Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Perse e kaloi rrugen pula??
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

ose kafene e mengjesit ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 15:40
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Pula nuk ishte pule ne fakt. Kete e kishte pseudonim.Ajo kishte nje emer tjeter, shume te lakmuar

 

:thasheth

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 16:52
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha cupka


Turll - Kujt i plasi... e rendesishme eshte te vazhdoje punimet e dores ne ate ane qe vajti



Turll kishte veshur fanelen e Juves dhe Pula te Interit. Te dy s'shkojme ne te njejten rruge. O perandor o hic

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 16:53
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Demo, pulat jane ose te bardha ose te zeza pra juventine.
Pulat mund te jene edhe te kuqe edhe te zeza milaniste.
Pulat mund te jene edhe thime (gri) si fanella e juves.
Pula zikalter nuk ka.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 18:58
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
akrepi2008
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/06/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 335

Diabolic: Nje pule e zakonshme mer bab. iku se e bani boze. nime pul qe nuk ishte dashuruar asnjehere. lafsha e saje duke qe nuk ishte prekur fare nga fryma e ngrohte dhe preje ledhatimeve dhe puthjeve epshoro -gjelore. vafanculo o pule... nuk te dua me...ps: kthehu pule se gjeli im te do again dhe do te mbyse me puthje e kafshime sqepi sapo te kthehesh. vafankulo te gjitheve qe nuk kane pula

turll: heeemmm. pula... dmth pse po ecen ashtu kur nuk ka ren birbili ende :dukemendu :dukemendu :dukemendu duhet ti shohe realitetin...duhet te jete pak pule sportive. hem se pula nuk merrte vesh nga futbolli...fundja pule eshte

iqvlora- hehehe. Pule tradhetare. iku se ja zbulova tradhetine dhe ja corra masken. Pula te tilla vetem labe nuk mund te jene. kur isha une ne kohen time te tilla pula i benim zap dhe nuk largoheshin pa urdher...po une them se eshte pule komuniste

cedrus- une nuk e di ???? eshte pule apo gjel???? pastaj pse keshtu ecet mor ta marrsha...nuk eshte as femer as mashkull.... dyshoj ne qenien e saje si pule e mencur....pulat duhet te jene tolerante de jure dhe mania e kundershtimit de facto

eshinkati: e cpule mund ti thhet kesaje qe nuk rri njehere deri naten vone duke menduar per henen dhe "ate".... pula kaloi ne muzgun e mbremjes se nuk e zgjidhi dot enigmen e henes.... pastaj mua nuk me interesojne fare pulat se ato flene sapo hena del...jo jo jo pulat nuk jane melankolike. oh sa keq me vjen per ate pule...u lodha duke menduar per te qe ndihet aq e vetmuar....dhe...

kurti: what fuckin chick is...pathetic pule qe nuk din me pas dashnore gjela claver qe din me pi e me lujt bixhoz edh me qen kavaljera bash ne kohen kur tan jetes kan ec me gomar and later me cadillak. shit ..pula iku se nuk e zinte gjumi. fuckin pule e merzitun me freaks and pathetics ... duhet te jete patjeter pule jugore


briseide: Kjo pule eshte pule... une di shume rreth pulave por do ju a them nje here tjeter. kjo pule eshte ajo e diteve pa te...prandaj iku

lost soul- tashti nese 1 pule plus nje gjel baraz me x dmth qe x mund tejete dikush qe nuk ishte ne qellimin tim ta them. Hajt shnet se kam pune te tjera.
a se per se nuk e thashe me pare. pula iku se ishte agnostike dhe e merzitnin bisedat e fese

ari labi: dreee se tashti erdha nga montekarlo. po ku jeni more shoke. lere more pulen e shkret se ja hoqa une kurtit nga duart se desha ta hante per vitin e ri..prandaj iku

demokrate: pulat ikin naqe, ose rrine naqe lol... pulat edhe mund te rrijne. si te jete situata kotecore. nje pule te zgjuar nuk i ngel hatri lol (thone se nuk e pershendeten me kenge)

lela dr: skishte rruge tjeter...ajo nuk ishte deliciosa


donika kastrioti: hahha lol lo lol. ua c'u shkriva. po lereni mor te ike...ka pula plot. pastaj po te kish qene pule kanine do dukej dy dite larg...apo jo moj moter lol lol


gjergj kastrioti- me falni qe po ndrehyj po tema mbyllet se keshtu e shoh te asryeshme une. se pari u thane te gjitha rreth pules. dhe se dyte dhe me kryesorja ajo pule nuk kisht asnje simbol kombetar. Sapo fola ne tel me prof dr sulo gradecin dhe me tha qe ishte pule serbe.



arturm: heeeee. ku je mere varkar se po ikin pulat e berishes. ajo puleeeee iku se sali maskarai ja ka sjelle popullit ne maje te hundes. ndyshe do kishte pesuar si kosta terbicka. more vesh varkar. pulat e sales nuk kane alternative more maskara berishe qe na more lirine (jo Liri berishen) ne edhe pules se shkrete

amori: uuuuuuuuuu po pse moj pule i thoni asaje ju. degjoni teten. ajo iku se i mbante kembet perjete me te gjithe gjelat dhe bente veze te vogla. pule e paarsimuar. u be xheloze pse struc alucius blente vezet e mija nga 2.5 Kg. Kur duhet duhet dhe une po e them se ajo pule na prishi imazhin. pule e parealizuar ne jete...shkurt pule kurve. hajt shnet se u merzita

pronari...: heemmm! Disa pula jane te destinuara te ecin ne kembe, disa te tjera me autobuz ndersa disa me ferrari... (ky eshte thelbi i jetes)


PS: parazitet nuk e njohin lloin e tyre per te tille

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 19:02
akrepi2008 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė akrepi2008 Kėrko mesazhe tė tjera nga: akrepi2008 Shto akrepi2008 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto akrepi2008 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

:dukemendu :dukemendu :dukemendu


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 19:08
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

ahahahahahahaha

deri tash kisha vleresuar pershkrimin e lostit si me i bukuri, por akrepi ia mori ne kthese. Si thone me te qeshur dhe te ngjeshur merr cmimin e pare. hahahaha
Hajt cheers akrep

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 19:23
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha akrepi2008
Diabolic: Nje pule e zakonshme mer bab. iku se e bani boze. nime pul qe nuk ishte dashuruar asnjehere. lafsha e saje duke qe nuk ishte prekur fare nga fryma e ngrohte dhe preje ledhatimeve dhe puthjeve epshoro -gjelore. vafanculo o pule... nuk te dua me...ps: kthehu pule se gjeli im te do again dhe do te mbyse me puthje e kafshime sqepi sapo te kthehesh. vafankulo te gjitheve qe nuk kane pula

turll: heeemmm. pula... dmth pse po ecen ashtu kur nuk ka ren birbili ende :dukemendu :dukemendu :dukemendu duhet ti shohe realitetin...duhet te jete pak pule sportive. hem se pula nuk merrte vesh nga futbolli...fundja pule eshte

iqvlora- hehehe. Pule tradhetare. iku se ja zbulova tradhetine dhe ja corra masken. Pula te tilla vetem labe nuk mund te jene. kur isha une ne kohen time te tilla pula i benim zap dhe nuk largoheshin pa urdher...po une them se eshte pule komuniste

cedrus- une nuk e di ???? eshte pule apo gjel???? pastaj pse keshtu ecet mor ta marrsha...nuk eshte as femer as mashkull.... dyshoj ne qenien e saje si pule e mencur....pulat duhet te jene tolerante de jure dhe mania e kundershtimit de facto

eshinkati: e cpule mund ti thhet kesaje qe nuk rri njehere deri naten vone duke menduar per henen dhe "ate".... pula kaloi ne muzgun e mbremjes se nuk e zgjidhi dot enigmen e henes.... pastaj mua nuk me interesojne fare pulat se ato flene sapo hena del...jo jo jo pulat nuk jane melankolike. oh sa keq me vjen per ate pule...u lodha duke menduar per te qe ndihet aq e vetmuar....dhe...

kurti: what fuckin chick is...pathetic pule qe nuk din me pas dashnore gjela claver qe din me pi e me lujt bixhoz edh me qen kavaljera bash ne kohen kur tan jetes kan ec me gomar and later me cadillak. shit ..pula iku se nuk e zinte gjumi. fuckin pule e merzitun me freaks and pathetics ... duhet te jete patjeter pule jugore


briseide: Kjo pule eshte pule... une di shume rreth pulave por do ju a them nje here tjeter. kjo pule eshte ajo e diteve pa te...prandaj iku

lost soul- tashti nese 1 pule plus nje gjel baraz me x dmth qe x mund tejete dikush qe nuk ishte ne qellimin tim ta them. Hajt shnet se kam pune te tjera.
a se per se nuk e thashe me pare. pula iku se ishte agnostike dhe e merzitnin bisedat e fese

ari labi: dreee se tashti erdha nga montekarlo. po ku jeni more shoke. lere more pulen e shkret se ja hoqa une kurtit nga duart se desha ta hante per vitin e ri..prandaj iku

demokrate: pulat ikin naqe, ose rrine naqe lol... pulat edhe mund te rrijne. si te jete situata kotecore. nje pule te zgjuar nuk i ngel hatri lol (thone se nuk e pershendeten me kenge)

lela dr: skishte rruge tjeter...ajo nuk ishte deliciosa


donika kastrioti: hahha lol lo lol. ua c'u shkriva. po lereni mor te ike...ka pula plot. pastaj po te kish qene pule kanine do dukej dy dite larg...apo jo moj moter lol lol


gjergj kastrioti- me falni qe po ndrehyj po tema mbyllet se keshtu e shoh te asryeshme une. se pari u thane te gjitha rreth pules. dhe se dyte dhe me kryesorja ajo pule nuk kisht asnje simbol kombetar. Sapo fola ne tel me prof dr sulo gradecin dhe me tha qe ishte pule serbe.



arturm: heeeee. ku je mere varkar se po ikin pulat e berishes. ajo puleeeee iku se sali maskarai ja ka sjelle popullit ne maje te hundes. ndyshe do kishte pesuar si kosta terbicka. more vesh varkar. pulat e sales nuk kane alternative more maskara berishe qe na more lirine (jo Liri berishen) ne edhe pules se shkrete

amori: uuuuuuuuuu po pse moj pule i thoni asaje ju. degjoni teten. ajo iku se i mbante kembet perjete me te gjithe gjelat dhe bente veze te vogla. pule e paarsimuar. u be xheloze pse struc alucius blente vezet e mija nga 2.5 Kg. Kur duhet duhet dhe une po e them se ajo pule na prishi imazhin. pule e parealizuar ne jete...shkurt pule kurve. hajt shnet se u merzita

pronari...: heemmm! Disa pula jane te destinuara te ecin ne kembe, disa te tjera me autobuz ndersa disa me ferrari... (ky eshte thelbi i jetes)


PS: parazitet nuk e njohin lloin e tyre per te tille



Akrepo Se me kenaqe. Kam faj une qe qesh? Dhe lost i kishte rene ne koke, por je vertete fitues i "gares" se pules.

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 21:42
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Kurti---pula kaloi ne anen tjeter te rruges se kur pa qe derri nuk qendroi me kurtin athere edhe pula iku

AKREPI....pula kaloi ne anen tjeter sepse i vinte rende te bente shurren aty

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 21:53
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hahahahahahahahah, u mbush kjo tema jote bris...!!! o zot sa mbajn me qesh nje grup njerzish ktu)

Agrepi2008=(shpjegon per here te pare se pse i iku pula)

ndoshta kishte edhe te drejte pula qe kaloi ne anen tjeter dhe me la, se une isha shume i zene me pune vitin qe kaloj, gjithe vitin i kam shkuar mbrapa nje cuni me emer kurti, dhe nuk kisha kohe me u marr shume me pulen...se une jam agrepi=professional stalker...
se une jam shume clever dhe ai se kupton dot se kush jam une.
p.s. njehere e kisha antarsimin me emer deadal=pastaj agrepi2008=etj etj, une i nderroj emrat shpesh se jam misterioz i madh dhe nje goce qe eshte lindur e rritur ne te njejtin vend ku kurti eshte lindur, (dmth me "gomar") me don shume, me quan VIP and we have bonded ever since we knew that we share the same womenly (twisted ones) intuition about things...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2009 23:55
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Perse e kaloi rrugen pula??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.