Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A duhet ti besojme shoqerise virtuale.
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Une i besoj

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2011 19:39
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

E kam te veshtire te zej shok/shoqe virtuell , se di pse, dhe se kam vite qe perdor interrnetin,, po mbase ngaqe rezervohem e ç'do gje vjen reciprokisht,, aq sa jep/mer meqe nuk fal shume, as nuk kerkoj shume... Po ndodh qe ti besoj.

Per ti kalu real ..ahhhh.Per mos me then fare..ka ndodh nja 2 her..pas shum e shum vitesh.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2011 19:48
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Re: A duhet ti besojme shoqerise virtuale.

Citim:
Po citoj ato që tha agata



Une per kete Teme them-mendoj-praktikoj ashtu si dhe ne jeten Reale, ate shprehjen qe me ka mesuar gjyshja "Gjella me kripe dhe kripa me karar".

Po te "gatuaj" secili keshtu, nuk ka rendesi ku eshte krijuar-lindur njohja shoqerore, ne Forume apo Real.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2011 19:56
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: A duhet ti besojme shoqerise virtuale.

Citim:
Po citoj ato që tha agata
Qe kur kam filluar te frekuentoj kete forum, jam njohur me shume persona, me te cilet kam ndare momente te kendshme. Ka pasur raste qe kam qeshur me te madhe ose qe kam ndare me to probleme intime, kam degjuar hallet e disave qe nuk i njoh fizikisht.. Kurre se mendoja me pare qe nje gje e tille ishte e mundur.
Nje numer shume te vogel te tyre e kam takuar ne realitet. nje pjese tjeter ndoshta e takoj ne te ardhmen.
Ne nje fare menyre kam krijuar ketu nje fare shoqerije, sigurisht virtuale.

Mendoni ju qe kjo shoqeri ka vlera po aq sa ajo e realitetin? A duhet te kemi besim nga kjo lloj shoqerije? A eshte shoqerija e virtualiteti njesoj sikurse ajo realja, e nese jo, cfare ndryshon?...

pse jo? nga nje here te takon nje mik me i mire ne virtualitet se sa ai qe e njeh me pare ne jeten e perditshme.POR gjithmone duhet kujdes se nje fjale e urte thote/TE TREGOSH SEKRETIN E NJE SHOKU JE TRADHETAR E TE TREGOSH SEKRETIN TEND NE VIRTUALITET JE VETEM BUDALLA.duhet shume kujdes ne keto lidhje miqsore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2011 14:14
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

paskam dale budalla sipas antarit me siper (e vertet kjo psh)

persa i perket temes qe te shprehem tamam sinqerisht ,nuk i besohet asnje lloj shoqerie ,cdo njeri te trallton
I vetmi person ne te cilin mund te kemi besim te plot eshte vetem vetvetja jone ,nje her qe sekreti te dolki nga goja jote te dish qe mori malet si thot nje fjale ,po sta mbajti vetja jote harroje ate qe dikush tjeter ta mban kurr ne jet pik

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2011 14:23
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
paskam dale budalla sipas antarit me siper (e vertet kjo psh)

persa i perket temes qe te shprehem tamam sinqerisht ,nuk i besohet asnje lloj shoqerie ,cdo njeri te trallton
I vetmi person ne te cilin mund te kemi besim te plot eshte vetem vetvetja jone ,nje her qe sekreti te dolki nga goja jote te dish qe mori malet si thot nje fjale ,po sta mbajti vetja jote harroje ate qe dikush tjeter ta mban kurr ne jet pik



Une i besoj dylanit. Vetem sesi me duket nga foto sikur i jane holluar shalkat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2011 17:39
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Une i besoj shelgu-t. Ja leje komshijen, pa hall fare

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2011 17:55
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

kurse une atyre qe i kam mendur me te vertet shoke ,sot mallkoj veten qe u lilla me ta
kaq shume i besoj shoqerise te netit
le qe mua spo me len te qet po dhe njerzit qe kam me te shtrenjt ne jet

shpresoj te me lexoj personi per te cilin po flas e te kuptoj sa te rendesishem jan per mua ata persona e ne cfra epozite gjendje me vendos me gjerat qe ben

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2011 18:27
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A duhet ti besojme shoqerise virtuale.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.