Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Adriatic Marina Invest bling bling montenegro
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Adriatic Marina Invest bling bling montenegro

ww.thalassa.france3.fr/index-fr.php?page=prochainement&rep=3365 Ketu po ju shfaq nje video e cila faktikisht nuk keni per ta arritur ta shikoni si duhet per arsye,se tv france3 nuk lejon riprodhim apo pirateri nga productions marque enregistrer TV FRNANCE 3.gjithsesi pamjet arrihen te shikjohen me durimin q eju mundeni te keni ndaj kureshtjes e cila ja vlen te miret per arsye se ketu tregohet,se si njerezit duan te zhvillohen,duan te ecin perpara,duan nje jete ku pse jo te arrijne te konkurojne e sfidojne vende si:MONACO,DUBAI,BAHAMAS,PALMA DE MALLORCA ectr....e ky bregdet eshte TIVARI apo TIVAT per MONTENEGRO.....Nje multimiliarder kanadien,e jo i vetmi ne llojin e tij,kane investuar ne bregdetin adriatik,miliarda euro jo larg bregdetit tone shqiptar,ku sot mburremi me reclamat ne CNN,BBC,apo CNBC......dhe tv private shqiptare dhe TVSH,ku mburremi me proqkullat e politikes vendase e cila i mashtron shqipetaret,se gjoja jemi vendi nr 1 ne bote, i perzgjedhur per parajse VACANCES ne rang bote,pse jo dhe sfiduar RIO DE JANIERO,PUNTA CANA,izola BORA BORA,e deri boka kotorska ne malin e zi ku ne kete vend te vogel,po behet nami ma.....miliardere nga kanadaja,egjipti,e tj e tje deri tek kengetarja e famshme MADONA,kane investuar krejtesisht te bindur se ja vlen te hedhesh para ne kete gjir te kotorit e tivarit,te mahnitur nga bukuria dhe sinceriteti i pa krahasueshem qe ato gjeten ne banoret e ketyre vendeve.E verteta dhe qellimi i kesaj teme,eshte se :ne shqiperi pretendohet se ka investime ne turizem?po kush ka investuar?cilet BIG BOSS kane ardhur ne shqiperi,dhe kane derdhur para ?acoma nuk arrita te lexoj apo shikjoj nje reportazh ku i kushtohet,nje multimiliarderi te sigurte i cili ka marre rrezikun te tresi parate ne vendin tone teper enigmatik...pervec se investimeve private,personale me origjine,korrupsion apo mini investime me para te kursyera nga emigracioni..Ā²....PSE MBURREMI KOT?PSE KUJTOJME SE JEMI NR1?KU REALISHT JEMI ZEROOOO.aktualisht ne europe turistet drejtohen ne brigjet,e detit adriatik shkembor e jo atij ranor.....croacia,montenegro......por jo albania!nga nje baze ushtarake ne kohe te luftes,sot arrin te konsiderohet ps ejo dhe me monakon ne france....e bazat tona ushtarake politika jone ja dhuron turqise ....ne vend s eti kthejme ne pika turistike unikale ne bote sic pretendojn mediat vendase teper fallco.e nga inadi q ekemi i konsiderojm prap vende grabiqare jo per gje tjeter.....jemi vertet armiq te vetvetes e pike.

shikoni ne vijim!


http://www.thalassa.france3.fr/inde...nement&rep=3365

Modifikuar nga SHKODRA4001 datė 04/06/2012 ora 23:57

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2012 23:47
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Po gjithe ate armatim ku e ka shit ky miliarderi, kushedi çfare pislleqesh jane bere per te arritur aty.
Megjithate Kotori eshte vend shume terheqes ka dhe aeroprtin e Budves afer. Plus qe duhet shtuar se malazezet kane tradita te vjetra te plazhit dhe nuk eshte si vendi yne nje vend per tu zbuluar. Shto dhe ndertimet pa leje etj.
Megjithate shume shpejt dhe Shqiperia do behet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 19:40
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Po gjithe ate armatim ku e ka shit ky miliarderi, kushedi çfare pislleqesh jane bere per te arritur aty.
Megjithate Kotori eshte vend shume terheqes ka dhe aeroprtin e Budves afer. Plus qe duhet shtuar se malazezet kane tradita te vjetra te plazhit dhe nuk eshte si vendi yne nje vend per tu zbuluar. Shto dhe ndertimet pa leje etj.
Megjithate shume shpejt dhe Shqiperia do behet.Kane qu me i shkri ne metalurgjin e NIKSHIQIT....parate jane derdhur ne llogari te ministrise se mbrojtjes vendase.Pislleqe ska pse kujtojm une e ti ....edhe ti kete perfitu ai prap ja vlen,por jo sic po ndodh ne shqiperi .....borgji publik ne banken boterore ka arritur ekstremet dhe ne skemi asgje te investuar?politikanet tane pasurohen me djersen tone,dhe ne si popull pranojme dhe lejojme te ndertojne hotele ministra dhe deputete....ku na dolen pasanike keto njerez ku para s ete hynin ne demokraci kishin pantallaona te harnuara ne gjunje....a kujton sali berishen ndo pak sa i shendosh ka qene ne mitingun e qytetit studenti???ku ma mer mendja ska pa sma shum se 50 lek n xhep.. e tani zotnia e tij deri femije ti ka mbushur me miliarda leke ne xhepa te tyre...e shume shpejt kurre shqiperia sdo behet,sepse ska ndergjegje kombetare!Pastaj ku me ke jahte,vende luksoze e njerez VIP nga bota qe kane ardhur ne shqiperi,ky eshte qellimi i krahasimit ne kete teme mes malit te zi dhe shqiperise...pervec turisteve ordinere kosovare apo natyralisteve cek,polonez qe vetem njgjiten ne alpet e veriut te shqiperise.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 20:49
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Adriatic Marina Invest bling bling montenegro

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.