Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Fantazia e endrrave.

Oret e para te mengjesit jemi te strukur nen batanien e ngrohte ne krevat.Dicka nuk na le te ngrihemi dhe me qejf rrime edhe me nen ate ngrohtesi.Jane edrrat te cilat na mbajne te mberthyer me krevatin dhe qe na bejne te ndjehemi te gezuar kur shohim nje te bukur,ose te frikesuar kur shohim nje te frikshme kur ngrihemi ne mengjes.Jane ato qe na shoqerojne gjate gjithe nates dhe na bejne te mos ndihemi asnjehere vetem.

Doja te dija c'fare endrre ju ka mbajtur te mberthyer ne krevat sot ne mengjes ? (e bukur apo e frikshme qofte)
Hajde cuna dhe goca,tregojini po i mbajtet mend.Pranohen edhe endrra me pulle te kuqe :p

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 18:09
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Ti shpesh shkon per vizite tek endrrat! Une sot s'kam pare enderr, por kam pare film me henen blu... Ishte shume i bukur filmi. Isha ulur afer cirqeve dhe i shikoja si i cmendur, sepse ishin shume te bukura. Forma e tyre me bente shume per vete, dhe gjithe kohes e pyesja veten: si ka mundesi kaq bukur te jene gershetuar keto cirqe...

Dhe pastaj tere kohes i kam menduar dhe i imagjinuar cirqet...Thuajse vetem me ato kishte te beje filmi i sotshem

pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 18:36
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ajrori
Profesion i lire

Regjistruar: 31/08/2004
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 180

Re

Une kam pare enderr sikur do me dyfishonin rrogen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 20:15
Ajrori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ajrori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ajrori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ajrori Shto Ajrori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ajrori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

une pashe ne enderr sikur ne rruge ishte nje makine qe shperndante leke e une ngjit si morr pas makines, skisha pare ndonjhere aq shume lek , me benin syte xhoka.me thane qe s'ishte mire kur shihje lek poe ecmo une s'i komandoj dot endrrat.po ti bledooo??
hajt me pafsh ne enderr, une nuse ti dhenderr

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 20:53
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Shyqr qe u hap nje teme nga ty o Bledumi.

Une kam pare nje enderr qe zot mos te me ndodhi ne realitet se nuk e di se si do ishte jeta ime pa vellain tim edhe veten time e kam degjuar ne gjume qe kisha frymemarrje te shpeshta. Me e forta o shoqe e dhe shok, shkova tek dhoma ku po flinte per te pare ne ishte mire!.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 23:48
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dionis
piktor

Regjistruar: 15/04/2004
Vendbanimi: ne piknik
Mesazhe: 205

Endrat jan pjese e jetes sone, dhe kaher ballafaqohena me to. Endra ishte interesante, sikur fluturoja ne nji qiell te kuqe, dhe atje shihja ca piktura te klasit te par. Atje un njoftohesha me to, dhe sikur jepja ca mendime mbi pikturat e tyne. Thjesht ishte nji magji e bukur


Dionis

__________________
Karakteri eshte pasqyra e njeriut.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 13:12
Dionis nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dionis Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dionis (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dionis Shto Dionis nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dionis nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eng_girl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: absolutely, relatively here
Mesazhe: 381

une mbreme nuk kam pare endrra, ndoshta sepse isha shume e lodhur...por mbaj mend nje qe kam pare para ca ditesh...hmmmmmmmm, sa do te doja te ishte e vertete, ose te pakten ta shikoja edhe nje here...

__________________
"If I love you, what does that matter to you?!" - Goethe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 16:34
eng_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eng_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eng_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: eng_girl Shto eng_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eng_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

une kohet e fundit po mbaj rekord per cmendurine e endrrave.
endra qe me ka mbetur ne mend dhe e kam pare nga data 31 dhjetor ka qene e meposhtjma.

une kam pare ne enderr dasmen time vetem se po e festonin te tjeret, ne nej shpelle nenujore te ndricuar me shume qirinj dhe me tavolinat te vendosura si ne mini ishuj mbi lumin e nendheshem. me e bukura ishte se veten time nuk e pashe me te bardha ( shyqyr) por ne fakt nuk dija as me cin po martohesha. kur mbaroi ahengu une po beja gallate duke ngacmuar s'mbaj mend se ke qe mire qe u martova po cili eshte dhendri jo per gje se duhet ndryshuar statusi ne pashaporte nga beqare ne e martuar. por nuk me pare duhet me gjet dhendrin

e keshtuja

endrra qe pashe pardje ishte film dedektiv ku une isha bashkefajtore ne nje si tip lemshi ec e merre vesh

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 17:58
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Aurelian
Anetar i ri

Regjistruar: 16/08/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 10

hi Eng_girl

hi Eng_girl

ender interesante me duket paska qene.....une mbreme nuk kam pare endrra, ndoshta sepse isha shume e lodhur...por mbaj mend nje qe kam pare para ca ditesh...hmmmmmmmm, sa do te doja te ishte e vertete, ose te pakten ta shikoja edhe nje here...


__________________

__________________
The best and the most beautiful things in this world cannot be seen or even heard, but must be felt with the heart.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 20:53
Aurelian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aurelian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aurelian (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aurelian Shto Aurelian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aurelian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

ANA
Tregoje dhe endrren qe pe me mua .
By the way, po del keq e me keq ... Mos me shiko me ashtu ne enderr, pls

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 21:13
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.