Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Kthehet e ëma nga tregu , dhe e pyet djali : Hë nënë ç'kishim në treg? Ç'do gjë , vetëm nënë e babë nuk gjeje .- Eh, po kush e sjell në treg mallin që s'ecën , ia kthen djali .



Një person po shëtiste me të dashurën e tij ,kur papritur shikon një person të njohur për të .Atëherë i thotë të dashurës : E shikon atë atje , ka dy muaj që më ka marë 10 000 lekë dhe akoma nuk mi ka kthyer . – As mos prit që ti kthejë më ,mua ka një vit që më ka marë virgjërinë dhe nuk ma ka kthyer më .


Një polic mundohej të kapte hoxhën kundravajtje kur ngiste biçikletën ,por nuk po ia arrinte dot qëllimit .Më në fund e ndalon dhe i thotë : Hoxhë ,si është e mundur që nuk i thyen asnjëherë rregullat e qarkullimit ? –Po unë kam Zotin para, prandaj.-Po pse s;thua ti , nuk lejohet me hyp dy veta në biçikletë .

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 16:32
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

E dërgon njëri gruan në spital dhe mjekët i gjejnë një kondom në mitër .Pas operacionit , mjeku i thotë : Mos përdor më Kondomë se i kemi gjetur një në mitër gruas . S'është e mundur doktor unë s'përdor asnjëherë kondomë .

Mbrëmë e kam paguar gruan time për shërbimin në shtrat , dhe kam harruar që ajo është gruaja ime ! po i drejtohej njëri shokut të tij . Po s'ka problem more se tek e fundit gruas tënde ia ke dhënë , ti gjithmonë i paguan prostitutat .-ia kthen shoku . Nuk është problemi tek paratë, por kur i dhashë 200 € , ajo mi ktheu 50, nga e dinte ajo që kushton aq .

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 16:35
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Në një tren ishin ulur përballë njëri-tjetrit dy udhëtarë, njëri që kishte blerë peshk dhe po e hante e tjetri që po e shikonte. Kur i pari i hëngri peshkut pjesët që hahen i tha të dytit - Peshku të bën të zgjuar !
I dyti e mohoi. I pari këmbëngulte, dhe ia mbushi mendjen të dytit t“i blente pjesën e peshkut që i kishte tepruar.
Udhëtari i dytë nisi të hajë kokën e peshkut si pjesë të vetme që kishte tepruar dhe kur e pa se nuk e hante dot kuptoi hilenë që i kishin bërë dhe i tha të parit - Ah, më mashtrove.
- Jo - i tha, i pari - ti vetëm kokën e peshkut hëngre dhe u bëre i zgjuar, a nuk kisha të drejtë unë.
I biri me të atin e ve ishin ulur për të ngrënë supë për drekë. I biri e provon i pari supën por ajo ishte aq e nxehtë sa atij nisën ti rridhnin lotë nga sytë. I ati e pyet - Përse qan o bir ?
I biri i fsheh të vërtetën duke iu përgjigjur: - Mu kujtua nëna e vdekur!
Atëherë i ati hesht dhe fut edhe ai në gojë një lugë supë. Supa tepër e nxehtë e bën edhe atë t“i dalin lotë nga sytë.
- Pse po qan o babë ? - e pyet i biri tinzar.
- Mu kujtua jot ëmë se ç'farë kopili ka lënë ! - përgjigjet i ati.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 16:42
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Një ditë, plaku me plakën kishin dalë shëtitje ne një vend që nuk kishin qenë për një kohë të gjatë. Papritur, plaka i thotë plakut:" O plak, a i sheh ato kangjellat aty?"
Po,- i thotë plaku
-A e mban mend se ç'kemi bërë ne aty?
-Jo,- ja kthen plaku.
-Aty, para 50 vjetësh kemi bërë dashuri për herë të parë,- i përgjigjet plaka.
-Epo, kohë e gjatë e nuk mbaj mend,- ja kthen plaku.
-Mirë, mirë,- i thotë plaka,- po hajt e bëjmë edhe një herë aty, të kujtojmë kohët e para.
-Jo,- i thotë plaku i habitur,- nuk na ka lezet, se jemi edhe pleq pale.
-Jo, ,- i thotë plaka,- do e bëjmë se s'bën.
Pa, ç'pa plaku, plakën para e duart te kangjellat e ja fillon punës më mirë se një njëzetvjeçar. Kur mbarojnë, plaka e pyet:
-O plak, si është puna, edhe kur ishe i ri nuk e bëje kaq mirë si tani.
Ehhh,- i përgjigjet plaku,- kur isha unë i ri nuk kishte korent te kangjellat.




Shumë kohë më parë një plak pasanik i kërkon shërbëtorit të tij t'i mbante qiriun ndërsa do të bënte seks me gruan e tij të re. Shërbëtori u përpoq të bënte sa më tepër dritë të mundte. Marrëdhënia seksuale e plakut me gruan e tij zgjati vetëm disa minuta dhe kur plaku e pyet të shoqen nëse i pëlqeu, ajo i tha se nuk ishte dëfryer aspak. Atëherë plaku i thotë shërbëtorit t“ia jipte atij në dorë qiriun dhe të bënte seks me gruan e tij. Shërbëtori që ishte djalë i ri, kreu me gruan e pasanikut një marrëdhënie seksuale të fuqishme ndërsa vetë pasaniku mbante qiriun. Në fund pasaniku e pyet të shoqen nëse i pëlqeu dhe ajo i thotë se kishte qenë për së mbari fare. Atëherë pasaniku i kthehet shërbëtorit dhe i thotë " E shikon ! Ja kështu mbahet qiriu !"



Dikush kishte kryer dënimin prej njëzetepesëvjetësh burg për agjitacion propagandë. Pas daljes nga burgu gjëja e parë që kishte ndërmend të bënte ishte të kishte marrëdhënie seksuale me ndonjë grua kështu që doli në një park për të gjuajtur. Pa një grua të ulur në një stol dhe u ul pranë saj. Papritur vjen një fëmijë dhe pyet gruan:
- Mami si jam krijuar unë?
Gruaja nuk dinte si t“a shpjegonte atë gjë dhe aq më tepër u zu ngushtë pasi pranë
saj ishte i ulur një burrë kështu që për t“a hequr qafe fëmijën i tha:
- Xhaxhi doktori më bëri një gjilpërë dhe kështu u bëre ti.
I ish-burgosuri që po dëgjonte me vëmendje dhe që u besoi fjalëve te gruas u kthye nga gruaja dhe i shqetësuar e pyet:
- Më fal shoqe që po të pyes, por nuk përdoret më ajo mënyra e vjetër?

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 16:47
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

shume te bukura keto me larte!

I madhi Zot i merr dy Permendore (nje mashkull dhe nje femer) dhe ju jep shpirtin.
Pastaj ju ep 20 minuta kohe per te jetuar dhe ata dy mund te benin cfare te donin.

Keta te dy u larguan me vrap dhe mbas 5 min. erdhen prap.
Kur u afruan tek Zoti i thote ajo femra mashkullit:- "tashti e kam radhen une,ti mbaje zogun e une do ta dhjes ne koke"...!

Shkojne dy shok te darkojne ne Restorant dhe kur vjen kamarieri ata marrin pleskavica (qofte te shtypura).

Mbas pak vjen kamarieri dhe sjell qoftet.Ne momentin kur kamarieri deshi te ik,njeri nga shoket sheh qe qoftet jane perplot qime (lesh)...ore i thote shoku kamarierit kujt don tia hedhesh ti me keto qofte plot qime.
Ju lutem te na falni i thote kamarieri atyre,sepse guzhinjerin e kemi sakat(te gjymte),i mungon njera dore,keshtu qe per te ngjeshur qoftet ai perdor gjoksin!!

te dy shoket shikohen ne sy edhe thojne,,,shyqyr zotit qe nuk porositem speca te mbushur!!!

pershendetje nga une!

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 17:20
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Thumbs up

shum te bukura me bere me qesh nice one

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 17:38
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Rossonero
MILANIST DERI NE VDEKJE

Regjistruar: 04/08/2003
Vendbanimi: Milan
Mesazhe: 99

Smile

Forza Milan!!

Babai kishte tre djeme po ishte i pakenaqur nga ata,pasi te tre e kishin shume te vogel K....
-Ju me turperuat fisin,me nxoret bojen.Nuk e shikoni sa te vegjel i keni.Largohuni nga shtepia dhe hajdeni pas dy javesh.Dua ta keni zmadhuar.Po se bete mo hajdeni fare.
E nisen djemte.pas dy javesh vjen i pari.Sa futet ne shtepi,babai nxjerr metrin dhe ja mat.
-Mire e ke 2metra,futu ne shtepi.Pas 2 ditesh vjen djali tjeter.Ja mat edhe ketij.3 metra.Prit te nesermen,per djalin e vogel,prit 2dite,2 jave e s'ka.
-E di-,tha ky ka per te me turperuar gjithe jeten.Kursa mbaroi se foluri degjohet nje e trokitur e rende ne dere.Babai hap deren dhe para syve i del nje koke e kuqe e madhe ku ishte varur nje tabele qe thoshte:
"Jam ne rruge,vij pas nje jave.Te lajmerova mos te beheshe merak"

__________________
Milan-Milan,sempre con te!
Milan-Milan sono per te!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 18:14
Rossonero nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Rossonero Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Rossonero (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Rossonero Shto Rossonero nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Rossonero nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Exclamation

Mesazhet qe nuk kishin te benin asgje me temen u fshine nga une!
Roke desha te rikujtoj qe ke te drejten te denoncosh postimet tek moderatoret/supermoderatoret.Nen cdo postim e ke tek opsionet


flm per mirekuptimin

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2003 13:45
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Wink

Ok!!

Faleminderit.Kam nje problem se une shkruj avash e kur ti denoncoj une ato e kane lexuar nje shqiperi e tere me gjithe itali,usa,angli,hollande,etj.Keshtu me jep me mire numrin tend te telefonit.(u skuqa)

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2003 07:53
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Roke eshte i veshtire per tu mbajtur mend,dhe e harroj shpesh.Kur te arrij ta mesoj permendesh atehere shohim!(vdiqa nga te qeshurat)

Shakate menjane:mund te me kontaktosh ne mssgg prv ne cdo moment,dhe kjo vlen per te gjithe qe ato qe kane probleme,paqartesi etj.Kete e kam thene qe diten e pare qe u bera moderatore!Jam gjithmone gati te ju ndihmoj,mjafton te mos e harroni.

pershendetje miqesore,

amor

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2003 13:56
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.