Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > kuriozitete
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

27 Prill 2010 ::: 21:20
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko MesazhinMick Jagger ka penisin e vogel - kshu thote ex.

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2010 ::: 19:58
SmoKer
heavy ...


Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Postime: 2511
Status: Offline

Modifiko MesazhinAtlantis Hotel , ne Dubai ku dhoma me e lire per nje nate kushton $35 000.

 
Click Here to See the Profile for SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Shto SmoKer nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2010 ::: 19:59
SmoKer
heavy ...


Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Postime: 2511
Status: Offline

Modifiko MesazhinAtlantis Hotel

 
Click Here to See the Profile for SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Shto SmoKer nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2010 ::: 20:02
SmoKer
heavy ...


Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Postime: 2511
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: atlantis-hotel-dubai.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 57 herė.

... i keep forgetting to attach the picture

 
Click Here to See the Profile for SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Shto SmoKer nė listėn e monitorimit
 
30 Prill 2010 ::: 02:34
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinKy hoteli do doje bilete 100 euro dhe per te pare hollin.

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
13 Janar 2011 ::: 17:48
misterioz
rrugaē


Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Postime: 892
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: 0.1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 44 herė.

Babi me i vjeter ne bote ,ketij i punoka palla dhe 94 vjeç dhe ben dashuri 3 here ne nate biles po tja kerkoj gruaja ben seks tere naten.
Une po mendoj a do rroj deri 80vjeç qofte edhe me rrushin te kthyer ne palafik tashme ,ketij vllajit jo vetem qe i punon dhe ben femije por e mbaka hopa gruan tere naten.

 
Click Here to See the Profile for misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Shto misterioz nė listėn e monitorimit
 
13 Janar 2011 ::: 20:45
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha misterioz
Babi me i vjeter ne bote ,ketij i punoka palla dhe 94 vjeç dhe ben dashuri 3 here ne nate biles po tja kerkoj gruaja ben seks tere naten.
Une po mendoj a do rroj deri 80vjeç qofte edhe me rrushin te kthyer ne palafik tashme ,ketij vllajit jo vetem qe i punon dhe ben femije por e mbaka hopa gruan tere naten.loool

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
06 Shkurt 2011 ::: 08:46
misterioz
rrugaē


Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Postime: 892
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Ja edhe nje kuriozitet qe e lexova tek wc-te e Ikeas

Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: p310111_10.420002.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 34 herė.

"Te lash duart mbas shkuarjes ne tualet eshte e detyrueshme sipas ligjit kaq e aq".
Se dija qe paska dhe nje ligj te tille ,verifikova ne net dhe ligji ekzistoka mgjth mend.Ju dashka rekomanduar parlamentit shqiptar qe ta miratojne si ligj dhe aty mqs po hyjme ne Europe.
Ne fakt po ta kapesh holle holle ,kur burrat bejne ujtin e holle ose thene troç, kur pshurrin,mbasi mbarojne do e shkundin qe te nxjerrin edhe pikat e fundit de,po shkundja behet ne sensin lart e poshte e lart e poshte (siç thoshte Teto Ollga) dhe keto pika perfundojne tek duart (ndonji bije edhe ne surrat kur e shkund fort)dhe me keto duar me shurre fillojne e takojne dynjane duke shternguar duart miqesisht.
Kjo me kujtoj vitet para 90-es kur mamate tona(shumica) gatuanin ne hale pupupu çkemi ngrene dhe ne ,rrace e forte jemi ,edhe ky fakt perben nje kuriozitet me vete ,mendojeni pak ne kohet e sotme te gatuash ne hale ,ça duhet me thene apo :
Ju befte mire

 
Click Here to See the Profile for misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Shto misterioz nė listėn e monitorimit
 
06 Shkurt 2011 ::: 10:00
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko MesazhinMerci FH ... Merci ą Misterioz pour cette trčs intéressante curiosité

Duket si barcalet , mais tout est dit dans le titre thelle thelle po ti kushtosh pak vemendje.. eshte vertet e qarte..dicka skuptova un..ca duhet tna bej mire?

..on ą rien recus comme recette

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
26 Shkurt 2011 ::: 22:08
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Roberto de Niro eshte shqiptar.

Aktori i famshem amerikan, Roberto de Niro zbulon perpara publikut gjate nje interviste ne festivalin e kenges italiane San Remo se eshte me origjine shqiptare.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 10:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > kuriozitete

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen