Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Shkodra
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

tani ti ke ndonje gje per te thene ne lidhje me ''shkodren'' apo veç i ke punet me mua ?

p.s. pergjigjia jo gjithmone eshte e nevojshme, shpesh behet per edukat

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 21:08
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Pamje nga Shkodra

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re te ndryshme 019.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 50 herė.

foto e bere kete vere.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 21:29
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

mora vesh qe ka 1 plan rregullimi per qendren e Shkodres e vertete eshte dini gje?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 21:31
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re te ndryshme 022.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 50 herė.

Ja dhe nje tjeter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 21:33
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

kam pare keto dite planimetrine e maketin e qendres se re qe do behet aty se di ne ca viti do bohet realitet por ama skish te shajtme

do postoj noj foto po qe se jeni kurioze nga e hena se si kam me vete ne shpi

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 21:37
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

nuk bahet muhabet me gabel, qe nuk kane ftyre dhe vetem llapin se si me ta mujt me muhabet.

cili prej juve insects ka qene ndonjehere ne malsi te madhe? bajze koplik tuz etj.

clidhje kane kannibalizmat e rrethinave te tirones me malsine??

clidhje kane verioret qe kane sbritur ne tirane me malsort?

kur keni taku malsor ne tirane dhe sa? o rrencak

nese ka malsor ne tiron, ma don menja se shume tirons punojn per to.

malsort nuk begenisin me shku ne italy apo greqi apo kudo neper evrope ne pergjithesi, e jo ma ne tiron. ata vijn ne amerike, ktu ku i kane dhane emen dhe rrespekt gjithe shqiptarve neper bote, si popull fisnik, dhe si popull i shkatht me biznese me lek e me shkolla! edhe me gangstjerdheqe po jo si ato nga lagjet tuaja qe qesin grate e tyre dhe komshite e tyre me zor ne rruget e evropes si prostituta.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 22:29
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Eh mer erious qe e ke nis ket muhabet e sdin me e maru.

E kam then gjithmon e do e perseris pergjithesimet krahinore ne te folur jane gabime trashanike dhe tregojne cektesine e personit qe i nxjerr nga goja.

Nji gja asht e sigurt se shumica e jugut nuk ja ka haberin e termit te mirefillt malok e malesor. Per mua edhe ky esht pergjithesim. Un jam nga Lezha qe esht ne nivelin e detit e me quajn malok, ca tu them un atyre ? Me mir u qesh ne fytyre e u them se ashtu jam, e vazhdoj rrugen, por ne mendje e di sa e ka kapacietin ai njeri.

Un jam gjithashtu malsor dhe nuk mendoj se ti ke ndonje gje me shum se un. Un e di sesi jam dhe jam i kenaqur me veten, por ty nuk te shaj. Ti cfar e ke kte mllef?

Edhe nje here un jam malsor e jam krenar, ti nga je? Vetem pse stregon origjinen tende gjer tani, per mua muhabeti eshte i mbyllur qe pa filluar fare.

Kalosh mire.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2009 04:41
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

problemi ketu eshte qe ju ngaterroni subjekt, pra mereni me mua ndersa un me temen.

qe thu ti lezhjan (qe s'na the gje hiç) s'me kan bere gje malesoret, normal qe rastesia si ne emigrim qe jam kemi nderuar opinione, s'me ka lidhur ndonje interes me ta, turma turma i shikoj ne boten e tyre.

kam njohur shkodran... dhe me beso, ndoshta ti nuk arin ti besh diferencen, kane tjeter temperament me ate te malesorit (siç eshte kurti psh egzemplare ne forumin tone shembullore) nga te gjitha fushat e jetes, pra mermerit i thojne ''mermer'' e jo ''gur''

te gjith shkodrant qe kam njoht ne perendim, jane njerez energjik, te papertushem, çapkene qe din te fitojne para me shume sesa kane kapacitetet intelektuale.

por e çuditshme eshte qe as njeri nuk kontribuon ne shoqerin ku jeton, pra nuk i kthen riskun e saj shoqerise ne te cilen ben pjese dhe e cila e mundeson te fitoj parate

kjo mendoj eshte e meta me e madhe e shqiptareve dhe ne veçanti e shkodraneve.

p.s. shikoj qe niveli ne diskutim me ju, eshte shum i dobet... ne perjashtim te 2 postimeve te fundit te piktorit (2 fotot)

po pashe ndonje shkrim persembari, do te diskutoj... ndryshe vrisni veten.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2009 10:09
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

shkoder locja si te kam si perendeshe e bukurise

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2010 01:58
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Malsia e Shkodres, vertet nuk ka asgje te perbashket me qytetin.
Per mire a per keq, kjo eshte nje ceshtje tjeter, por ndryshimet jane shume te medha. mendoj qe kjo ka ardhur si rezultat i traditave te ndryshme kulturore.
Shkodra ka qene per nje kohe shume te gjate nen ndikimin latin dhe per me pak kohe nen ndikimin e Malit te Zi. keshtu qe ka adaptuar te tjera menyra jetese. A quhet kjo kulture? ne nje fare menyre po.

Malsia pergjithesish nuk ka qene e ndikuar nga pushtuesit. Keshtu qe ka ruajtur tradita te tjera. sa per fjale librash, si "besa" e nderi e patriotizmi, une nuk para besoj shume nga keto. Realiteti me ka treguar qe te gjithe popujt, jane " te beses", patriote, trima, genjeshtare, hajdute, fisnike.

Ka nje vecori: Fukarallek-maskarallek, thote nje fjale e urte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2010 14:05
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Shkodra

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.