Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Citim:
Po citoj ato që tha lule
Ja kto qe sapo u folen ..jane anekdota teper reale

Losti çke ti grindavec?


Jo per zotin, nuk grindem me njeri.

Po cecilia nja pergjigje nje-rrjeshtore e ktheu ne sqarim se cfare raporti ka ajo me forumin.
Dhe nuk mora zjarr thote pastaj

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2011 17:33
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

ho pra se mfute friken, thashe
ç'ne ky ksho , ti je ne i omel, sgricesh kollaj

naj anekdode s'kishe e?

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2011 17:35
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Pershendetje te gjitheve.

Nje ngjarje te shkrurter. NJe miku im jurist ende beqar, nuk eshte pune te lidhet me nje vajze. Dhe takohemi, filloj te me qaj hallin, Miku: ku ta gjej nje per vete, une: si pa te keq se tash per te tjeret ke kerkuar, Ai: jo more, po, nuk mund te lidhem, Une: e do ta blej nje litar apo sinxhir, Ai: he hajt hajt, se e sheh,.

Vetem nje ne market, dhe aty nje vajze qe meriton kenge pranvere i asiston, dhe pa qellim i rpopozon diqka prej embelsirave,

Vajza: ky ketu eshte shume i shijshem,
Ai: te peyti njeri...

Kur dolem nga dyqani me thote Ai: e pe sa e bukur ishte, Une: po edhe,,, Ai: si edhe , qfare mendon ti, si t'i them, Une: hahaha, jo ore jo, i di dy qunat e mi, kur merr vesh se ata jane martuar dhe nipat e mi pastaj te vjen radha ty...AI si mendon? Une: mire boll, vajza pati simpati, e verejti se je nje far tipi, dhe te propozoj diqka sa per llaf, dhe ti, si jurist opa gjoben KUSH TE PYETI TY. Keshtu qe te uroj beqari te kendshme.....

Ai: qellon vete, eja shkojme ti kerkoj falje,,, Une: jo more jo, nuk e ka kjo puna keshtu...Caku goditet kur eshte koha, pasi ik rasti si mbret i botes ti mbetesh sherbetor...


E keshtu miqesia ime e forumi, jeta e beqareve ne Prishtinen me plote vajza te bukura dhe beqare...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2011 07:14
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Citim:
Po citoj ato që tha lule

naj anekdode s'kishe e?


Tashi une me te nigjume e kam kete, por mund te jete edhe e vertete.

Tre ish profesoret e mi, pijanece (sic eshte tradita e prof te math), shkuan te pine diku dhe si normalisht u rrumllun atje. Gjate gjithe kohes ata kishin porosit te njejta pije me xhiro. Dmth i xhiro me birra, i xhiro me konjak e kshtu me radhe.

Kur vje kamarieri ne fund me bo llogarite, i shef keta tape dhe mundohet t'ia fuse te llogaria. Tashi njoni nga keto, duke fol gjysma gjysma e me gjuhe qe i ngjitej, i thote "O cun i ke bo gabim llogarite". Habitet kamarieri, si ka mundesi ky majmun tape dhe i mblodhi me mendje sakte!.. Bon kamarieri sikur i rregullon numrat, prap me te futme, e prap ia pret profi "o cun i ke bo prap gabim"..
Ku ta dinte ai i shkreti qe profi zbatonte rregullen e plotpjestimit me 3.. lol.. Kamarieri duhet qe t'ia fuste atyre me nje shumfish te treshit, po ku ta dinte i shkreti. .. lol

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2011 21:28
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul

Tashi une me te nigjume e kam kete, por mund te jete edhe e vertete.

Tre ish profesoret e mi, pijanece (sic eshte tradita e prof te math), shkuan te pine diku dhe si normalisht u rrumllun atje. Gjate gjithe kohes ata kishin porosit te njejta pije me xhiro. Dmth i xhiro me birra, i xhiro me konjak e kshtu me radhe.

Kur vje kamarieri ne fund me bo llogarite, i shef keta tape dhe mundohet t'ia fuse te llogaria. Tashi njoni nga keto, duke fol gjysma gjysma e me gjuhe qe i ngjitej, i thote "O cun i ke bo gabim llogarite". Habitet kamarieri, si ka mundesi ky majmun tape dhe i mblodhi me mendje sakte!.. Bon kamarieri sikur i rregullon numrat, prap me te futme, e prap ia pret profi "o cun i ke bo prap gabim"..
Ku ta dinte ai i shkreti qe profi zbatonte rregullen e plotpjestimit me 3.. lol.. Kamarieri duhet qe t'ia fuste atyre me nje shumfish te treshit, po ku ta dinte i shkreti. .. lol




ahahahhahahahahhahahahahahha

s'ka zbatu rregullen e treshit ai,, ti dilte llogaria mire

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2011 21:36
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Ulur sot mbasdite ne bar pime ca kishim porositur mbaruam dhe thashethuqet femerore dhe i kerkojme kamarierit faturen per te paguar... kamarier kamarier ai ja nje minute mbas 5 minutash e njejta gje.... smu durua i them kamarier ate kusurin do na e sjellesh se po ikim ne u hutua i shkreti ja prit tha se tani e sjell lool

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2011 22:15
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Ulur sot mbasdite ne bar pime ca kishim porositur mbaruam dhe thashethuqet femerore dhe i kerkojme kamarierit faturen per te paguar... kamarier kamarier ai ja nje minute mbas 5 minutash e njejta gje.... smu durua i them kamarier ate kusurin do na e sjellesh se po ikim ne u hutua i shkreti ja prit tha se tani e sjell lool


Hahahhaha, e ofrte,

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2011 07:40
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


Hahahhaha, e ofrte,



O Ksovar e forte ajo e Angel devil --por edhe kjo jotja nuk eshte keq - hahahahahahahahhahaahaha

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 02:56
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

--Ai rusi qe kam une ne zyre eshte shume gomar , dhe kur ishte me vacation vajti ne France --Epo mire erdhi nga Franca dhe po bisedonim si ja kaloi etj ---Kur nje dite ky ishte i semure shume i dhimbte barku , dhe iku ne spital te vizitohej .........
--Atje e ithane qe ke veshkat --hahahahahahahahahahahaha

-Erdhi ne zyre bajga ruse dhe i them une :--He si je ?--Se une mendova mos kish ngene ndonje cope mut , ndja i dhimbte barku --Kur ky idioti me thote mua :--- Kisha gure ne veshka ---- I them une po si ka mundesi ngaqe kishe gure ne veshka ty te dhimbte stomaku ?---Ju ne rusi mos e keni veshken te vendos ne mes te barkut ?looooooooooooooooooooooooool -hahahahahahaha--Une po eshja me lote , u dhiva ----Por po qeshte edhe ai kafsha hileqare --se eshte shume i lig

-Epo mire iku kjo semundje --
-------------Kur pas ca ditesh vjen ne zyre ky qoftja , edhe me thote mua :--Raimond jam me tension te larte ---
------I them une qe ta ngushelloja :--Po nuk eshte ndonje gje , te gjithe e kane ate mjafton te pish ndonje baby aspirine per dite qe te hollon gjakun dhe mosperdor kripera ---Dhe po i thosha qe edhe babai im e ka ate semundje ---------....edhe keshtu po benim muhabet , ndersa punonim .........
-----------Kur ky Brezhnjevi filloi po tregonte fotot qe kishte bere ne Paris dhe Monte Carlo me Gruan tuj me ca trapin ....isha ketu dhe isha atje --

-- Po kishte bere shume foto edhe pasi i pame te gjitha i thashe une :----

-----Bej nje album me keto foto ....Ai Tha :---Mire thua do bej nje album se kam gjithe keto foto.............
--I thashe une pastaj :.....Ti beje albumin por ne kopertine te Albumit shkruaj :---

.......................If You want to have high blood pressure, take a look at this shit -- ( Dmth po do qe te behesh me tension te larte hidhi nje sy ketij mutit (sorry )
hahahahahahahaahahahahahahahahahahaahaha

--Por sa i thashe keto fjale po qeshja u meka ...-Ai ngeli nje minute si idiot pastaj qeshi , nuk e mbante dot megjithse i vint inat
--Po me cau trapin idioti i dreqit - .....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 03:20
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

lum si ju qe te gjithe punoni neper zyra. urime!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 03:24
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.