Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Vlora
Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha Donika Arianiti


Shume mire qe e ke per nder te jesh qytetare e botes...ashtu e kam dhe une...
Nqs do te citosh dhe vleresosh Sokratin atehere duhet te lexosh postimet me syte e tij...
Kur e pashe temen per here te pare me pelqeu shume shkrimi i hapjes, i juaji..dhe ju respektova shume per kete...per sa i perket terkuzes, populli yne i thjesht dhe jo Soktrati i madh thote: "atje ku ka tym ka zjarr"...nqs ka ironi fyerje dhe sarkazem ne postime, pergjigjen do ta marresh ne te njejten monedhe...respekti fitohet e dashur Kotka dhe 99% te rasteve eshte reciprok...



I have no clue what are you writing in here.

Sokratin e madh dhe filozofin e njohur ne gjithe boten, nuk mund ta mohosh as ti qe po me dukesh kaq e vogel per momentin dhe askush tjeter, ashtu si edhe popullin tone te lashte shqiptar qe ka fjalet me te bukura popullore, por ti i merke gjerat shume personalisht, so I have to stop here.

Reagimi yt eshte me dy presa dhe mua nuk me pelqen te ha me te dy duart, jam mesuar te perdor vetem doren e djathte ne te ngrene.

Keshtu qe pac nje te djele te kendshme dhe te lutem mos prish edhe timen.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 15:21
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

. That you have no clue is clear..

Sokratin e kam studiuar per 4 vjet dhe nuk e mohoj, diku tjeter binte kembana Kotka...
Temes i jam permbajtur gjithemone une personalisht, sepse nuk me pelqen te drejtoj gishtat dhe te akuzoj...nqs deshiroje qe tema juaj te ishte e paster duhet te kishe nderhyre me kohe..eshte pak si vone tani...qe ti e more personalisht...por ti e bere shume te qarte qendrimin tend..
Ja kalofsh dhe ti shume mire dhe qetesohu ne kete fundjave te bukur

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 15:29
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha Donika Arianiti
. That you have no clue is clear..

Sokratin e kam studiuar per 4 vjet dhe nuk e mohoj, diku tjeter binte kembana Kotka...
Temes i jam permbajtur gjithemone une personalisht, sepse nuk me pelqen te drejtoj gishtat dhe te akuzoj...nqs deshiroje qe tema juaj te ishte e paster duhet te kishe nderhyre me kohe..eshte pak si vone tani...qe ti e more personalisht...por ti e bere shume te qarte qendrimin tend..
Ja kalofsh dhe ti shume mire dhe qetesohu ne kete fundjave te bukur



Une e dashur nuk kam kohe te rri te ndjek te gjitha temat dhe ti analizoj, because is not my job OKEJ!!!!!!!

Une jam ketu per t'u relaksuar dhe hedhur nje mendim kur me mbushet mua mendja te hedh nje mendim.

Tani qe i pashe dhe me beri pershtypje, reagova dhe besoj se reagimi im ishte shume i qarte dhe i sinqerte, por per disa qe u pelqen te luajne me fantazine e tyre, si puna e jote dhe e arit ndofta ky reagim nuk u duk i drejte.

Le tua leme forumisteve te vendosin, se cili reagim ishte me i drejte i joti, i imi apo i arit.

Njerezit mund te lexojne me vite deri ne vdekje, por varet se cfare futet ne kokat e tyre.

Une ndofta nuk kam lexuar aq shume sa ty, por ne koke e kam te qarte shume mire, se cdo vend dhe krahine ka meritat dhe dobesite e veta.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 15:38
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha kotka

por ne koke e kam te qarte shume mire se cdo vend dhe krahine ka meritat dhe dobesite e veta.



Jam plotesisht dakort me kete
Ja kalofsh bukur dhe njehere...shpresoj te marresh shume shpejt "feedback" nga forumistet....

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 15:42
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

kotka kurti

1---o kotka o qytetare e botes,na paske studiur dhe Sokratin pale...
po ik moj lumemadhia ti, ik...mbaje si Sokratin dhe Feriatin per vete.

2---o kurt ,po ne ka zagar me te madh se ty ne forum ,ti je,,
oh te marte purtha shalet degjove!!!!
cje bere per te te qare hallin,o lumememadh po nuk e sheh veten..

po nuk e kuptoj po pse do diskutojne malsoret per vloren..hahahahhaha

sa rob te trash aahahahaahha

njese vazhdoni i bini defit se une ika...

ah ca mban e zeza toke per siper,,,

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 15:47
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Re: kotka kurti

Citim:
Po citoj ato që tha Ari. ah ca mban e zeza toke per siper,,,

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 16:02
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Re: Re: kotka kurti

Citim:
Po citoj ato që tha aldo11




__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 16:06
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Kalimtari....shko futja nji pilaf !

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 16:54
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Lezhjan eshte mire qe kjo teme te mbyllet ose t'i behet ndonje refresh total se po kalojne njerezit cdo lloj kufiri.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 17:00
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

Citim:
Po citoj ato që tha Ari.
1---o kotka o qytetare e botes,na paske studiur dhe Sokratin pale...
po ik moj lumemadhia ti, ik...mbaje si Sokratin dhe Feriatin per vete.

2---o kurt ,po ne ka zagar me te madh se ty ne forum ,ti je,,
oh te marte purtha shalet degjove!!!!
cje bere per te te qare hallin,o lumememadh po nuk e sheh veten..

po nuk e kuptoj po pse do diskutojne malsoret per vloren..hahahahhaha

sa rob te trash aahahahaahha

njese vazhdoni i bini defit se une ika...

ah ca mban e zeza toke per siper,,,

pyetja eshte pse vloren t'a perfaqesojn tipa grash llafazane te paftyre, zagar qe lehin lehin lehin si ti dhe donika! kjo eshte tragjedia! apo komedia?!?! se tani eshte bere e dukshme qe beme nje gabim fatal qe hyme ktu te shprehim mirenjohje vetem me qellime te mira...


te presesh miresjedhje bujari nga ti dhe donika, eshte sikur t'mundohem te nxjerr lljam nga pleshti...

ehh!! lehni lehni ctju them une...!!


gabova...se ne malsi as nje qen nuk do ju kafshonte ty dhe doniken, se jeni rob t'nyt... 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2009 17:13
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Vlora

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.