Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??
Gjithsej 26 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

10 Nëntor 2005 ::: 16:22
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Question a ka rendesi mosha??

Duke lexuar nje material ne nje reviste me lindi ideja per kete teme.
Si ju duken martesa te tipit Demi Moore&Ashton Kutcher,dmth gruaja me e madhe se burri.
Ju personalisht do ta vinit re moshen e njeriut qe doni?
Dmth nese do ishit vajze,djali duhet te ishte me i madh&anasjelltas,nese do ishit djale,vajza duhet te ishte me e vogel.....

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
10 Nëntor 2005 ::: 16:52
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist


Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Postime: 1555
Status: Offline

Modifiko MesazhinMosha eshte vetem nje ide...

 

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Click Here to See the Profile for Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit
 
10 Nëntor 2005 ::: 17:42
unforgiven
*$*$*


Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Postime: 958
Status: Offline

Modifiko MesazhinMosha eshte si puna e pallateve ne Tirane:
A i keni pare ndertesat e reja shumekateshe si duken krahasuar me te vjetrat??(sado qe i ka suvatosur e llustrosur Edi Rama, te vjetrat po te vjetra ngelen))

Keto me lart i perkasin moshes si aparence, persa i perket shpirtit nuk besoj se eshte shume larg nga ajo e para..
Sado njezete vjecare te mundohet te jete Demi nuk mund te kete shpirtin e kalamajve te saj...


Mos genjeni veten o njerez se s'ka rini te perjetshme por ka perkujdesje dhe fisnikeri te perjetshme..

Sa bukur kane kenduar pleqte e Krujes dekada para...

Merre plakun, merre...

 
Click Here to See the Profile for unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Shto unforgiven nė listėn e monitorimit
 
10 Nëntor 2005 ::: 20:38
Cindi
larguar


Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Postime: 2664
Status: Offline

Modifiko MesazhinMosha ka shume rendesi, dhe sidomos kur flasim per diferenca te medhaja. Bukurija dhe rinija jane per nje kohe te shkurter, por c'te bejme qe jeta eshte e gjate.

 

__________________
arratisur syrgjynosur...

Click Here to See the Profile for Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Shto Cindi nė listėn e monitorimit
 
11 Nëntor 2005 ::: 14:09
Kela
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 10/08/2005
Vendbanimi: Ne Realitetin e botes njerezore
Postime: 427
Status: Offline

Modifiko MesazhinS'kane rendesi vitet,por ka rendesi sesa vjece ndjehesh brenda vetvetes!!!

Njoh shume femra qe jane martuar me meshkuj me te rinj dhe per mendimin tim kjo ka ndodhur sepse ato jane me te papjekura sesa ata me te cilet jane martuar

 

__________________
My words fly up, my thoughts remain below.
Words without thoughts never to heaven go.(William Shakespear)

Click Here to See the Profile for Kela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kela Shto Kela nė listėn e injorimit Shto Kela nė listėn e monitorimit
 
11 Nëntor 2005 ::: 14:16
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Smile

Kela me pelqeu kjo qe the,per punen e papjekurise se femrave.
Une mendoj se mosha ka rendesi,vitet kalojne & i bie qe ti te behesh si gjyshe e burri qe ke ne krahe te mos ndryshoj hic.
Megjithate secili e zgjedh vete rrugen e tij....

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
11 Nëntor 2005 ::: 14:17
Cindi
larguar


Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Postime: 2664
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Kela
S'kane rendesi vitet,por ka rendesi sesa vjece ndjehesh brenda vetvetes!!!

Njoh shume femra qe jane martuar me meshkuj me te rinj dhe per mendimin tim kjo ka ndodhur sepse ato jane me te papjekura sesa ata me te cilet jane martuarEdhe kjo eshte nje e vertete por jo pa pasoja. Mendje keto femra mund te mos kene po nje dite rrudha do te kene.

 

__________________
arratisur syrgjynosur...

Click Here to See the Profile for Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Shto Cindi nė listėn e monitorimit
 
08 Dhjetor 2005 ::: 10:56
Indrit
I pandreqshem.


Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Postime: 1814
Status: Offline

Modifiko Mesazhinnuk e shoh te arsyeshme te martohem me nje femer me te madhe se une ne moshe.
Nuk eshte problemi, se e them une kete por jeta eshte e gjate, dhe kush me siguron mua qe kur ajo te behet 40 e ca e kur te bej llafe ndonjehere me te te mos ti them"Ti je bere si nena ime"?

Se dyti kjo nuk eshte zgjidhje e pershtacme as per vete femren, pasi natyra e femres eshte qe te mbeshtetet diku, te cilin e sheh me te forte te pakten fizikisht, dhe nuk e kuptoj si mund te ndjehej nje femer 30 vjecare me nje mashkull 20 vjecar...

Dhe e fundit, nuk i preferoj martesat me diference te madhe moshe pasi kjo ndikon ne moskuptim ndoshta, e mira eshte qe secili te gjeje moshatarin por ama nese eshte femra deri ne 4 vjet me e vogel nuk besoj se ka ndonje problem, me shume sme duket normale.
Se mos kane recete keto pune amon...

 

__________________
Duro, duro...

Click Here to See the Profile for Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Shto Indrit nė listėn e monitorimit
 
09 Dhjetor 2005 ::: 01:22
Syri_Magjik
VIP Baby


Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Postime: 528
Status: Offline

Modifiko Mesazhin[QUOTE]Po citoj ato që tha Indrit
[B]nuk e shoh te arsyeshme te martohem me nje femer me te madhe se une ne moshe.
Nuk eshte problemi, se e them une kete por jeta eshte e gjate, dhe kush me siguron mua qe kur ajo te behet 40 e ca e kur te bej llafe ndonjehere me te te mos ti them"Ti je bere si nena ime"?

Hmmm me pelqen se si e parashikon kete ceshtje, esht vertet normale!
Sukses ne jet Patriot!

 

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Click Here to See the Profile for Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit
 
31 Dhjetor 2005 ::: 07:02
PARIS
beautiful pain


Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Postime: 623
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: a ka rendesi mosha??

Citim:
Po citoj ato që tha Eriosa
Duke lexuar nje material ne nje reviste me lindi ideja per kete teme.
Si ju duken martesa te tipit Demi Moore&Ashton Kutcher,dmth gruaja me e madhe se burri.
Ju personalisht do ta vinit re moshen e njeriut qe doni?
Dmth nese do ishit vajze,djali duhet te ishte me i madh&anasjelltas,nese do ishit djale,vajza duhet te ishte me e vogel.....Sigurisht qe mosha ka te beje shume ne nje marredhenie,
qofte dashurore , me keq dhe martesore!
-Kur ka nje diference te madhe moshe mes nje cifti(5-10 vjet apo dhe 12-15 vjet qe eshte skandal fare))
femra(gruaja) do te plaket shume shpejt,
per arsye se vjen nje dite dhe mashkulli(burri)-do plaket, do thinjet
s`do kete me fuqi te plotesoje deshirat sexuale femerore
dhe femra duke jetuar me "plakun", sigurisht qe do plaket!

Dhe anasjelltas (per gjininine mashkullore)!

-Ndersa repektimi i moshes (2-3-5 vjet maksimumi)-sjell nje cift te bukur ne mendje, (me mendime te njeta pothuajse),-dine te diskutojne
-te meren vesh me njeri-tjetrin dhe sigurisht i plotesojne njeri-tjetrit
cdo boshllek si deshira jetesore ashtu dhe sexuale!

 

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Click Here to See the Profile for PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Shto PARIS nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 08:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen