Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > sms humoristike looool
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

sms humoristike looool

Dashuri nuk eshte nje patate qe hahet brenda nje nate ajo eshte nje shtylle betoni qe kur e prek te ze tensioni.



Te ndjej ne fytyre te ndjej ne krah te ndjej ne kembe te ndjej kudo a mushkojne e dreqit cdo te te punoj.





Zemra ime tull zemra jote llac dashuria jone si pallati dykatc.




Kur te gardhi tu afrova , pashe qe token po punoje befas sec pelliti lopa e kuptova se me doje




Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare ishte? Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme!!



Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht.




Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty, ne dreke nuk ha se mendoj per ty , ne darke nuk ha se mendoj per ty . Naten nuk me ze gjumi sepse jam pa ngrene .




Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku do fshihem?




Oroskopi 2005: Puna: Yjet te qeshin. Para: Yjet te qeshin. Seksi: Yjet po shkrihen se




Vodafone ka vendosur te vendose tarifa ne baze te gjatesise se penisit. Komplimente, sherbimi per ju eshte falas



I kerkova zotit bar, dhe me dha nje fushe. I kerkova zotit uje dhe me dha detin. I kerkova zotit numrin e nje shtrige te shemtuar, dhe me dha numrin tend !



Jot shoqe sapo me tha nje barcalete aq te bukur sa desh u rrezova nga krevati !



Je aq idiot sa kur luan rolin e budallait dukesh normal.



Nje nate dashuri me ty eshte njelloj si te marresh pjese ne Olimpiada. Ndodh nje here ne 4 vjet !



AMC konfirmon qe kane filluar te zbatohen tarifat e reja, ne baze te raporteve seksuale qe keni. Nderkohe ju njoftojme qe numri juaj do te mbyllet !




Dielli ka rreze - Deti ka dallge Dua te te puth Por ti je shum large!!!



Ne gjume kur rashe ne enderr te pashe, ne kembe u ngrita emrin tend bertita!!!



Te dua, te dua, per ty e jap jeten, te behesh tradhetar/e mo e lejo veten, Besa eshte bese, fjala eshte fjale, nese me tradheton Zoti nuk ta fale





Tek stoli i prishur te prisja une ty qe te vije ti dhe ta rregullonim te dy



Fol me vetveten ..harroje jeten ....sepse ne ket bote...se gjen te verteten??



Rrotullisu pas pemes
gjej djalin e zemres
mos e gjej te bukur se te tradheton
gjeje simpatik se te dashuron




Nje keshille: ke kujdes.
Nje kerkese: mos ndrysho.
Nje deshire: mos me harro.
Nje genjeshter: nuk te dua.
Nje te vertete: me mungon.
Trego tani ti çfar mendon?!



Dashuria, dashuria, semundje nga lashtesia,
Çdo semundje dergon nje njeri ne shtrat,
Por dashuria 2, o zot ç’mekat !!!




Mbaj ne dore foton tende, te dua te them.
Por ti veshtron i/e heshtur dhe pergjithje nuk me kthen!!!




Zemra ime reh per ty megjithese shoh me njerin sy

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 13:16
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Ti je dielli, une hena jote, si thua a e bejme nje eklips...

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2005 11:39
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Kur shfaqet ylberi, ti merr penelen, dhe me vizaton mua me ngjyren e ylberit...

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2005 11:43
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

loooooooooooool

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2005 12:38
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > sms humoristike looool

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.