Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > ~Cila do Ishte Menyra me e Sakte per te bere nje Propozim Martese personit qe ... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Menyra me e sakte per nje Propozim Martese...
Troc, pa u lodhur fare,nese vertet ndihemi te Dashuruar!
T`i dergosh nje kartoline me thenien"Deshiron te Martohemi Bashke Shpirt?!"
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Flm Jimmy, flm Myzo,Flm Keila!

Me pelqejne idete tuaja!
Shume fantastike!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 02:26
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Syri....marrsh cmimin ''pulixher'' dhe ta uroj me gjithe shpirt.
Hahahahahahaha...je voglushja me e lezetshme e forumit...dreq...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 07:26
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ne gjunjjjjj(mundesisht ne qytetin tim te preferuar) dhe me unaze platine...ndryshe s'pranoj :p
(ah po,natyrisht dhe mbasi te jem bere nja 30 vjece )

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 07:31
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Ne gjunjjjjj(mundesisht ne qytetin tim te preferuar) dhe me unaze platine...ndryshe s'pranoj :p
(ah po,natyrisht dhe mbasi te jem bere nja 30 vjece )


Amor....po un jam me paterica...si do bi ne gjunje un se? Me dhem koma mu ashtu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 07:48
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Amor....po un jam me paterica...si do bi ne gjunje un se? Me dhem koma mu ashtu.

Rri beqar xhanem,kshu kursen dhe ato dy cent te unazes!
Arsyeja? Impotence(propozimi)

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 07:50
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Rri beqar xhanem,kshu kursen dhe ato dy cent te unazes!
Arsyeja? Impotence(propozimi)


Pse mi dreq te rri te beqar? Un thash se me dhemb koma kaq !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 08:03
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

hahaha e forte kjo tema, sykaltra. mua mu kujtua kur para shume vitesh, papritmas vajzat perqendruan vemendjen tek fiziku, filloi moda e vrapit e duke pasur vendin e duhur afer u mblidhnim te gjthe vjazat e pallatit qe ne 5 te mengjesit e ia fillonim vrapit. dita e pare keshtu vetem ne te gjthe stadjumin diten e 2te a te 3te shohim nje turme djemsh qe kishin filluar vrap mengjesor per gjuatje te sportisteve o zot skenat ishin komike mbas 2 xhirosh, shihje ndonje djale qe te vinte duke vrapuar e te thoshte qe te kishte fiksim. hahahaha gjysma e vajzave pas sezonit te vrapit na u fejuan me vrapistet , e njejta skene komike perseritej ne plazh, kur ti per qejfin tend ishe duke notuar afer pistes qe ishte si pike riferimenti e op kur shihje nje koke mashkulli nga larg qe afrohej e te thoshte: ej o goce ndalo nje sek mi se te kam fiksim fare. e aty do s'do, do ndalosh. kshuqe cdo vend e cdo moment eshte i mire per propozime.

une kerkesen e marteses e dua ne ashensor, ose ne gardaland mundesisht kur bej blutornado, ne kuesture tek bej rradhen per rinovimin e dokumentave, ose ne metropolitane nen notat e muzikes qe bejne zingarit, ne universitet tek prof shpjegon martesen kanonike,:p e ku ta di une. mundesisht pas shume vitesh.

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 09:53
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

prsh

une do tja beja propozimin per martese ne kete menyre....

EPO KESHTU NUK SHTYHET ME DUKE U NXEHUR DHE DUKE BERTITUR DUKE I DHENE IDENE SE DO TE NDAHEMI DHE DO TI THEM: DO TE BEHESH GRUAJA IME APO SI E KE HALLIN????


besoj se e mire apo jo...


Tung!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 12:46
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ta dini ju se si me ka propozu Amori mu...he he, Amoro nuk e dine kta jo,por,po ja them un.
Isha nje dite qe thoni ju duke vjedh fiq,kur shof Amorin qe me foli nga poshte.
O zagaro...ho mer ti a do bohesh burri im apo jo?
Un pata frike se kujtova se qe i zoti i fikut,na kapen , thash me vete.
Ca thu mi ti, thash un.
Ore kshu si te thashe,qen....du burre un.
Ik mi dreq anej se grrica komen , i thash un.
Ej.....do bohesh burri im apo jo, se ndryshe bertita....
Po ti je e martume i thash une.
Jom nda un, me tha ajo.
Po pse e ndave burrin, i thash un.
Hajte buke shum ai, me tha Amori.
Po edhe un haje, por jo buke, un haje fiq shum, i thash.
E di , e di se prandaj je ne maje te fikut ti,po leji keto dengla se nuk shkojn me mu...do bohesh burri im apo jo?
Jo, jo nuk bohem i thash, se nuk ke ku te me gjejshe fiq ti mu gjithe vitin.
Aty filloi duke bertiti Amori....hajdutiiiii....hajdutiiiiiii.....
Un u trema dhe nga shpjtesia rashe prej fikut poshte dhe vrava komen.
Sot,jam me kome te vrame dhe kte dhurate e pata nga Amori.
Ne fakt vete e kom fajin un...pse dreqin i pelqeva Amorit aq shum?
Keshtuqe...rashe nga fiku.
Kur rashe nga fiku pashe se Amori e kishte barkun e modh.
Po ti qenke me barre, i thash un.
Ho mer budalla, me tha ajo, se kam fiqte ktu.
Pse edhe ti tu vjedh fiq paske qene, i thash un?
Po si kujtove ti...trongull.
Mire i thash...do ta menoj i here propozimin se edhe ti vidhke fiq si un.
Deri tashi nuk i kom dhone pergjigje Amorit.

Modifikuar nga kontinenti datė 27/04/2005 ora 17:55

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 17:39
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Hahahahahaha,thuaji "po" asaj,thuji"po" se eshte rob Zoti p O ca kam qeshur 'er derebardhe,me kujtove dhe fiq pastaj...heeem.

Ti qesh-qesh por ama poashtu do me pelqente ti propozoja une atij ne martese,por kam frike qe s'do priste aq...s'po me le kush radhe mua

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 19:31
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > ~Cila do Ishte Menyra me e Sakte per te bere nje Propozim Martese personit qe ...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.