Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > barsaleta te ndryshme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

"Domatja dhe Trangulli"

Ne nje fshat te shqiperise nje gjitone pyet gjitonin:
-O gjiton si shpjegohet qe keto domatet e tua skuqen kaq shpejte kurse te mijat jo?
-Hmmm u kam gjet ilacin pergjitet ai ter krenari.
-A mund te me thuash e mua?
-Po ja,un dal mengjes per mengjes lakuriq para tyre e ato skan ca bejn e skuqen.Eshte shume e thjeshte...
-Uaaa qenka vertet e thejshte...do e bej e une thot gjitonja e egezuar
Te nesermen pyet gjitoni gjitonen:
-Cu be me domatet?
-O gjiton ato domat e mia nuk u skuqen qe su skuqen,por ai sallatori u be naaaaaaaaaaa (-----------Y-----------)

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2003 20:54
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skalabrino
Stekaxhi

Regjistruar: 25/08/2003
Vendbanimi: o hu sa larg
Mesazhe: 257

ja ke fut kot plako

ajo eshte ne tjeter menyre

__________________
vdes per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2003 10:22
skalabrino nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skalabrino Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skalabrino (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skalabrino Shto skalabrino nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skalabrino nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

hahaha

se dija qe isha website un dmth yahoo P ti e le me te forte akoma. Po meqe eshte ndryshe thuhe ti,apo pertone?
Ore te tuket ty ndryshe se ndryshon e menyra jone e te folurit se ti je nga veriu por un nga jugo,megjithate esenca e njejte eshte bye

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2003 21:09
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skalabrino
Stekaxhi

Regjistruar: 25/08/2003
Vendbanimi: o hu sa larg
Mesazhe: 257

me avash me avash

qe kur qenkemi dare neve veri jug ta di une. sa per esencen jam dakort kurse ajo eshte ne menyre tjeter, hajte s'po ta prish meqe thua qe ke ti te drejte

__________________
vdes per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2003 17:37
skalabrino nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skalabrino Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skalabrino (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skalabrino Shto skalabrino nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skalabrino nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

me vin keq :)

O shok me vin keq qe se ke lexuar me vemendje,un nuk thash qe jemi ndare veri juge,ben shume gabim.Perkundrazi thash qe ti je nga veriu e une nga jugu e ndryshon dialekti jone,menyra e te folurit, dhe kete e thash per te tu pergjigjur ty ,por ne nje menyre funny. U mundova ta kthej ne barsolet pergjigjien jo te te merzitja,shpresoj tani te me kesh kuptuar.
Gjithe te mirat!

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2003 11:33
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skalabrino
Stekaxhi

Regjistruar: 25/08/2003
Vendbanimi: o hu sa larg
Mesazhe: 257

hi serisht

ok plako hajt se degjona po na thuaj ndonje tjeter

__________________
vdes per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2003 16:54
skalabrino nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skalabrino Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skalabrino (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skalabrino Shto skalabrino nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skalabrino nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

KEPUCET

Nje i moshuar e kishte fiksim sa te blinte nje pale kepuce me lekure tigri.Nje dite,mbasi fiton llotarine,vete dhe blen kepucet.Shkone ne shtepi dhe i thot gruas:
-Veren ndonjegje qe te ket ndryshuar tek une?
-"Jo" pergjigjet guaja.
Shkon plaku e heq robat dhe pyet perseri gruan:
-Tani shef dicka te ket ndryshuar?
-Jo pergjigjet gruaja, k***** yt gjithnje ulur ka qene.
Pergjigjet plaku:
-Eshte ulur qe te shikosh ti kepucet e reja qe kam blere!
Dhe thot gruaja:
-"Po ti ore fatkeq,kepuce gjete te blesh, nuk bleve ndonje kapele"?

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2003 21:28
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

Cfare te beja un e shkreta?

Nje cift vendos qe kete sezon ti benin pushime vec e vece, ne vend tjeter buri dhe ne vend tjeter gruaja.U betuan qe do i qendronin besnik njeri tjetrit.
Mbaroj pushimet dhe kthehen.I thote burri gruas:
-Ah zemra ime cfare te te them,gjeta nje femer atje ku isha shume te embel ,dhe qe me pelqente shume,me ftoj ne dhomen e saj,per nje cast e humba mendjen,u c'veshem dhe u shti ajo e un siper saj,por pastaj mu kujtove ti dhe u ngrita,u vesha e ika.
Po ti si kalove?
-Cfare te te theme,"pergjigjet gruaja"te njejtat pothuajse kalova dhe une,por me ndryshim qe kur te mendova ty,dhe doja te ikja, isha nga posht dhe smund te shpetoja nga e....

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2003 21:40
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

makin shkrimi

Ishte nje cift, qe burri thoshte per p*** e gruas makin shkrimi kurse gruaja i thosh k*** te burit laps.
I thote burri cunit te vogel:
- Biri im, i thuaj mamit qe babi do cik makinen e shkrimit"
Vete cuni i thote.Pergjigjet gruaja:
-" Thuaj babit qe makina e shkrimit nuk mundet tani"
Vete cuni e i thote babait qe makina e shkrimit nuk mundet tani.
-Mir thot babai ska gje."
Mbas nje ore pothuajse theret mamaja femijen dhe i thot:
-Zemra ime e vogel,thuaj babit qe makina e shkrimit eshte gati tani"
Vete cuni e i thot babait qe eshte gati makina.Pergjigjet buri:
-""Thuaj mamas qe babi e shkruajti me dor""

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2003 21:56
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

evil_impire

Citim:
Po citoj ato që tha evil_empire
Ne nje fshat te shqiperise nje gjitone pyet gjitonin:
-O gjiton si shpjegohet qe keto domatet e tua skuqen kaq shpejte kurse te mijat jo?
-Hmmm u kam gjet ilacin pergjitet ai ter krenari.
-A mund te me thuash e mua?
-Po ja,un dal mengjes per mengjes lakuriq para tyre e ato skan ca bejn e skuqen.Eshte shume e thjeshte...
-Uaaa qenka vertet e thejshte...do e bej e une thot gjitonja e egezuar
Te nesermen pyet gjitoni gjitonen:
-Cu be me domatet?
-O gjiton ato domat e mia nuk u skuqen qe su skuqen,por ai sallatori u be naaaaaaaaaaa (-----------Y-----------)





E kam degjuar por nese shume e mire e shume interesante

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2003 22:21
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > barsaleta te ndryshme

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.