Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Feja krishtere > Gezuar Krishtelindjet
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Bionde kur te njoha ne fillim ne forum nuk besoja se eksiton miqesia midis femrave por ja qe dite te me provosh te kunderten.

Faleminderit per urimin mike. Qe urimi dhe surpriza me e bukur qe morra nga ky forum. Te pakten qenka dikush qe me ka njohur vertet dhe qe ka arrit te shohe ate pjese te shpirtit tim qe askush nuk diti ta shofi, askush nuk mendoi qe mbas asaj shejtones qe qeshte e tallej kishte kaq dhimbje.

Ju uroj te gjitheve gezuar krishtlindjet e miresia qofte ne zemrat tuaja.



Angjel ske pse me uron ndoshta kur kete dhimbje e ke kaluar vete per motive te tjera e kupton kollaj tek te tjeret dhe kur hiqesh sikur je lumturia vete sikur cdo gje rreth teje shkelqen si flori ateher kupton se dhimbja jote eshte po aq e madhe se ai gezim qe shpreh.
Eksiton miqesia midis femrave dhe shume nese ka respekt dhe sinqeritet dhe kur ti e zgjedh kete shoqe me te mire se veten .
Te uroj me te vertet cdo gje te bukur ne jeten tende je nje femer qe te kam zili me forcen qe ke per te perballuar gjitho ato dhimbje qe ke kaluar ...nuk e di ne do isha e forte kaq sa ty te isha nene e babe per femijen tim .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:21
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
GEZUAR KRISHTLINDJET !

Nje urim per te gjithe JU antare te ketij forumi qe me shkrimet tuaja me hiqni pak merzitjen dhe rutinen e diteve te mia .
Por ne vecanti nje urim i shkon nje djali te vogel dhe mamit i tij si shume ne shkruan ne kete forum .Ky vit i ka marre shume gjera te shtrenjta eshte treguar pak mizor me te por uroj qe te pakten kjo nate e magjikshme per te gjthe te beje dhe per te nje mrekulli te pakten ti fshije per nje moment lotet dhe ne zemer ti lindi shpresa dhe deshira per te ecur perpara .



Amine Bionde

Ps Un do jua uroj neser.

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:21
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha agata


Amine Bionde



Agata cdeshe te thuash ti
neser nuk jam kam pune ke parukerja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:23
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Amine eshte fjale internacjonale Bionde mos kerko nenkuptime te tjera... Jemi apo jo ne krishlindje...

ps un neser jam me me teper se 10 persona por shpresoj ta gjej nje moment per t'ju uruar... U befshe me e bukura neser

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:26
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

NJe ne xhep me bionden, s'me ka uruar ne menyre direkte, ka uruar vetem Angel.

AngelDevil, te uroj thelle nga brendsia e zemres time Krishtlindje te bukura!!
Bashke me njerzit e tu te dashur.

Gjithmon kam qene e mendimit se duhet ti lesh tjetrit kohe qe ta njohesh...Asnjehere nuk paragjykoj njeri aq me pak ne kte forum, ktu gjejme nje dritare dhe marrim pak fryme... duhet ta ruajme dhe ta mbeshtesim.

Boll me lotet se me shkrite boren qe po bie.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:31
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
NJe ne xhep me bionden, s'me ka uruar ne menyre direkte, ka uruar vetem Angel.




O cecila ti direkte do nga une urime apo nga ndonje tjeter se spo marr vesh une ...agata AMIN deshe me than ti o shoqe se pa na habit ne ti ...pika 6 vjet universitet e me thote AMINE po bahesh si une qe ha shkronjat...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:38
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

gjith shqiptareve kudo qe ndodhen gezuar Krishtlindjet !!!


p.s. - Enya , tetos time Kotka , Enigmes , Dreqes , Angel ....... nga nji perqafim

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 21:55
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Glak edhe un te puth , dhe me shendet Pashket,

 

ps: po i pershtatem mesazhit te bjondes,

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Modifikuar nga Enya datė 23/12/2009 ora 22:38

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 22:14
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Enya lexo mire moj shoqe ...ti ka vesh syte dashnia ne ty me duket ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 22:29
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Enya lexo mire moj shoqe ...ti ka vesh syte dashnia ne ty me duket ...

LOl pash zotin me fal , sja kam idene me se ca po lexoj neepr forum. Te lutem me fal, por spo kuptoj. Ka nja 10 minuta qe Glak me thote ne msn te modifikoj kete mesazh, por une ngul kembe si mushka se keshtu kam kuptuar une,

Epo as urimet s`i pranoni me o njerez?
Paqe dhe Shendet pra Bjonde, c`te te uroj tjeter o zemer?


 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2009 22:35
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Feja krishtere > Gezuar Krishtelindjet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.