Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Luleshtrydhe per hakmarrjen e embel
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Simona
Kam njohur njeren dikur qe vecse familja e vet(njeri nga ato se te tjeret familjare po) se njifte mire derisa zoti e nxori ne gazete,cer ti bash i ka jeta kto gjana,delenisja  ashtu vjen avash avash,se kur luan me femijen tat do lozi dhe zoti me ty.


E di c'me çudit mua nga ato si puna jote qe flasin shume per"njohjet" e tyre?Po nga i njeh keto njerez te perdale moj rrushi ti?Nese ju ke mbajtur pishtarin nga afer do thote qe i ke frekuentuar nga afer e i bie qe ti te jesh nje nga ato.Forma me e mire per tu vetembrojtur eshte sulmi,ti pse ndihesh e sulmuar nga "njerezit e tille te perdale" ?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2006 14:25
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Simona
Keshilltare e ''NR''

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Ne Seline Roze
Mesazhe: 330

Cke ti ne kete mes moj amore perderisa tema eshte luleshtrydhe per hakmarrjen e embel,te interson puna te tjereve ty?Mos dil jashte teme  se per skenar filmi edhe mund te realizosh ndonje film.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2006 14:30
Simona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Simona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Simona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Simona Shto Simona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Simona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Do t'iu lutesha qe gjerat personale ti lini me nje ane, dhe te mos beni chit chate neper forum duke cituar njera - tjetren. Flm

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2006 19:28
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

un me te thane te drejten nuk jam tip hakmarres..por sic duket jeta duke te te ndesh me gjithkendin edhe te "ndryshon" ndonjehere....sa per momentin flas......une kam "perjetaur"nje zhgenjim shume te rende prej nje nga 2 shoqet e mija te ngushta....per momentin nuk bera asgje...nuk reagova as ndaj asaj...as ndaj intrigave te vockla qe po me bente ajo....por durimi ka kufi thojne..dhe ja qe nje dite atij te timit i erdhi..dhe pikerisht ate dite une kam shkuar ne shtepine e saj dhe ne sy te familjes qe normalisht e dijne bijen e tyre si shenjtore dhe si engejllushke(po bota dhe miket e saj jane te keqijat)....ia kam futur nje alamet shputet dhe i kam thene " po ta dinin shpija se ca djallit je ti ..se ca ben ti..do te kishin turp prej teje".........jam ndiere e cliruar kur e kam bere kete dhe s'jam penduar aspak....

ju mund te thoni se c'vlre kishte kjo...epo kishte sepse familja e saj sado qe te kene besim tek ajo ....kur vjen puna fjalen e kane ne vesh..dhe dyshimin s'ja hek gja prej trurit.....kshtu....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2006 10:49
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Ec me mendimin qe nqs do te mbash dicka apo dike te shtrenjte duhet te jesh besnike dhe e besueshme mgjth nqs te bej asme mund te behem katile dhe zemergurte ndoshta sepse i mar gjerat personalisht duke reaguar emocionalisht. Nuk do futem ne detaje por cfare do them eshte se kam aritur ne konkluzion nqs te bejne mire beju mire ate monedhe qe te japin jepju dhe nqs te bejne keq mos i ler te te shtypin por tregoju vendin.

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2006 16:34
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Kur dikushi mundohet te me beje disrespekt, luftoj me te gjitha menyrat per te vene ne vend personalitetin tim pa mu trembur syri fare.

Kur dikush mundohet te me bej keq, mundohem me te gjitha menyrat per tu larguar. Nuk me pelqen te marr hak me te njejten menyre duke perdorur ligesine. Kur largimi eshte i pashmangshem, atehere me duhet te mbledh argumenta, per ti perdorur me vone si deshmi te ligesise se personave, qe kemi prane dhe me gjakftohtesi duhet ti kundervihem per te nxjerre ne pah te verteten.

Njerezit me te liq, qe kam ndeshur ne jeten time kane qene karieristet e rrezikshem (teper te zgjuar) dhe budallenjte (teper te mangur nga trute).

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2006 19:59
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Simona
Keshilltare e ''NR''

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Ne Seline Roze
Mesazhe: 330

Ata qe jane te liq perpeliten ne syte e mij tani tek i shoh te vuajne,kjo eshte luleshtrydhja me embel qe kam ngrene ndonjehere,zoti vonon por nuk harron,gjithesecilit festen ne koke ia vizaton.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2006 20:56
Simona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Simona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Simona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Simona Shto Simona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Simona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Une e pyeta:A eshte e vertete qe 80% e kosovareve jane fshatare analfabete?Ajo nuk u pergjigj.




Ne rradhe te pare ti i dashur djale ke rene ne nje koke te bute ose shume te zgjuar qe te ka lene ta perbuzesh e ta tallesh per 4 vjet rresht.......se te ma kishe bere mua ate pyetje ti ne mes te klases e shikoje mire se ca pergjigje merrje (mbi te gjitha kur nuk kemi as koefidenca)
Nese ajo 80% do ishte e drejte te siguroj qe kjo femer ka qene pjes e asaj 20 % te zgjuar ......
Ti je ai qe ke treguar injorancen tende ne ate mes (me fal qe te them po me aq sa lexova po komentoj une) dhe je treguar nje njeri kaq makaber qe t'ja nxish jeten per 4 vjet (qofte edhe nje fshatareje qe nuk ka pare bote me sy qofte edhe nje injoranteje qe nuk di sa bejne dy edhe dy kush ta jep ty ate te drejte) edhe ti po pyesje ate nese ajo kishte edukate , klas, intelekt pffff .... Po tregon budallalleqet qe ke bere ne adoleshence apo po mburresh me ato qe ke bere se nuk po e kuptoj.....

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 04:56
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Une e pyeta:A eshte e vertete qe 80% e kosovareve jane fshatare analfabete?Ajo nuk u pergjigj.


Nuk me thua, po ti si do ti pergjigjeshe pyetjes se nje amerikani "A eshte e vertete qe 80% e shqiptareve ne Shqiperi bejne banjo nje here ne jave?"
Dhe ne qofte se do ta ndieje vehten te fyer dhe nuk do ti pergjigjeshe, si do te vinte kur ky ameriakan te te diskriminonte, sepse ti nuk i ktheve pergjigje.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 15:17
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

Mund te kete edhe shume amerikane qe nuk bejne hic fare banje. Idea e dushit nje here ne jave eshte tashme shume kohe kujtese te vjeterish. Ata dmth laheshn atehere te shtuanave me sapun 15 lekesh.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 15:28
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Luleshtrydhe per hakmarrjen e embel

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.