Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

rrakia

burri kishte vene re qe rakia qe ai kishte pakesohej nga dita ne dite...
nje dite vendosi te ruaj gruan e tij.. u ngrit dhe beri sikur iku ne pune, dhe u fsheh ne tavanin e shtepise..
mbasi mbaroi kafene gruaja e tij, filloi te pastronte shtepine.. duke fshire kjo mbushi nje tekje rraki dhe e ktheu, por kur e ktheu me fund i vajten syte tek tavani dhe pa burrin dhe per mos tu kuptuar kjo qe pinte rraki tha..
- bobo sa e forte qe qenka kjo dreq, si e pine burrat kete...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2005 18:08
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

po une ku???

bisede midis klientit dhe te zotit te lokalit ,te njohur te dy...
klienti si cdo dite i dehur...
- do ndaj gruan, nuk durohet me- thote klienti
- ca po thua, ke shkalluar gje - thote i zoti i lokalit...
-opo do ta ndaj, e kam ndare mendjen- thote klienti
- po pse ore cfare te ka bere, ajo eshte zonje grua , e ka zili gjithe lagja-thote i zoti lokalit..
- po ja- thote klienti- vajta mbreme ne shtepi sic ika qe ketu, dhe futem ne kuzhine, dhe atje tek lavamani ishin te tera pjatat pa lare...
- pse per kete do ta ndash gruan ti, mbase ka qene e lodhur prandaj si ka lare ajo- thote i zoti i lokalit..
- po per mua nuk mendon ajo, ku do ta beja une shurren mbreme, he me thuaj ?????

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2005 18:17
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
geranium
ku te gjej pune

Regjistruar: 12/01/2005
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 195

zemra ime e vogel!
Po t'i mund te shkruash nje liber me gjithe keto qyfyre qe di dhe nxjerr dhe fitime pse jo!

Hallall buken qe ha se e meriton dhe lun mami qe te ka!







Ketu je ti duke shkruar ne forum.

__________________
Rira bien qui rira le dernier

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2005 09:11
geranium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė geranium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me geranium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: geranium Shto geranium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto geranium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha geranium
zemra ime e vogel!
Po t'i mund te shkruash nje liber me gjithe keto qyfyre qe di dhe nxjerr dhe fitime pse jo!

Hallall buken qe ha se e meriton dhe lun mami qe te ka!







Ketu je ti duke shkruar ne forum.



merci geranium.... me ne fund me dhe, dhe nje kompliment serioz....
ndersa per librin nuk mund te shkruaj, se pertoj shume....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2005 21:45
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Sa kam qesh ahahahahahah

O Neri i forte je ta kam thene te rafte pika ty me kto qe ke shkrujt ( ok vetem mos u nxeh se e them me shaka )
Po ku me shkon dhe mua syri bobo sa kam qesh ahahhhahahahah
Pacim...................

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 06:25
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
geranium
ku te gjej pune

Regjistruar: 12/01/2005
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 195

po ju dergoj nje foto te Evises:



__________________
Rira bien qui rira le dernier

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 10:24
geranium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė geranium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me geranium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: geranium Shto geranium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto geranium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha geranium
zemra ime e vogel!



Na re naaaaaaa ku e pe seriozitetin ti
Ndersa per librin mos doje te thoshe se i ke mare nga ai dhe po i hedh ketu
Nejse te bukura

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 18:43
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari


Na re naaaaaaa ku e pe seriozitetin ti
Ndersa per librin mos doje te thoshe se i ke mare nga ai dhe po i hedh ketu
Nejse te bukura



o MYZO po me ato (komplimentet) qe me ka dhene me larte geranium kjo ishte me seriozia, keshtu qe do me detyroj te shkruaj perseri humor ketu..
ndersa per libra, kam lexuar qe ne vitin e dyte gjimnaz, keshtu qe nuk jane te vjedhura nga libra keto( jane te vjedhura nga televizioni por mos i thuaj njeriu..)
pershendetjet e mia MYZO...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 19:34
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

GARA..

ishin mbledhur njehere kafshet e pyllit dhe po prisnin qe te behesh gara me vrap midis lepurit dhe breshkes, por lepuri nuk po dukej.. priten nje ore keta por ai perseri nuk po vinte, dhe aty hodhen nje short se kush do vinte ta lajmeronte ate se mos kishte harruar per garen... dhe shorti i bie breshkes per te vajtur per te lajmeruar lepurin...
u nis breshka avash avash, dhe po prisnin te tera kafshet e pyllit...
kaluan dy ore dhe disa metra me tutje u degjua nje zhurme, hipen ketri ne peme dhe shikon breshken, dhe u thote atyre qe eshte breshka..
aty fillojne te tera kafshet te therasin breshka breshka breshka....
kethen koken mbrapa breshka dhe u thote..
-do rrini urte ju apo mos te vete fare une!!!!!!

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 19:45
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Talking

Re: Sa kam qesh ahahahahahah

Citim:
Po citoj ato që tha Evisa
O Neri i forte je ta kam thene te rafte pika ty me kto qe ke shkrujt ( ok vetem mos u nxeh se e them me shaka )
Po ku me shkon dhe mua syri bobo sa kam qesh ahahhhahahahah
Pacim...................



do ndryshoj titullin e temes, dhe do ta ve..
KOMPLIMENTET NE GJUHEN POPULLORE..
po cfare ju kam bere qe doni te me bjeje mua ajo pika????
po une nuk kam marre vesh akoma se cfare eshte ajo pika, eshte pike uji, eshte pike qe merr dikush ne konkurse????
kush e di se cfare pike eshte ajo te shkruaj tek forumi, tema o te hap vrime te re une ty!!!!
kjo eshte adresa ime...
pershendetje NERI

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 21:07
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.