Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > per nje lidhje serioze preferoni.........
Gjithsej 22 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Korcarja 6
Anetar i ri

Regjistruar: 10/10/2003
Vendbanimi: Endrren time
Mesazhe: 6

per nje lidhje serioze preferoni.........

cfare preferoni per nje lidhje serioze:
a) shqiptar(e) puro
b) shqiptar(e) te lindur qe jeton jashte shtetit
c) apo te huaj......???????????????

__________________
60 sekonda ne minute mendoj per ty
60 minuta ne ore jam me ty
7 dite te javes merzitem per ty
365 dite te vitit te DUA VETEM TY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2003 23:51
Korcarja 6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Korcarja 6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Korcarja 6 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Korcarja 6 Shto Korcarja 6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Korcarja 6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_pafajshem
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/07/2003
Vendbanimi: Spain
Mesazhe: 383

Preferoj shqiptare , me kusht qe te jete serioze.
Dhe le te jete e rritur edhe jashte shtetit, mjafton te jete shqiptare

Modifikuar nga i_pafajshem datė 29/10/2003 ora 23:04

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2003 00:10
i_pafajshem nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_pafajshem Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_pafajshem (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_pafajshem Shto i_pafajshem nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_pafajshem nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Korcarja 6

mendimi im. Do te doja qe me nje lidhje serioze duhet te jete shqiptar. Po mire a nuk quhet shqiptar edhe ai qe lind nje ne vend te huaj? per mendimin tim shqiptar quhet sps edhe familjen shqiptar e ka.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2003 00:25
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ShKodrane4ever
jam kjo qe jam...

Regjistruar: 04/09/2003
Vendbanimi: te kujshija
Mesazhe: 25

Wink

Shqiptar

__________________
Tjeter duam
Te tjere na duan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2003 02:08
ShKodrane4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ShKodrane4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ShKodrane4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ShKodrane4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ShKodrane4ever Shto ShKodrane4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ShKodrane4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Shqipetare e dua vetem te jet e sinqert me mua siq jam dhe vet un porsanalisht do ja falja te gjitha.Qimi Skotland.

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2003 15:24
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Korcarja 6
Anetar i ri

Regjistruar: 10/10/2003
Vendbanimi: Endrren time
Mesazhe: 6

Smile

timo

sa lart qe ia ngre vlerat vetes mo timo!!!!!!!!!!!
hahahahahah

__________________
60 sekonda ne minute mendoj per ty
60 minuta ne ore jam me ty
7 dite te javes merzitem per ty
365 dite te vitit te DUA VETEM TY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2003 04:00
Korcarja 6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Korcarja 6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Korcarja 6 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Korcarja 6 Shto Korcarja 6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Korcarja 6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

hirushe,shqiptar quhet dhe se lun topi allamanit!

ciao hirushe

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2003 08:43
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PetroNiniLuarasi
Vdekje Ringjallje

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Mes Ferrit dhe Parajses!
Mesazhe: 18

Per lidhje nuk kom pretendime le te jete ca te doje po qe per noi martese e du Shqiptare tani normal duhet te jete Tironse po edhe po nuk gjetem Tironse e mor noi tjeter.

Pa ofendim per te tjeret !

__________________
Tirona, ke ėndrrat tona
Jeton orėt e vona,
E djegur, sido tė jesh,
Ti je e jona.


Tirona, nė zemrat tona
E ēmendur, sido tė jesh,
ti je e jona.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2003 13:55
PetroNiniLuarasi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PetroNiniLuarasi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me PetroNiniLuarasi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: PetroNiniLuarasi Shto PetroNiniLuarasi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PetroNiniLuarasi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Didi
Anetar i ri

Regjistruar: 03/04/2003
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 18

mundesisht do e preferoja shqiptar-(puro)

__________________
Many times I've been a traveller
I looked for something new
In days of old
When nights were cold
I wandered without you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2003 11:16
Didi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Didi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Didi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Didi Shto Didi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Didi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

Per nje lidhje serioze dua nje vajze shqiptare, mundesisht qe te haje fasule

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2003 13:51
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 22 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > per nje lidhje serioze preferoni.........

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.