Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni..... Vlerėsimi i Temės: 2 votes, 5.00 average.
Gjithsej 14 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

12 Shkurt 2008 ::: 00:40
Ruby_DR
Special


Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Postime: 2080
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpo kush rren me shum ketu kjo ketu siper apo une

 

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Click Here to See the Profile for Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit
 
12 Shkurt 2008 ::: 02:01
Iyua
Free Spirit


Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Postime: 1903
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Ruby_DR
po kush rren me shum ketu kjo ketu siper apo une

ti-ti-ti :p

 

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Click Here to See the Profile for Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Shto Iyua nė listėn e monitorimit
 
12 Shkurt 2008 ::: 17:38
THe_AnSwEr
unknown


Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Postime: 681
Status: Offline

Modifiko MesazhinDje isha ne afrike, Mora ca Zezake per ushtare, se amerika do shpalli luften e 3te boterore :p:p:p

 
Click Here to See the Profile for THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 02:59
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinangelina jolie me trokiti ne dere mbreme, me beri lutje qe mos t'a tregoj te verteten qe une dhe ajo kemi nje secret affair qe ka zgjatur tani me shume se nje vit, madje ajo spekuloi qe edhe femijet e sapolindur me ngjajne mua shume...

tani, ktu spo bej mire qe po flas per marrdhenien tone, megjithate po perdori reverse psychology, po tregoj te vereteten ne nje teme genjeshtrash ku askush nuk te beson, perfekt...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 03:08
Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kurti
angelina jolie me trokiti ne dere mbreme, me beri lutje qe mos t'a tregoj te verteten qe une dhe ajo kemi nje secret affair qe ka zgjatur tani me shume se nje vit, madje ajo spekuloi qe edhe femijet e sapolindur me ngjajne mua shume...

...Ore Kurti po edhe femijet e adoptuar ty te ngjajne ore?

 
Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 04:52
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kundershtuesja


Ore Kurti po edhe femijet e adoptuar ty te ngjajne ore?

une e theksova mire, thashe kam pak me shume se nje vit qe kemi filluar ate secret love affair me angelinen, por megjithate femijet e adoptuar me dogjojne shume, ashtu sic kam influence te madhe tek nena e tyre...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 05:03
lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinKurti si eshte Angjelina ne shtrat?

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 05:22
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Kurti si eshte Angjelina ne shtrat?
sorry! kto gjera nuk i diskutoj dot ne publik dhe me asnjeri, por megjithate jam i kenaqur ne pergjithesi, but she has room por improvment, kaq, s'do them me shume ne lidhje me kte... i thashe edhe asaj mos t'a turturojn veten se askush nuk eshte perfekt...
e mori gjumi rehat masanej, mbasi i dhashe nje kiss good-night...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 08:12
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko Mesazhinooo Kurti, pershendetje!

I lexoj Textet e tua ....DHE NUK KAM ASGJE PERSONALISHT KARSHI TEJE por, nuk rri dot pa ta thene se: Ne cdo Text, po nuk fute ndonje fjale...ose me e drejte eshte...fjali ne Englisht...se po te ishte vetem ndonje fjale hajde ma...nuk rri ti dot! Nuk e kuptoj, kaq veshtire e ke te shkruash ne Shqip te gjithe Textin???!!!! C'fare do tregosh me ate qe e BASTARDON Textin duke fut fjali ne gjuhe tjeter!? Ta keshe kaq veshtire te shkruash ne Shqip, eshte e pabesueshme! Dhe une kam 18 Vjet jashte-ne Gjermani por nuk mund te harroj te shkruaj Shqip! Kam shkruajtur dhe une NDONJEHERE ndonje fjali ne Gjermanisht por, thjesht per shaka......e theksova:NDONJEHERE!
Jo te gjithe dime Anglisht...dhe nqse ato Texte i shkruan ketu vetem PER DISA Forumiste...ok.! E di qe mund te me pergjigjesh qe: S'jam i detyruar te lexoj Textet e tua por, kjo s'do te ishte nje pergjigje e drejte, mendoj!

Nejse...Ti e di vete!

Te lutem mos ma merr per te keq...sepse nuk kam asnje qellim te keq qe po te shkruaj kete Sygjerim...thjeshte nuk te kuptoj!

Me nderime
Une jam...!!!

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2008 ::: 08:50
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinkaq gjate prite ti te me kritikosh?! si ta merr mendja ty se nuk me kane krtikuar biles edhe ashper me mepare, pyet lelen, i ka dale goja mbrapsht duke u lodhur me kritika, nuk e ndjej te nevojshme te perseris veten shume ne kto dhoj gjerash e me shpjegime pse?! e si!? thjesht nga dembelizmi e bej...

qe te mbes brenda temes... kurre, kurre nuk kam perdorur gjuhe tjeter ne forum...vetem shqip...

ska problem nuk ta marr per t'keq, kalofsh mire...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 12:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen