Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > per te qeshur
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
anteli
Anetar i ri

Regjistruar: 24/01/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 16

Citim:
Po citoj ato që tha ThE_MaStEr
EEE ajo u merzittttt



Okay po pse u merzit thE-MastEr???!!!!
Besoj se e dini ate punen e varrezave ne nje fshat te Frances per ato qe merziten. Jeta nuk eshte ajo pjese e kohes kur kalon i merzitur i vrare shpirterisht, i nevrikosur, i tendosur etj. Jeta eshte vetem ajo pjese kur njeriu gezon, qesh, defren, Ne fund te fundit per ate te shkrete qejf mundohen te tere, Mjere ai qe nuk arrin te vendose nje ekuliber te qendrueshem midis lodhjes, seriozitetit, te te qenit i acaruar me te defryerit, dhe te qenit i qeshur. Kam mendimin qe AJO pra ajo eshte zemeruat te thote shpejt se pse eshte zemeruar ndryshe ................KY ESHTE NJE PROBLEM SERIOZ QE DO TE PERFSHIJE TERE ANETARET E FORUMIT..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2004 19:23
anteli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anteli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anteli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anteli Shto anteli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anteli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anteli
Anetar i ri

Regjistruar: 24/01/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 16

Citim:
Po citoj ato që tha ThE_MaStEr
EEE ajo u merzittttt



Okay po pse u merzit thE-MastEr???!!!!
Besoj se e dini ate punen e varrezave ne nje fshat te Frances per ato qe merziten. Jeta nuk eshte ajo pjese e kohes kur kalon i merzitur i vrare shpirterisht, i nevrikosur, i tendosur etj. Jeta eshte vetem ajo pjese kur njeriu gezon, qesh, defren, Ne fund te fundit per ate te shkrete qejf mundohen te tere, Mjere ai qe nuk arrin te vendose nje ekuliber te qendrueshem midis lodhjes, seriozitetit, te te qenit i acaruar me te defryerit, dhe te qenit i qeshur. Kam mendimin qe AJO pra ajo eshte zemeruat te thote shpejt se pse eshte zemeruar ndryshe ................KY ESHTE NJE PROBLEM SERIOZ QE DO TE PERFSHIJE TERE ANETARET E FORUMIT..ha ha ha.
Tregoji diçka per te qeshur te lutem The_Master se mua nuk po me kujtohen per momentin

__________________
NJERIU VDES ATEHERE KUR AI DON VETE TE VDESE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2004 19:23
anteli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anteli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anteli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anteli Shto anteli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anteli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Po di une pse u merzzzit !!!

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2004 19:26
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahahahahhahhaha guys ahhaha ca u merzita re jo un qesha me te madhe biles
pse avokat????????
po se ajo mu u gjend
ajo me erdhi ne mendje per momentin
the_master he sgpirt pse u merzita un qe the ti e di un se pse u merzit ajo?
me thuaj dicka
shpirta un nuk kam pasur koh te shkruaj prandaj ju a vonava pak pergjigjet

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2004 20:00
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

ThE_MaStEr is happy :D

Nje dite, nje djaloshi ia la babai i tij nje amanet para se te vdiste:
- Djali im kur te vije koha per tu martuar, merre nje vajze qe ecen me
kembe te mbyllura se ato qe hecin me te hapura, nuk te dalin sakllam.
I vjen dita djalit qe te martohet dhe del qe tja kryeje babait amanetin
dhe shikonte cdo femen qe kalonte dhe fliste me vete: "Nuk eshte per
mua, nuk eshte per mua".
Papritmas aty prane kalon nje vajze qe ecte me kembe shume te mbyllura
dhe shume ngadale. Ky i afrohet dhe fillon tja kryeje babes amanetin:
- Moj vajze dua te martohem me ty.
Pyet vajza:
- Cfare te mire ke more djale qe me pyet kaq shpejt?
Djali ia kthen:
- Baba me la nje amanet para se te vdiste. Me tha: "Djali im, martohu
me nje vaze qe ecen me kembe te mbyllura se te tjerat jane te q**e".
Ja kthen vajza:
- Ec more djale se babai tend nuk paska ditur asgje. Une eci me kembet
e mbyllura sepse po ti hap me bien zorret e barkut pertoke.

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2004 20:03
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

edhe nje tjeter


Nje dite Buba qe punonte sekretare ne nje kompani po i thoshte bosit te saj: Une i njoh te gjithe njerezit e shquar. Po si i thote Bosi. Nuk ta them se si por ti me thuaj vetem emrin e njerit prej tyre dhe ne vemi e takojme.
Ok i thote Bosi e njeh Tom Kruiz. Le te nisemi ne Hollivud i thote Buba.
Kur arijne para shtepise se Tomit ai ju hodh Bubes ne qafe dhe i thote: Sa mire bere qe erdhe, paske marre dhe nje mik me vete hajde te hame dreke bashke. Bosi u habit por nuk e dha veten, dhe pasi u larguan i thote po Bushin e njeh?. Nisemi per ne Washington i thote Buba.
Kur arijne para shtepise se bardhe, Bushi doli dhe filloi ti pershendeste me dore dhe i thote: Buba sa mire bere qe erdhe se une do isha nisur per te ty, hajdeni brenda te pijme nga nje kafe.
Pas habise se madhe te Bosit, ai i thote po Papen e njeh?. Papen e njoh qe kur ishte partizan i thote Buba, hajde nisemi per ne Rome. Kur arijne ne Vatikan, Buba i thote bosit: Ti me prit ketu dhe une pas nje gjysem ore do te dale ne ballkon me Papen. Dhe keshtu Buba doli ne Ballkon dhe kur u kthye e gjeti Bosin te shtrire nga nje atak ne zemer. Cfare pesove i thote Buba?. Po ja kur ti dole ne ballkon me Papen, nje burre afer meje me pyeti:Kush eshte ai qe ka dale ne ballkon me Buben?

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2004 20:06
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Talking

Ne nje shkolle fshati vjen inspektori i arsimit dhe hyn per kontroll ne klasen e katert fillore ne oren e gjuhes shqipe. Pasi hyri u beri nje pyetje nxenesve. Kush me formon nje fjali me emrin mami? Ngriten duart femijet dhe inspektori shkon e pyet nxenesin me te dobet, mesuesja po priste me ankth pergjigjjen. Nxenesi tha Mami i Mirit eshte prostitute. Mesuesja ngriu, inspektori i tha shume mire ulu. Ne pushim shkon inspektori dhe e pyet nxenesin qe u pergjigj. Ku e ka shtepine mami i Mirit?

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shkurt 2004 23:50
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_pafajshem
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/07/2003
Vendbanimi: Spain
Mesazhe: 383

Nje vajze e vogel, rreth tre-kater vjeçe, nuk donte qe te lahej ne dush nese dikush nuk i tregonte ndonje histori ose perralle gjate larjes.Gjithashtu ishte dhe shume kurioze.
Nje dite , ndersa po lahej me nenen e saj, filloi ta pyeste per organet gjenitale; -Mami, ç'fare eshte ky vend ketu?
-Porta per te hyre ne parajse te keqen mami-, ju pergjigj e jema.

Pas disa ditesh, ndersa po lahej me te jatin, perseri te njejten pyetje- baba, ç'fare eshte ky?
Ky eshte çelesi per te hapur porten e parajses se mamit - ju pergjigj babai.

- O ba, po ki kujdes - ja kthen e bija- edhe fqinji yne ka bere nje kopje te çelesit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2004 19:34
i_pafajshem nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_pafajshem Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_pafajshem (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_pafajshem Shto i_pafajshem nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_pafajshem nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen : “Mesuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? –“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja. – Atëherë se besoj se do të më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë.

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2004 20:19
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Beni para se të shkojë në shkollë i thotë të jëmës se i dhemb barku. E jëma: "Nuk ke ngrënë bukën, e ke barkun bosh ndaj të dhemb, po të ishte plot nuk do të të dhembte. Në shkollë mësuesi mxënësve "Fëmijë më dhemb koka, mos bëni zhurmë ju lutem." Beni ngrihet në këmbë "Mësues, e keni kokën bosh prandaj, po të ishte plot nuk do të të dhimbte"

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2004 20:21
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > per te qeshur

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.