Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Luleshtrydhe per hakmarrjen e embel
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Luleshtrydhe per hakmarrjen e embel

Ne kete teme mund te tregoni hakmarrjet, intrigat ose tradhetite qe keni bere ju ne jete.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2006 20:27
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Shembull

Une personalisht kam bere te tidha njera prej tyre eshte nje hakmarrje qe zjati 4 vjet.Kur isha ne kl e 5. U kapa me nje kosovare qe e kisha ne klase dhe ja nxiva jeten per kater vjet.Kjo filloi sepse ajo nuk ju pergjigj pyetjes sime gjate prezantimit te saj ne klase.Qe nga ajo dite une e kam urryer shume.....i grisja fletoret....thurja intriga.....e tallja per dialektinetj etj etj.Megjithese kane kaluar shume kohe nuk jam penduar fare.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2006 20:32
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ca pyetje i kishe bere ti psikonova??????

Nuk jam tip hakmarres, sepse ja leje gjerat zotit.
Nqs me bejne te keq mua, une bej 2 fish gjera te mira.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2006 12:45
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Talking

...

Sabotim i database te kompjuterit te bibliotekes, sepse urreja libraren qe punonte aty, per rrjedhoje 4 muaj pune asaj i shkoi dem, dhe u detyrua ta bente nga e para. Urrejtja nuk ishte thjesht antipati per te, por kishte te bente dhe me gjera te tjera.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2006 12:53
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ohh...

Bordi drejtues i Organizates Studentore te Fakultetit tim zgjidhet nga studentet vete,keto me kishin hedhur ne kandidature dhe mua,e mire...Nje nga ato vajzat e Organizates ishte dhe ex-i e nje mikut tim te ngushte qe e njoh qe ne kolegj,ajo kishte thene ca gjera jo tamam te drejta per mua,e poashtu ishte munduar te nxinte kete cunin duke thene gjera private per kohen qe kishin qene bashke .E marr vesh une kete pune por s'i dhashe shume vemendje ne vete momentin.U zgjodha anetare e bordit drejtues,fillojne e me vijne ankesa nga anetare te tjere per te,po hajt e shtyja...ne fakt dhe si besoja aq shume.Njehere para botimit te revistes mujore ne te bordit drejtues ishim ne weekend ne nje shtepi qe kishim marre me qira ne det(eshte si tradite).Ajo kishte cuar dokumentat e revistes te atij muaji,dhe ne pjesen qe ishte kendi i saje per te perpunuar kishte futur nje si pune tregimi tendencioz ne lidhje me kete shokun tim.E mire,kthehemi ne te Henen mbasdite,revista ishte shperndare ne mengjes,marr nje kopje une...kur ca te shoh!!!!Kisha leksione deri e darke vone,po ku me rrihej nga nervat?!Direkt une ne zyre,therras dhe shumicen e anetareve te tjere,ju parashtroj ceshtjen,te gjithe "s'duam te ja shohim me fytyren ketu".I them shoqes time e cila eshte dhe "Sekretare" aty te ja komunikoje dhe poashtu ti thoje se kush e ka shtruar problemin.Vjen e me takon ne zyre ajo,me flet me nje ton te larte,i them:"mosvalle do qe ne nr.tjeter te revistes te shkruaj arsyet e verteta se pse u hoqe?Te ndjeva me zerin e gojes duke folur per ceshtjet e tua private,do e bej pa problem."Mbylli gojen,iku.

Mbas pak muajsh kishte kerkuar te rihynte serish,por s'kishte ardhur tek une.Ky shoku i kishte thene qe merret E.(dmth une)me keto pune e qe duhej te vinte tek une...e pashe me ate do thoni ju?!

Nuk jam njeri qe i ben kurre e para dicka te padrejte tjetrit,por kur mundohen te me bejne mua te padrejta atehere...huhuhu,s'hezitoj ti jap hakun ne dore,sado vone qe te jete.Nje njeri qe s'mbron veten duke i treguar tjetrit konsekuencat qe munde te kete sjellja e padrejte per mua s'ja vlen shume.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2006 13:23
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

un   zakonisht  smbaj inate,  e  as urrejtje.. po per  momentin po qe pun keshu    tak fap nuk hezitoj te  kthej pergjigje  ne  cfardolloj mynyre,  fizike ose me fjale ( vetem po qe  femer, nuk  perdor  kurr   mynyren fizike, te pakten  deri tani)

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2006 22:31
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Ca pyetje i kishe bere ti psikonova??????

Nuk jam tip hakmarres, sepse ja leje gjerat zotit.
Nqs me bejne te keq mua, une bej 2 fish gjera te mira.

Une e pyeta:A eshte e vertete qe 80% e kosovareve jane fshatare analfabete?Ajo nuk u pergjigj.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shtator 2006 19:19
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Po nga halli e ka pas dhe ti. Qyqa sa i keq qe qeke ti re???

ajo pyetja qe ke bere ti s'ka pas nevoje fare per pergjigje. Sepse pergjigjen ti e dije me mire se ajo.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shtator 2006 19:48
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

Pikerisht kjo ishte.Une kisha frike se mos ajo cenonte poullaritetin tim ne klase meqe te dy ishim ne tabelen e nderit.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shtator 2006 19:51
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

une eci ne jete me parimin " E mira e mundte keqen".......e di qe kjo eshte pak si shume idealiste dhe deri diku cik kufijte e naivitetit,por et pakten mua deri tani me ka vlejtur.............dreqin edhe pse nganjehere me vjen shuuuuuum inat qe nuk mundem te hakmerrem as ndaj armikut tim me te keq.... pse ndodh kjo valle?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 19:27
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Luleshtrydhe per hakmarrjen e embel

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.