Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Dashuri labe dhe te tjera Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
[QUOTE]Po citoj ato që tha cedrus


Ore IQ shume fjale cobance ditke, do kesh ca gjak cobani ti, e shikoj une, po mos u merzit, cobenjte jane rrace e forte se jane rritur maleve.

IQ bej, je vertet nga Vlora ti? Demek a je brenda nga vlora te pyes se qe je lab e ke deklaruar. Nga cila lagje e Vlores je?

 
[/QUOTE

Kurren e kurres gjak cobani.Ju cobenjte ndertuat shtepi me oxhak vetem kur u bete komunista,sepse me pare kishit kasolle me kashte, sepse oxhak nuk ju linte beu te ndertonit.Ne nuk ju pranonim per asgje.Ishte koha e atille dhe ne ju trajtonim aso kohe si llonxharet.Kam degjuar biseden qe bente nje coban i quajtur Tasi a Nasi nuk me kujtohet mire emri, i cili tregonte per nje vizite qe kish bere Nuredin beu ne fshatin e tij kur ai ishte i vogel e i kish gjetur te mbytur ne tym..
Hahahha cedrus,je i vogel te me pyesesh ti mua se nga cila lagje jam.



Joooo, pa oxhak shtepite i kishte ai qe kishte bej mbi koke. Ketu e ke gabim shume. Myzeqeja, fusharaket po edhe mundet.

Cobenjte rronin maleve, a i vrare, nuk i zinte dot beu e agaj qe t'ju prishte oxhakun dhe as Ali Pashaj.

Tani mos e shaj racen tende edhe ti, apo te vjen mire te ta levdoj une.

Ka ore edhe cobenj te mire sa te duash.

Ja ata te Kucit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shkurt 2009 14:59
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Dashuri labe dhe te tjera

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.