Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re 2 : Zgjedhjet
jepni voten tuaj per kandidatet
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
wydra (qeveria) 3 7.32%
analistja (opozita) 2 4.88%
NS-6(opozita) 2 4.88%
kontinenti (qeveria) 2 4.88%
mataxa (opozita) 2 4.88%
durrsak (qeveria) 1 2.44%
oliinter (opozita) 1 2.44%
lela_dr (qeveria) 2 4.88%
ruby_DR (qeveria) 1 2.44%
lubi (qeveria) 0 0%
sabina (opozita) 1 2.44%
amori (qeveria) 0 0%
darke (opozita) 0 0%
durrsake topolake (qeveria) 1 2.44%
endri(opozita) 0 0%
plloshtani (qeveria) 0 0%
admirali (opozita) 0 0%
keila (qeveria) 4 9.76%
isra (opozita) 3 7.32%
sykaltra (qeveria) 4 9.76%
azurro (opozita) 0 0%
shenjtori (I pavarur) 5 12.20%
Myzeqari (Kryeministri) 5 12.20%
Amoxil (qeveria) 2 4.88%
Gjithsej: 41 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 10 Tetor 2005, ora 18:20  (31 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 28 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Citim:
Po citoj ato që tha Shenjtori
Si ma ke gjet me NS-6, fiks fare. Une jam gjithmone opozite.
Para 3 korrikut isha opozite me poziten dhe opoziten. Tani jam opozite vetem me poziten dhe pjeserisht me opoziten.

Do kandidoj si i pavarur dhe zotohem se do te punoj me ndershmeri dhe devotshmeri per zonen time elektorale.



una ty ta dhash voten kam plot besim ne talentin tend.

PS: fotot mu transmetuan

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 18:18
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Rrofsh amore do te te sjell dhe te tjerat se nuk i kam dhene te gjitha fotot.

Tani sa per sondazhin, sapo mora vesh qe une dhe myzeqari mund ta modifikoj ate, por si i ndershem qe jam nuk e bej ne gje te tille.
Do me duhet te verifiokj votat qe jane dhene per myzeqarin pasi nuk me mbushet mendja qe ai mund te kete marr 3 vota te drejtperdrejta pa bere hile.

Edhe nje here drejtesia do vihet ne vend

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 18:39
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Shenjtor pse paske dyshim qe Myzo ka modifikuar sondazhin....????
Une p.sh kam votuar per Myzon, me duket shume kandidat i afte per qeverine e re...

Por Ky Ns-6 ka vene shume anetare dhe jo te gjithe te thekin per politike....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 18:52
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha Shenjtori
Rrofsh amore do te te sjell dhe te tjerat se nuk i kam dhene te gjitha fotot.

Tani sa per sondazhin, sapo mora vesh qe une dhe myzeqari mund ta modifikoj ate, por si i ndershem qe jam nuk e bej ne gje te tille.
Do me duhet te verifiokj votat qe jane dhene per myzeqarin pasi nuk me mbushet mendja qe ai mund te kete marr 3 vota te drejtperdrejta pa bere hile.

Edhe nje here drejtesia do vihet ne vend



Jo ore ma le mua ne dere , burri i mire qenke ti !!
Skam nevoje te modifikoje sondazhe , sic tha dhe lela nje ajo , nje tjeter vetes , kurse per tjetren dikush tjeter do dali !!
Sa per modifikim sondazhi po i bej nje tani duke e heq emrin tim !

Shendet !

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:08
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Une p.sh kam votuar per Myzon, me duket shume kandidat i afte per qeverine e re...

Por Ky Ns-6 ka vene shume anetare dhe jo te gjithe te thekin per politike....



Me thene te drejten, nuk eshte se e njoh shume mire myzon pasi kam kohe qe nuk jam i rregullt ne forum. Mqs e the ti qe eshte i afte, une i besoj fjales tende.

Tani doja te me thoje se cilet nga ata qe ka vene NS-6 nuk ja thek per politike(po te pyes mqs i njeh) dhe une do ti heq nga sondazhi, gjithmone me miratim te NS-6.

p.s: Ta fillojme nga ty mqs as ti nuk i ke dhene vote vetes tate ???

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:09
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari


Jo ore ma le mua ne dere , burri i mire qenke ti !!
Skam nevoje te modifikoje sondazhe , sic tha dhe lela nje ajo , nje tjeter vetes , kurse per tjetren dikush tjeter do dali !!
Sa per modifikim sondazhi po i bej nje tani duke e heq emrin tim !

Shendet !



Myzo, pse u indinjove kaq shpejt vella. Thjesht shaka po beja.

Pastaj, ke bere gabim pasi tema eshte e tjeter kujt dhe ti nuk mund ta modifikosh pse nuk te pelqen ty. Merr miratimin e NS-6, pastaj hiqe emrin tend nga sondazhi.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:12
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Mendoj qe te hiqen disa anetare si Amori, Azurro, Admirali qe skan marre pjese asnjehere ne qeverine e re, e disa te tjere qe nuk hyjne shpesh ne forum....

Une votoj per qeverine e re dhe jo te mbush xhepat e mi me vota...

Me nje fjale Vota ime, e myzos dhe e Ruby_dr qekan djegur???

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:16
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Shenjtor , po qe se NS_6 ka kundershtim e ve prap

PS ndoshta u nxitova pak

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:17
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Mendoj se disa anetare si Amori, Azurro, e disa te tjere qe nuk hyjne shpesh ne forum....

Une votoj per qeverine e re dhe jo te mbush xhepat e mi me vota...

Me nje fjale Vota ime, e myzos dhe e Ruby_dr qekan djegur???




E drejte, voto per kryetarin se detyrimisht do te te bej minister. Harrova, eshte teori e vjeter kjo qe fillon qe nga koha e skenderbeut.

Si ishte puna e votes tende?? Kush e dogji??? Ndonje shume kandidat i afte per qeverine e re...

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:19
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Eshte koha te nderroni qeverine se shifni juve ?!!

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 19:19
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re 2 : Zgjedhjet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.