Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!
Gjithsej 396 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



kap shume gjera une, kam dhe nga ato qe nuk hillen ktu



Pse beb nga trut je ti ?

p.s sa jam tu cmen dike..niqua .. e mer me mend besoj..

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 00:46
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


as une ... se di pse u interpretua ne kete menyre ne keto 3-4 ore biseda



te kam ven re dhe ne shkrimet tjera.. mbase nuk di te shprehesh mire... se kuptoj pse.. ja pshm vizioneri me mua... ve foto te pushimeve te mia dhe ai me akuzon per foto fallco.. ik e nxjerr ishuj e anije te marre nga interneti.. se kam bere nje gje te tille kurre... dhe kur shoh qe tjeret ja fusin shume kot prap nuk u bi ndesh. nese fallcifiteti i ben te ndihen mire,, let it be.. as qe me intereson... apo komenti qe la amore se ne sharm el sheik apo turqi ikin shume shqiptar, une shume mire e kuptova me ca kuptimi e tha por sme interesoj shume ti kthej pergjigje..nese ikin shqiptar atje bravo u qofte sepse ishte me vertet nje mrekulli... ajo ki iken, dhermi patjeter.... i know who i am, nese tjerve su pelqe cfar tregoj une ktu mund te kalpjne rradhe, ske pse te ofendosh apo te perdoresh sarkazem tjere ... cdo njeri eshte per qefin e vet e jo per qefin e tjerve...

nejse nje mendim i imi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 01:14
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua


te kam ven re dhe ne shkrimet tjera.. mbase nuk di te shprehesh mire... se kuptoj pse.. ja pshm vizioneri me mua... ve foto te pushimeve te mia dhe ai me akuzon per foto fallco.. ik e nxjerr ishuj e anije te marre nga interneti.. se kam bere nje gje te tille kurre... dhe kur shoh qe tjeret ja fusin shume kot prap nuk u bi ndesh. nese fallcifiteti i ben te ndihen mire,, let it be.. as qe me intereson... apo komenti qe la amore se ne sharm el sheik apo turqi ikin shume shqiptar, une shume mire e kuptova me ca kuptimi e tha por sme interesoj shume ti kthej pergjigje..nese ikin shqiptar atje bravo u qofte sepse ishte me vertet nje mrekulli... ajo ki iken, dhermi patjeter.... i know who i am, nese tjerve su pelqe cfar tregoj une ktu mund te kalpjne rradhe, ske pse te ofendosh apo te perdoresh sarkazem tjere ... cdo njeri eshte per qefin e vet e jo per qefin e tjerve...

nejse nje mendim i imi



Niqua une kaloj pak caste ne forum per tu shkeputur realitetit ne momentet e lira te miat sigurisht qe do bej humor e do hedh ndonje batute neper te.. .. as me intereson se kush fshihet mbas nickut te askujt dhe as jeta e askujt qofte i bukur shemtuar i pasur i varfer i/e zgjuar apo trap/e si dhe sme pelqen te bej furca e te kem miqesi te rreme qe perfundojne ne thashetheme te rendomta. Skam ofenduar asnji ne forum deri tani perkundrazi dhe kam hapur rruge dhe kam toleruar per sa kohe jeta ime private nuk cenohet, pasi e kam te shenjte e nuk dua ta publikoj neper forume... zgjidhja ime kjo dhe skam pse te paragjykohem ashtu dhe sic nuk paragjykoj ty x apo y .... cdo koment i bere nga ana ime ketu eshte thjesht bisede normale dhe shaka per ato/ata qe i kuptojne sigurisht ... ne rast se jeni persona qe nuk i pranoni shakate dhe ato cka shkruaj une ju duken sarkazem me fal por seshte problemi im ... gjithsesi shume mire qe ma the ta kem parasysh here tjeter. Uroj mos perseriten ofendimet e sotme e ta kalojme ne menyre te civilizuar ketu.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 01:31
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Niqua une kaloj pak caste ne forum per tu shkeputur realitetit ne momentet e lira te miat sigurisht qe do bej humor e do hedh ndonje batute neper te.. .. as me intereson se kush fshihet mbas nickut te askujt dhe as jeta e askujt qofte i bukur shemtuar i pasur i varfer i/e zgjuar apo trap/e si dhe sme pelqen te bej furca e te kem miqesi te rreme qe perfundojne ne thashetheme te rendomta. Skam ofenduar asnji ne forum deri tani perkundrazi dhe kam hapur rruge dhe kam toleruar per sa kohe jeta ime private nuk cenohet, pasi e kam te shenjte e nuk dua ta publikoj neper forume... zgjidhja ime kjo dhe skam pse te paragjykohem ashtu dhe sic nuk paragjykoj ty x apo y .... cdo koment i bere nga ana ime ketu eshte thjesht bisede normale dhe shaka per ato/ata qe i kuptojne sigurisht ... ne rast se jeni persona qe nuk i pranoni shakate dhe ato cka shkruaj une ju duken sarkazem me fal por seshte problemi im ... gjithsesi shume mire qe ma the ta kem parasysh here tjeter. Uroj mos perseriten ofendimet e sotme e ta kalojme ne menyre te civilizuar ketu.





cdo njeri ka te drejten e vete, pse ti apo nje tjeter u pelqe te rri anonim sdo te thot qe ato qe s'jan lozin interesanten... nuk e kam vetem per ty por dhe per tjeret... une lexoj ca postime skandaloze ktu qe luajne interesanten dhe asiher si kam ra ndesh sepse sme ka interesuar... sa ve une dy- tre foto direkt ofendimet dhe paragjykimet...une kam me shume se 7 vite ne ket forum dhe jam me e pakta nga antaret qe ka lujte rrole te ndryshme... nejse

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 01:52
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

po pi nje gote vere te kuqe...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 04:45
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

----------PO, Niqo me te drejte flet --Ajo nuk ka paragjikuar njeri-dhe gjithe femrat e tjera nuk duhet te paragjykojne tjetrin dhe te na hiqen ketu sikur kane ndonje jete WOW------Aman te keqen ....
-------Sepse dikush shpreh nje mendim te tijin , ashtu sic i vjen..... ---
----...dhe askush s'ka te drejte ta ofendoje apo ti thote direkt qe po genjen etj, apo indirekt te shprehi pakenaqsine -----Kjo tregon ligesi prej Njerezish primitive ---- qe e kane akoma koken brenda ne shpell, pavaresisht se ku jetojne e punojne .......
-------Ndaj kur kundershton , kundershtoje tjetrin duke paraqitur argumentat e tua qe ty te bejne te mos e besosh----

----------Sepse tek e fundit eshte mendimi i atij tjetrit , dhe ti s'ke te drejte te imponohesh se si do flasi tjetri.-----------Por natyrisht oponence do besh --por GJITHMONE TE ARGUMENTUAR --Ndryshe nuk duhet te flasesh ..... ...--
Ky eshte regulli , po s'ke argumenta nuk ke se si te flasesh.....

Ca po bej tani ???-----------..Tani po bej nje vrime ne uje ....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 05:23
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
----------PO, Niqo me te drejte flet --Ajo nuk ka paragjikuar njeri-dhe gjithe femrat e tjera nuk duhet te paragjykojne tjetrin dhe te na hiqen ketu sikur kane ndonje jete WOW------Aman te keqen ....
-------Sepse dikush shpreh nje mendim te tijin , ashtu sic i vjen..... ---
----...dhe askush s'ka te drejte ta ofendoje apo ti thote direkt qe po genjen etj, apo indirekt te shprehi pakenaqsine -----Kjo tregon ligesi prej Njerezish primitive ---- qe e kane akoma koken brenda ne shpell, pavaresisht se ku jetojne e punojne .......
-------Ndaj kur kundershton , kundershtoje tjetrin duke paraqitur argumentat e tua qe ty te bejne te mos e besosh----

----------Sepse tek e fundit eshte mendimi i atij tjetrit , dhe ti s'ke te drejte te imponohesh se si do flasi tjetri.-----------Por natyrisht oponence do besh --por GJITHMONE TE ARGUMENTUAR --Ndryshe nuk duhet te flasesh ..... ...--
Ky eshte regulli , po s'ke argumenta nuk ke se si te flasesh.....

Ca po bej tani ???-----------..Tani po bej nje vrime ne uje ....




Rimond, do hapi nje teme time qe te knaqesh dhe ti.. vetem rrobat mos mi shaj more vesh hahahha...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 05:58
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Mjesi popull!

Kush do Kaffee dhe Cigare, meqense po pije dhe une tani!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 06:10
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Mjesi popull!

Kush do Kaffee dhe Cigare, meqense po pije dhe une tani!



una una

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 09:19
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Red face

Ja hyna me pa ca ndodhi pasi ika un...



P.s Mjesi e kalofshi mire !

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 09:21
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 396 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.