Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeshni edhe ju-kujdes jan te verteta:)
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

ahahahahahahahahhahahahahahahahahahhah kjo e fundit ishte cool tjerat po i lexoj

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 14:17
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Re: Re: per devolliun

Re: per devolliun



Citim:

Citim:
--------------------------------------------------------------------------------
Po citoj ato që tha brave_heart
o devolli kam degjuar dicka per ju...Ju jeni ato qe i vini lopes syze qe ti duket bari i thate si jonxhe????
--------------------------------------------------------------------------------




ahaha pergjigjen e ke me lart looooool

po ja se te them edhe u pergjigjen personale sic e ke degjuar ti e kam degjuar edhe une dhe nese eshte e vertet ngaqe jemi te zgjuare loool

po sikur te ti vem ty ato syze si do te dukshe forumi ??ihihihihi




Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


ahaha pergjigjen e ke me lart looooool

po ja se te them edhe u pergjigjen personale sic e ke degjuar ti e kam degjuar edhe une dhe nese eshte e vertet ngaqe jemi te zgjuare loool

po sikur te ti vem ty ato syze si do te dukshe forumi ??ihihihihi




ahaahhahahahaahhaahhaahahhahaahahahahahahahahahaha
hah
per zotin po me dhemb barku me kto batuta sidomos me kte qe ka shkru brave heart dhe ti devolli

jeni cool


ta them nje te fort gjasme


nje cun dhe nje goc duheshin dhe po martoheshin,,cuni kishte vetem baban gjersa goca i kishte te dy prinderit.
babai i dhendrit filloj duke i pelqyer krushka,por i vjen keq tja thoj.
nje dite e gjen ne mal tu pre dru dhe vendos tja thoj
krushk moj krushk me t'thon si me ta thon njat sen a ma kishe dhon.
krushka merzitet i thot i pa fytyre ne jemi krushri se bej dot.
plaku merzitet e pej sikleti i pushon zemra dhe vdes
i vjen lajmi vjerrit dhe vete te gruja i thot na ka vdek krushku shko e qaje se ska kush e qan.
i thot plaka po jo ore kur sapo e pash ne mal,,i thot ka vdek
vete krushka me e qa krushkun dhe i thot
krush mor krushk
mthe t'thash e mjera un qe sta dhash.

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 14:40
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

Thumbs up

Re: Re: Re: per devolliun

Citim:
Po citoj ato që tha Une_Ti_Dhe_Vdekja
Re: per devolliun







ahaha pergjigjen e ke me lart looooool

po ja se te them edhe u pergjigjen personale sic e ke degjuar ti e kam degjuar edhe une dhe nese eshte e vertet ngaqe jemi te zgjuare loool

po sikur te ti vem ty ato syze si do te dukshe forumi ??ihihihihi







ahaahhahahahaahhaahhaahahhahaahahahahahahahahahaha
hah
per zotin po me dhemb barku me kto batuta sidomos me kte qe ka shkru brave heart dhe ti devolli

jeni cool


ta them nje te fort gjasme


nje cun dhe nje goc duheshin dhe po martoheshin,,cuni kishte vetem baban gjersa goca i kishte te dy prinderit.
babai i dhendrit filloj duke i pelqyer krushka,por i vjen keq tja thoj.
nje dite e gjen ne mal tu pre dru dhe vendos tja thoj
krushk moj krushk me t'thon si me ta thon njat sen a ma kishe dhon.
krushka merzitet i thot i pa fytyre ne jemi krushri se bej dot.
plaku merzitet e pej sikleti i pushon zemra dhe vdes
i vjen lajmi vjerrit dhe vete te gruja i thot na ka vdek krushku shko e qaje se ska kush e qan.
i thot plaka po jo ore kur sapo e pash ne mal,,i thot ka vdek
vete krushka me e qa krushkun dhe i thot
krush mor krushk
mthe t'thash e mjera un qe sta dhash.



e bukur kjo te pakten ketu gjejm gjuhen e perbashket un edhe ti se e nisem pak si ashper andej nga temat e tjera

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 18:46
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Re: Re: Re: Re: per devolliun

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


e bukur kjo te pakten ketu gjejm gjuhen e perbashket un edhe ti se e nisem pak si ashper andej nga temat e tjera


PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPp

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 22:41
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Re: Re: Re: Re: Re: per devolliun

Citim:
Po citoj ato që tha Bebe_Inteligjente

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPp





ma perkthe cike kete se se mar vesh ???

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 22:45
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Re: Re: Re: Re: per devolliun

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


e bukur kjo te pakten ketu gjejm gjuhen e perbashket un edhe ti se e nisem pak si ashper andej nga temat e tjera



looooool
eh ashper mund ta quash ti nese i mer si serjozitet,,,when u shouldn't of.

na thuj ndoj barsolet tjeter se me kto qe kam lexu dje kam nejt ter diten ty qesh,,,ishalla sme ka mor kush per budalle

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 11:34
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

okk ja ku erdhem prap ketu te tregojm te fortat e beskes

njeher Beska qe thuani ju na i shkrep te blere njer ore haha sa per pordhe kuptohet ce qe thonji ju ai se njohte oren lool

e mir pa cpa gjeti nje ore qe ja mbushi syrin edhe e vuri ne dor edhe nqs ishte me bluz me meng te gjata njeren meng nga krahu qe mbante orene ngrinte cacke me qellim qe tja shikonin te tjeret

po pa ta pysnin per oren pa ehehe ja kishte gjetur edhe pergjigjen beska qe thuani ju kushdo qe e pyste se te gjith e dinin qe nuk e njihte ore e nejse kushdo qe e pyeste

o beske sa e e ke oren bre
beska e shionte personin qe e pyste edhe ja drejtonte krahun e i thoshte
ajde shikoje vet ce nuk kam vakt aahaha jam i zen i thosh nuk kjam nge ahahahaaha

shpresoj tju pelqej

devolliu

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 16:35
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Eh dodolja ime!

Tani as per te qesh nuk po na ben njeri te qeshim!!!

Eh si thua ti dodole, ai beska juaj paska te forta shume!

ahahahahahahahhahaahhahahaha, e di ca tha Fishta?!

"Po qesh, s`e s`munem me qa....!"

gjithe te mirat vella i dashur!

Te perqafon_Helgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2005 15:34
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MaCkA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 45

Unhappy

Sykaltra po hajt me se sje e vetme ....
edhe ne kete na mungojne te fortat e beskes.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 02:06
MaCkA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MaCkA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

devolli
si ore e paska bere keshtu ai burri nga babani loool

je i madh per koken e mamkes ne te genjej
njesh te kam
mwazzzzz

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2005 01:32
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeshni edhe ju-kujdes jan te verteta:)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.