Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Arkiva > Si e dallon qe nje femer/mashkull eshte i/e virgjer?
Gjithsej 5 faqe: « 1 [2] 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Talking

Durrsake!
Mire e ke ti po hajde me mbush mendjen mu qe sme len se.
Nejse me sa duket spaska per te me dalluar dot jo.

Hahhaahhaahahha.
Ika se lash kokrren e namit.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2004 14:24
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isis9481
Anetar i ri

Regjistruar: 16/06/2004
Vendbanimi: New Jersey
Mesazhe: 5

Re: Re: Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato që tha INDRITI2004



E rendesishme une mendoj se eshte dicka e lindur tek mehkujt ajo pune por edhe sikur te mos jete jam i mendimit se ne ditet e sotme ka meshkuj qe spikaten si aktore dhe e luajne rolin e budallait.
Cdo te mire.



Run that by me again se na bere lemsh!

__________________
Life is like a box of chocolates; you never know when you'll find a nut.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2004 18:18
Isis9481 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isis9481 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isis9481 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isis9481 Shto Isis9481 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isis9481 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Indrit dua te te pyes dicka.

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2004 18:21
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Wink

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Indrit dua te te pyes dicka.


E di perse do pyesesh por nuk e di nese do marresh pergjigjie ama.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2004 10:33
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_krishteri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/02/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 93

Une dij qe femra dallohet qe ka bere seks dhe qe nuk eshte e virgjer ne disa pamje: Fytyra, te menduarit, te shprehurit.

Une ngaqe jam mashkull per vete, nuk e di se si dallohet nje mashkull..di vetem per femren..une flas sipas eksperiences qe kam...

femrat duhet qe te thone dhe te pergjigjen lidhur me kete fakt

__________________
Tani, pra, kėto tri gjėra mbeten: besimi, shpresa dhe dashuria; por mė e madhja nga kėto ėshtė dashuria

Modifikuar nga amor alucius datė 19/06/2004 ora 17:44

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2004 14:09
i_krishteri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_krishteri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_krishteri (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė i_krishteri't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_krishteri Shto i_krishteri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_krishteri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

po mqs une kam besim tek ti Indrit te pyta per nje emer....
po prap nuk me dhe pergjigje te sakte

http://www.forumihorizont.com/showt...=&threadid=5416

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Modifikuar nga tresh datė 20/06/2004 ora 12:04

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2004 10:09
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Tresh!

Me sa po shoh une sme ke pyetur per asnje emer por ke theksuar:"Ate qe njoh une" ku e di une sa njeh ti?
Une te thashe edhe adresen te ma shpjegoje privatisht por me sa shoh une zoteria juaj nuk do te sqarohet por te injoroje indritin. Nejse me sa shoh une te ka humbur besimi tek une pasi une te dhashe pergjgjie me aq sa dija, nese ke dicka thuaje ketu ose ne privat, dredhirat si di une.
Cdo te mire.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2004 16:31
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Te dallohet?! Nga ana e jashtme s'dalloj gje, por, po te bisedohet me "ajrin e seksit" te portretit - vajze, ndoshta ia jap nje doze mendimi... por prape do mbetet enigme lebardhja e pergjigjes...

Kjo tema qe interesante, vertet?!

pershendetje indrit...ja kalofsh sa me mire

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2004 14:20
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Une per veti sdi ta dalloj kur nje mashkull eshte vergjin....... i have no idea,,, uaaaaaaaaaaa ku dallohet mor plzzzzzzz per mendimin tim sdo te thot gja experienca te vjen natural,,,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2004 00:00
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aries_girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2004
Vendbanimi: in you're heart (i hope)
Mesazhe: 128

Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato që tha INDRITI2004
Ashtu sikur meshkujt dine te dallojne femren a eshte e virgjer apo jo kam degjuar qe edhe femrat e dallojne mashkullin a eshte i virgjer apo jo .
E kam me te degjuar por se di sa e vertete eshte!
A dini gje ju?



me thone te drejten indrito se di si ju dallojne femrat nese jeni te virgjer apo jo. po nga nje film qe kam pa nji cun qe ishte i virgjer kaloi ne orgazem pa fillu pune akoma.hahahahahahaaaaaaaaaa.them se kjo eshte nje arsye me e kuptu kur jan te virgjer.byeeeeee

__________________
If everybody had a heart...
yours would never be broken..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2004 00:49
aries_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aries_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aries_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aries_girl Shto aries_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aries_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 [2] 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Arkiva > Si e dallon qe nje femer/mashkull eshte i/e virgjer?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.