Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re 2 : Zgjedhjet
jepni voten tuaj per kandidatet
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
wydra (qeveria) 3 7.32%
analistja (opozita) 2 4.88%
NS-6(opozita) 2 4.88%
kontinenti (qeveria) 2 4.88%
mataxa (opozita) 2 4.88%
durrsak (qeveria) 1 2.44%
oliinter (opozita) 1 2.44%
lela_dr (qeveria) 2 4.88%
ruby_DR (qeveria) 1 2.44%
lubi (qeveria) 0 0%
sabina (opozita) 1 2.44%
amori (qeveria) 0 0%
darke (opozita) 0 0%
durrsake topolake (qeveria) 1 2.44%
endri(opozita) 0 0%
plloshtani (qeveria) 0 0%
admirali (opozita) 0 0%
keila (qeveria) 4 9.76%
isra (opozita) 3 7.32%
sykaltra (qeveria) 4 9.76%
azurro (opozita) 0 0%
shenjtori (I pavarur) 5 12.20%
Myzeqari (Kryeministri) 5 12.20%
Amoxil (qeveria) 2 4.88%
Gjithsej: 41 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 10 Tetor 2005, ora 18:20  (31 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 28 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Ns-6 vazhdon te me zhgenjesh, po mir mer jahu qeveria sikur i humi zgjedhjet, car leshin jane ato emra qiiiverritaresh aty.

Nqs vazhdohet kshu do ndjek politiken frytdhenese te Xhuvelit. Qeveria duhet te jape doreheqjen dhe te dorezoje makinat lol (se na kishte ngel edhe Sala pa makine).

Ene te pakten rrjeshtoni ato kanditate tamam dhe pa gabime se jane bo corbe. U bo si zgjedhjet ne zonen time ku ishte Andis Harasani dhe me poshte tij ne fleten e votimit ishte fut edhe nje Andi Hasani sa per te ngatarru popllin e thjeshte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2005 07:55
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

O, une qenkam ne opozite...
Flm Ns6 per mundesine qe me dhe per kandidimin tim.
Une jam............(veteshpallem)Ministria (e ardhshme) e Mbrojtjes,

Edhe pse jam femer, jam me se e afte te mbroj dhe kontrolloj shtetin dhe te drejtat tuaja o popull.
Kam eksperience pune ne Presidence, Kryeministri dhe Prokurori, zoteroj 3 gjuhe te huaja, kam aftesi komunikimi, jam e bute dhe e ashper njekohesisht.
Nje minister/e mbrotjeje duhet te jete dhe besimtar/e qe te kete frike Zotin ne detyrat dhe pergjegjesite e tij/saj...

Une po votoj per veten sepse lejohet...

Shpresoj te me votoni o forumista, nuk do t'ju zhgenjej

P.S
A doni më per Belulin...

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2005 08:55
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Si ma ke gjet me NS-6, fiks fare. Une jam gjithmone opozite.
Para 3 korrikut isha opozite me poziten dhe opoziten. Tani jam opozite vetem me poziten dhe pjeserisht me opoziten.

Do kandidoj si i pavarur dhe zotohem se do te punoj me ndershmeri dhe devotshmeri per zonen time elektorale.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2005 18:57
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Ah se harrova dhe dicka:

Darken e ke vene gabim si opozite pasi ajo eshte e huaj keshtu qe i bie qe ajo te jete kreu i OSBE-se ne Tirane... keshtu qe te duhet ta rregullosh perseri sondazhin

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2005 18:59
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Ore po unë pse sjam tek ato kandidatët për deputet ??
Dua të jem qeveri mvete ose deputet i lirë....

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2005 23:01
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
Ns-6 vazhdon te me zhgenjesh, po mir mer jahu qeveria sikur i humi zgjedhjet, car leshin jane ato emra qiiiverritaresh aty.

Nqs vazhdohet kshu do ndjek politiken frytdhenese te Xhuvelit. Qeveria duhet te jape doreheqjen dhe te dorezoje makinat lol (se na kishte ngel edhe Sala pa makine).

Ene te pakten rrjeshtoni ato kanditate tamam dhe pa gabime se jane bo corbe. U bo si zgjedhjet ne zonen time ku ishte Andis Harasani dhe me poshte tij ne fleten e votimit ishte fut edhe nje Andi Hasani sa per te ngatarru popllin e thjeshte.



ore qeveria i humi zgjedhjet po ne i dum me letra gjonat...kshu qe mos na bojn me llafe kur ti thona.i kam vendos ashtu qe ti ngaterroj pak edhe ato qe votojne mer...ato qe votojne per ne nuk gabojne kurse ato qe votojne per qeverine i shket dora dhe votojne nenji nga ne!!!!kshu shkojne keto gjona...kam vota sa anej knej
ku jane ato qeveritaret mer qe nuk po duken!!!ate konten me shoke sikur spo ma shofin syte knejna!
shenjtoro,darke me duhet se e boj ministre te jashtme,coc di ca gjuhe ajo ene bo fajde ne ate krah!
poshte qeveria,ciper opozita me gjith anetaret e pavarur po qene me ne normalisht!!!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 00:37
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA

U bo si zgjedhjet ne zonen time ku ishte Andis Harasani dhe me poshte tij ne fleten e votimit ishte fut edhe nje Andi Hasani sa per te ngatarru popllin e thjeshte.



ore, pse dhe ty komshi te paskam une...:p

nese ke votu per andis, ptuu ,jazek te qofte, se mos shaba ishte me i mire...po hajt mo...

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 07:50
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha isra

Kam eksperience pune ne Presidence, Kryeministri dhe Prokurori, zoteroj 3 gjuhe te huaja, kam aftesi komunikimi, jam e bute dhe e ashper njekohesisht.


Une po votoj per veten sepse lejohet...

Shpresoj te me votoni o forumista, nuk do t'ju zhgenjej

P.S
A doni më per Belulin...


Po te pish di ti?Po te shASH,Po Milaniste je ti?Po te kercesh/Po Napolonin e di?
Po te tundesh belin si arabet e ben dot?
P.S.kete vetine tende te bute dhe te ashper njekohesisht spo e kuptoj.Tani une ekuptoj,por sbesoj ta kesh me ate kuptim:p:p
bye bye!do votj per ty!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 08:50
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Citim:
Po citoj ato që tha roke


P.S.kete vetine tende te bute dhe te ashper njekohesisht spo e kuptoj.Tani une ekuptoj,por sbesoj ta kesh me ate kuptim:p:p
bye bye!do votj per ty!



pse jo roke, po eshte fushe qe si perket asnjerit nga ju ajo qe mendon ti...

ndersa persa i perket pijes, ju e dini qe s'pi alkol, por jo se s'di te pi..:p
ndersa ato kushtet e tjera nuk bejne pjese ne kandidim, jane jashte saj, keshtu....qe flm per voten roke...:p:p:p

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 10:18
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

no wayyyy

what's happening here? nobody wants me in the OKB department again??????????

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 16:18
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re 2 : Zgjedhjet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.