhahhahha me vjen keq po ka qene bjonde se e di kte barsolet ahahah ca kom qesh mer amon

eheheheh gjej naj tjeter se te shkoj keq kjo.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 14:06
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

london_girll e bera sa per humor, po barsaletat behen sipas qefit dhe emrat vihen sipas qefit
Pershendetje nga keni dhe nje fundjave te kendeshme.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 20:49
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sokin.vl
Anetar i ri

Regjistruar: 11/07/2003
Vendbanimi: stamboll
Mesazhe: 5

per macen

pershendetje mace.
nuk te shkoj kondra me ato qe the sepse mu pergjigje shum cilter.do doja te te thosha dicka per veten:mua me terhiqnin brunet,gjithmon brunet ngacmoja.por tani qe te shkruaj e dashura ime eshte bionde{bionde me kacurela}dhe studion per mjeksi .nuk e ndroje as me brunen me te bukur.
sa per ato qe thashe ne mesazhin e pare ,i thashe thjesht per barsoleta. se nga natyra jam tip ngacmus.
te gjitha shqiptarkat bionde apo brune jan si shpirt.mbajne kampion per bukuri.
te pershedes mace dhe te uroj te kalosh nje vere sa me te qete.by from athensssssssssss

__________________

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2003 12:26
sokin.vl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sokin.vl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sokin.vl (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė sokin.vl't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: sokin.vl Shto sokin.vl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sokin.vl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

sokin

faleminderit ore sokin, dhe ti ja kalosfh mire!
ke te drejte, jemi si shpirt ne shqiptaret te gjitha, hahhahahahaha!!!!!!!!! qenke si nje djal qe njoh une ti, me perpara preferonte brunet, kurse tani s'me nderron as me me te bukuren,,,, hahhaha!!!! hajde se s'ka rendesi ngjyra vetem qe ketu ne itali kur thua jam albanese s'e besojne, thone qe shqiptaret jane te gjithe esmer, sa budallenj!!!!!!!!!!!! se ketu jane mbledhur te gjithe arixhinjt( me respekt per arixhinjt), prandaj vdesin per shqiptaret bjonde ketu!!!!!

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2003 12:35
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GLOCK 26
Anetar i ri

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 7

ca per bjondet

ne nje dhome dhome bosh dhe shume te ftohte fusim nje bjonde e cila eshte komplet lakuriq./////pse ajo shkon te cepi i dhomes?


pergjigja........sepse i kane thene se cepi i dhomes eshte 90 grade dhe ajo mendon se atje eshte me ngrohte.

2)tre bjonde gjejne nje pasqyre magjike qe po te genjeje para saj ajo te hante.doli b. e pare para pasqyres dhe tha
-une jam bjondja me e bukur ne bote......dhe pasqyra e hengri!!!!
erdhi b. e dyte para pasqyres dhe tha...
-une jam me e zgjuara ne bote.......dhe pasqyra perseri e hengri.
....bjondja e trete e trembur nga ajo pamje del para pasqyres dhe thote.....
-UNE MENDOJ....dhe pasqyra e gllaberoi menjehere ate.
morali i kesaj fabule eshte se BJONDET NUK DINE EDHE AS QE TE MENDOJNE FAREEEEE.(VEç TE TJERAVE QE NUK BEHET FJALE FAREEE.)

__________________
fati favorizon mendjen e pergatitur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2003 02:41
GLOCK 26 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GLOCK 26 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GLOCK 26 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GLOCK 26 Shto GLOCK 26 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GLOCK 26 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Pyetje dhe pergjigje per bjondet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.