Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Hera e pare Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 4.33.
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ketrushja
gjumashe

Regjistruar: 17/06/2003
Vendbanimi: refugjate ne shtepin time
Mesazhe: 19

hahahahah
shkodra hallall lal se me ktheve humorin.

__________________
"O zoj shpie t'kujt jane keta rrashell"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2003 03:20
ketrushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ketrushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ketrushja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ketrushja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ketrushja Shto ketrushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ketrushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

shkodra naqe,

o c'te qeshur qe kam bo bre,ja pata ngul sytë barcoletes dhe per momentin e pare po mendoja ,si nuk e paskan pa more keta moderatoret ket shkrim e nuk e kan shlyer,kur ne fund kam lexu dentisti kam qesh me zaaaaa,

rrofsh shkodra heroike ene shnet naqe

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2003 05:36
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SweetShPiRt
Anetar i ri

Regjistruar: 14/12/2003
Vendbanimi: Nė ē'do cep te botes...
Mesazhe: 5

Thumbs up

Pershendetje!

Pershendetje te gjithve!
Sot ishte dita e pare qe une u futa ne forum mbasi nuk jam fut per nje kohe te gjate. Dhe fal humorit shkodran jam kenaq shume,
Tani urime shkodra per humorin qe me krijove, dhe mos haro te shkruash edhe ndonje tjeter barcalete.

__________________
Pune-Pune nat e dite
qe te shohim pakes drite...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2003 03:09
SweetShPiRt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SweetShPiRt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SweetShPiRt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SweetShPiRt Shto SweetShPiRt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SweetShPiRt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Hera e pare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.