Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Nje histori nga jeta ime ............
Gjithsej 17 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Nje histori nga jeta ime ............

Mbresa, kujtime, ngjarje nga jeta juaj.

Modifikuar nga AngelDevil datė 20/11/2009 ora 15:13

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:30
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

amon ta tregoj se eshte shume e bukur

Baku e kishte emrin qeni

he te vazhdoj?

__________________
.

Modifikuar nga AngelDevil datė 20/11/2009 ora 15:05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:31
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

mire qe s'ju ka bashkuar zoti te dy... ti e faja e kam fjalen

do te mereshit me mace e qen, naten tu mendu emrat e diten neper vende kafshesh te abandonuar ne kerkim te ndonje klyshi te tramoksur.

per femije do te mendonte dynjaja per te shtuar popullaten

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:35
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Po u quajt Baku vazhdoje.

P.s. Nuk shkoj ne kerkim kafshesh te humbura, por kur i ke para syve te vjen keq. Njesoj si lypset, ti nuk shkon ti ndihmosh, por kur te dalin para syve edhe u jep ndonje lek.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:37
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Noto sa me shume jetoj ne ket bote aq me shume bindem qe me mire se kafsha ste kupton njeri sinqerisht .... me shume dua kafshet se njerzit

para 3 muajsh isha duke udhetuar per KS isha vete ne timon diku andej nga kufiri nga morina si shqipo hesapi rruga e re mo te gjithe duke ec shpejt jo une dhe me del para 1 qen e shof pres timonin per ta shmang dhe vete mend ja fus betonit anesor por qe me shpetoj zoti nejse ai qe qe mbrapa meje dhe qe e pa skenen jo vetem qe se uli shpejtesine por e shtypi te ziun qen dhe une pashe gjithe skenen sepse kisha ndaluar anes rruges ..... se ke idene sa keq jam bere aq keq sa ate nate as nepe lokale nuk dola dhe seks ne mengjes munda te bej jo ate nate :p

a tju tregoj historine me Bakun apo jo?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:39
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

tregoje pra se na e hape barkun me ate qe na the... s'ke lon cep te shqiperise shejtone tu u zhgarravit neper betona me makine

sinqerisht ti je per gines sidhe rrezik per publikun

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:45
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Po u quajt Baku vazhdoje.




ta tregoj pra

si familje kafshe-dashesish qe jemi pervec maces na u tek me marr e 1 qen mbasi pyesim anej e knej marrim te shkolla e policise se qenve 1 pastor gjerman mund te qe 2-3 muajsh kur erdhi ne shtepi nderkohe qe vellai im qejf i madh une kisha hallin tani qe ishte dhe macja ne shtepi dhe e dija qe qeni me mocat nuk shkon .... Qejf i madh mo qen me te bukur e me te zgjuar nuk kishte menduam per emrin ja vume Baku arrita qe te beja Bakun e mocen te flinin bashke te dy dhe pse ne fillim e gjeja mocen te goja e Bakut
Kur shkoja ne plazh e Bakun me vete beja sikur mbytesha ne det vinte Baku me nxirrte e kish zakon dreqi qe me terhiqte ose nga recipetat ose cepi i brekeve e imagjino ca ndodhte kenaqej plazhi me mua shyqyr qe ishte vend i izolum te pakten Sa ta therrisje Bak te hidhej me 2 putra e te rrezonte ne toke aq i madh ishte e me sy e urdheroja e me bindej qen i stervit mo e do ti qe kisha e me shume sukses me cunat kur kisha Bakun te kembet se gjasme afroheshin me pyesnin per Bakun e fillonim muhabet e me pyesnin ca do pish

Do pyesni ju cu be me Bakun e cuam prap te shkolla e policise qekur une jetoj me vete im vella me vete skishte njeri nge me i bo yzmet e me e shetit ..... sinqerisht me merr malli per te

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:50
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

ky emri baku ka qene shume i hapur tek qent atehere... dhe tezja ka pas nje qen laraman me emrin baku

s'ke shkuar ta takosh me bakun shejtone ?

kam dhe un nje histori qesharake me shume... me dy te huaj ne nje fshat te korçes

qeni ne 1 te notes me titull... ta dergoj ?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 12:58
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Baku ne ja vume nga Xhek londoni po nejse histori me vete ajo e tipit per gjithe pushimet verore duhet me lexu me detyrim 10 libra minimumi perndryshe ska me lujt jashte skam shku Noto per faktin qe po shkova do e marr se le dot atje por problemi eshte qe skam ku e mbaj apartamenti im eshte ne pallat tani e kam vetem ballkonin dicka e vogel e mbledhur kurse atje ku jetoja me para ishte si shtepi private ne pallat ku 2 katet e fundit qene tonat plus e verandat nja 200 m2 ..... por takoj instruktorin e qenve ku dhe i jap leke me i ble ushqim atij e ma mban mire

hajd tregoje

__________________
.

Modifikuar nga AngelDevil datė 20/11/2009 ora 15:39

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 13:04
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ku qendronte pjesa interesante te historia e Bakut? Te fakti qe te ka marre malli? Apo te imagjinata qe te binin breket ne plazh ? :p

Emrat e qenve nga nahia ime ishin me "xh". Xhina, Xhipi, Xheki, Xhoki...

U be me spostu muhabetin tek nje teme e re me titull "Histori dhe emra qensh" :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 13:06
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Nje histori nga jeta ime ............

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.