Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Sporte tė tjera > Pse quhen "tradhetare" yjet e sportit shqiptar qe shkelqejne ne Bote?
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Ne se media shqiptare nuk pasqyron drejt realitetin shqiptar, atehere mund te jem e gabuar, por kur te njejtin informacion e sheh ne disa prej tyre..nuk besoj se eshte thjesht nje fantazi..Une nuk nisa debat me ndokend te forumit, por une hapa nje teme dhe prisja prononcime nga kushdo dhe jo sulme ndaj Mones pse mbron nje te drejte apo pse i qendron besnike fakteve te saj..

Dhe sa per pyetsoret i dashur 3sh: Nga informacionet mundet te jetosh dhe ne Greqi, mundet dhe te punosh me median, per mua pak interes ka..por persa i perket pyetsoreve nuk eshte vec nr i popullsise ai qe percakton nr e fletushkave, ka dhe pyetsore me me shume se 50% e nr te popullsise ... por nr i fletushkave varet nga rendesia e informacionit qe mbart: eshte thjesht pyetsor per nje parashikim, per statistika, per ti paraprire ndonje ndryshimi ligjor...e qellime pa fund.. Dhe sa per dijeni ka qene nje pyetsor i organizuar nga nje nga fondacionet me te medha qe funksionojne ne Greqi, per ti paraprire nje nga seancave dhe problematikave te shfaqura ne K.mbrojtjes se te drejtave te njeriut..
Dhe shqiptaret ndryshe nga c'pritej u shprehen shume optimiste, te kenaqur nga niveli qe kishin arritur, dhe se paisjen me citizenship e quanin nje mrekulli..

Nuk eshte mire te jetosh diku, dhe te shash gjithshka te atij vendi. Ne ste pelqen, ik pse rri?? Por ju doni te rrini ne qoshe ne shtepi te tjetrit..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 20:32
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

kush te tha se jam ne greqi
:p

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 20:41
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Sa do ma kish deshira te diskutoja dhe une ne kete teme, por me duket sikur njeri i bie gozhdes dhe tjetri patkoit.

Nejse!

Tresh, nje pyetje po e drejtoj me gjithe sinqeritet: Cili eshte perkufizimi i fjales "TRADHTAR", "TRADHTOJ"???

pershendetje trojani

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 08:30
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mayday
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/01/2004
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 50

cfare kushte u krijon shteti shqiptar atyre?...

pershendetje te gjitheve...muaj pa biseduar me njeri-tjetrin.

persa i perket kesaj teme...nuk e di, - pasi ketu nuk kam asgje per tu cuditur...ne fakt edhe vete shpesh here ndihem konfuz, pasi kushdo qe te ishte ne vendin e tyre do te bente te njejten gje...Do te braktiste vendin e vet, pasi i ofrohen kushte me te mira profesionale, duke perfshire ketu edhe pagesen. Pastaj te gjithe e dime, kush me shume dhe kush me pak se si jane kushtet e sportisteve ne Shqiperi, se cfare abuzimesh behen ne kurriz te futbollisteve, deri tek blerjet nga klube ne klube, dhe shitje sikur te ishin bulmet...Disa kohe me pare kam biseduar me dike (me nje trajner) i cili nuk ishte paguar prej muajsh dhe nderkohe qe mbahej pezull qe do ta merte rrogen sot, apo neser...Se fundmi kur i denoncoi publikisht ne gazetat jashte shqiperise, gazetaret shqiptare nxituan te merrnin informacione nese eshte apo jo e vertete...Historia u mbyll me kaq...askush nuk shkoi me tej!Pra, ne nje fare ane duke pare tera ato gjera pozitive, eshte me e mira qe te zgjedhesh ate "jashte trojeve te Shqiperise". Kam marre pjese dje ne ASAN (Lidhja e studenteve shqiptare jashte shtetit) dhe nje pjese e madhe e tyre as qe nuk donin te ktheheshin ne Shqiperi, ndersa te tjeret qe thonin te jetojne ketu, duan qe korrupsioni, paret nen dore dhe miqte ti zinin vendin meritokracise...por deri sa te vije kjo kohe, na duhet te kthehemi serish ne mesjete, aty ku e kemi filluar....
Do te rivij serish...
Deri atehere ju uroj gjithe te mirat!

__________________
Shpesh here njeriu "qahet" per lirine e fjales te cilen e ka, por rralle here flasin per te verteten...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 15:43
mayday nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mayday Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mayday (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mayday Shto mayday nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mayday nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

O Mayday aman se na u nxine gishtat duke ua shpjeguar te gjitheve tek e tek se pse e bejme kete debat. Se cfare kushtesh u ofron shteti shqiptar kete dime sh. mire. NUK PO THOTE NJERI HAJDE DHE KONKURRO FALAS PER SHQIPERINE po themi qe MOS FYEJ DHE MOS MOHO SHQIPERINE.
U sqarove?
O Mona sa e me pelqeu ai muhabeti i pyetesoreve. Ishte vertet shume interesant. Une nuk dua aspak te diskutoj rezultatet sepse nuk kam bere ndonje pyetesor ne greqi. Me mjafton te pyes pjesen e fisit qe kam andej dhe shoket qe po me kthehen "te kenaqur" nga "miretrajtimi" i policise greke. "Nuk dua te kundershtoj Brutin (Monen dmth) po nuk mund te flas vec atyre qe di". Me kete Mona nuk dua te them qe ti genjen por qe ata shqiptare qe keni pyetur kane dhene ato pergjigje sepse nuk duan t`i japin shkas grekut per operaconet famekeqe "fshesa" qe nuk jane dhe aq te rralla.
Sa per paratizimin: Here tjeter mendohu para se te flasesh. Mos ngaterro papunesine me dembelizmin. (shpresoj te pakten te jete nje lapsus dhe jo qellimisht). Dhe per sa i perket medias, jo vetem asaj shqiptare por te gjithave ne pergjithesi mos u beso dhe aq shume. Mediat thone gjithmone ate qe u leverdis ose ne menyren qe u intereson. Ketu ben pejashtim media greke se ciles i mjafton qe artikujt te jene anti-shqiptare. Dhe mos me thuaj qe media greke nxit "vllazerimin" greko-shqiptar se kesaj i thone te mbulosh diellin me shoshe.
P.S Edhe dicka te fundit. Nuk eshte njeri ANTI-MONA por kundershtojme idete e tua sepse kemi edhe ne te drejte te jemi anti-shoviniste apo jo?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 09:50
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Re: Re: Informacione mbi nji TRADHTAR.

Citim:
Po citoj ato që tha azurro
peshngritsin GREK Pirro Dhima.....

Dhe nga ana tjeter me thua:
"Leri budalleqet se te ishte grek ai s`po i plaste njeriut te mirrej me te"
Po mire more djale a do te vendosesh ne fund se cfare eshte?Apo thua te flasim e te flasim se ne fund do te ngelet dicka.
Si Gjirokastrit qe je a sme thua se Derviciani ,Guranxia, Dhuvjani ose me mire Dropulli i siperm dhe Dropulli i poshtem cfar jane Shqiptare?
Tresh te falenderoj per informacionin qe me dhe se ku mund te gjeja informacion, por kam me shume se dy ore dhe ne arkivat e ketyre gazetave zgjeta asgje. Shiko mos ke ngatrruar emrat e gazetave.
P.s
Mosha qe kam nuk me lejon te mirrem me "budallaeqe". [/B]


O Azzurro, po nuk eshte mesazhi im ai "Informacione mbi nje tradhetar". Mbaje mendjen ne mesim Eshte mesazhi i treshit ai
Sa per ato fshatrat jane minoritare po ai ndyresira nuk eshte andej eshte nga Himara. Dhe ne Himare nuk ka fshatra minoritaresh. Dhe sa per ate "peshengritesi grek" duhet thene "i vetquajturi" grek. Se ai nuk meriton emrin "njeri". Po greket nuk e kane problem te mbajne plehra ne "gjirin" e tyre. U mjafton te jene anti-shqiptare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 10:02
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mayday
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/01/2004
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 50

po mire jimmy84...a nuk eshte pasoje e pjeses se pare?

A nuk the per ta "MOS FYEJ DHE MOS MOHO SHQIPERINE".Pse arrin ti paragjykosh kur ata jane edhe minoritare...nqs i thote greku shaj dhe fyej shqiperine pasi ne po te mbajme dhe do te mbajme...ti po te ishe ne vendin e tij cfare do te beje?!...Mos me thuaj te kunderten, pasi ne fund te fundit shqiptaret jane te prirur qe edhe per pak te ardhura ekonomike shpesh here shesin e shtepine...(jane me keq se rumunet deri diku). pastaj i ke bere ndonjehere ndonje pyetje vehtes (mos me thuaj se jo!) se pse ekziston ky trajtim anti-shqiptar ne menyre sistematike. Sa prej atyre personave qe kane kryer krime, vrasje dhe perdhunime ne shtetin helen vijne nga zonat me te humbura te shqiperise, qe edhe ti vete krijon paragjykime!. A mundemi dhe a duhet qe vete ne ti paragjykojme shqiptaret, pasi te huajt (greket dhe italianet..etj.)ata i shikojne si °kavjet° e para qe kane °pushtuar° vendin e tyre...dhe nuk ka shqiptare me te mire?...I di listat e drejtesise greke se cfare kane bere dhe cfare po bejne nje pjese shqiptaresh ne greqi?...pra shprehja digjet bari i njome se bashku me te thatin...nuk duhet te na vije keq...
shpesh here i thuhet nder te jesh shqiptar por jo gjithmone...jetoje pak realitetin...edhe ju qe jeni jashte shtetit sa here jeni druajtur te thoni °Jam shqiptar°(mos e hiqni vehten te thoni sikur jo...) ose per me shume thoni nje kombesi tjeter qe te perfitoni dicka dhe te mos shiheni si pčjesa tjeter. Pra, nqs do te bente shteti shqiptar dicka per ta dhe te kishte dinjitet gjerat do te rridhnin ndryshe, prandaj jimmy84, per kete fola...pastaj mos degjoni median te thote se ai ka sharre shqiperine etj...pasi e dini qe i bumejne...

__________________
Shpesh here njeriu "qahet" per lirine e fjales te cilen e ka, por rralle here flasin per te verteten...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 10:12
mayday nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mayday Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mayday (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mayday Shto mayday nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mayday nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Pershendetje!

Jimmy do te beje mire te ulje revanshin, te kontrolloje pak fjalorin dhe te mesosh qe ne se s'te pelqen te jetosh diku kthehu andej nga ke ardhur. Por te te mbajne, te hash buken e tij dhe me pas te besh ickla kete vec ne shqiptaret e bejme. Sa per fisin tend ne greqi, e imagjinoj se si reagojne, mjafton te te degjosh njehere ty dhe te marresh vrapin te ikesh ...

Dhe une kam jetuar ne Greqi, kam studiuar e punuar si gjithe te tjeret dhe madje nuk kam ndjere diskriminimin qofte dhe nje moment, miqte e mi me te mire jane greke e kane nje gje shume pozitive : nuk te shesin kurre. Kurse ne ketu per nje teme u beme corap, s'ngeli fjale pa u nxjerre nga goja, u tjetersuat si persona aq sa po habitem me veten jane keta miqte e mi apo jo?

Me vjen keq se e hapa kete teme jo thjesht per nje Kuqo, apo nje Dhima por ne pergjithesi per plagen "emigrim" dhe pasojat ne realitetin e sotem shqiptar. Ju lutem mos u prononconi me pasione e mllefe por diskutoni dhe rrihni problemet si pjesetare te ketij realiteti..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 14:03
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Re: po mire jimmy84...a nuk eshte pasoje e pjeses se pare?

Citim:
Po citoj ato që tha mayday
A nuk the per ta "MOS FYEJ DHE MOS MOHO SHQIPERINE".Pse arrin ti paragjykosh kur ata jane edhe minoritare...nqs i thote greku shaj dhe fyej shqiperine pasi ne po te mbajme dhe do te mbajme...ti po te ishe ne vendin e tij cfare do te beje?!...Mos me thuaj te kunderten, pasi ne fund te fundit shqiptaret jane te prirur qe edhe per pak te ardhura ekonomike shpesh here shesin e shtepine...(jane me keq se rumunet deri diku). pastaj i ke bere ndonjehere ndonje pyetje vehtes (mos me thuaj se jo!) se pse ekziston ky trajtim anti-shqiptar ne menyre sistematike. Sa prej atyre personave qe kane kryer krime, vrasje dhe perdhunime ne shtetin helen vijne nga zonat me te humbura te shqiperise, qe edhe ti vete krijon paragjykime!. A mundemi dhe a duhet qe vete ne ti paragjykojme shqiptaret, pasi te huajt (greket dhe italianet..etj.)ata i shikojne si °kavjet° e para qe kane °pushtuar° vendin e tyre...dhe nuk ka shqiptare me te mire?...I di listat e drejtesise greke se cfare kane bere dhe cfare po bejne nje pjese shqiptaresh ne greqi?...pra shprehja digjet bari i njome se bashku me te thatin...nuk duhet te na vije keq...
shpesh here i thuhet nder te jesh shqiptar por jo gjithmone...jetoje pak realitetin...edhe ju qe jeni jashte shtetit sa here jeni druajtur te thoni °Jam shqiptar°(mos e hiqni vehten te thoni sikur jo...) ose per me shume thoni nje kombesi tjeter qe te perfitoni dicka dhe te mos shiheni si pčjesa tjeter. Pra, nqs do te bente shteti shqiptar dicka per ta dhe te kishte dinjitet gjerat do te rridhnin ndryshe, prandaj jimmy84, per kete fola...pastaj mos degjoni median te thote se ai ka sharre shqiperine etj...pasi e dini qe i bumejne...




O Mayday mua po me thua ti qe "edhe ti do beje si ata"? Ti fol me siguri per vete jo per te tjeret. Ti merr edhe guximin te thuash "mos me thuaj qe jo".Dhe une po te pergjigjem KURRE. Nuk e di cfare do beje ti po une jo njehere. Dhe te lutem mos e degjenero muhabetin duke perdorur shprehje te tilla "ate i tha greku te thoshte dhe e tha". E para qe ata duhet te kishin llogjike apo jo. Se sikur greku te kishte thene shaj nenen e babane duhet ta kishin bere ata. Dhe pastaj thua qe "mos i beso medias". Po kur del ne TV cfare te besoj qe ka nje top pas prapanice ai dhe po te mos e shaje Shqiperine atehere do e vrasin. Do llogjikoni njehere tamam. Dhe per ta mbyllur do e kuptoni njehere e mire qe ata nuk jane minoritare? Nqs nuk doni te kuptoni thuajeni qe ne keshtu duam te themi dhe sqarohemi te gjithe.

P.S Sa per ato listat me kriminela jeni shume bindes. Sesa emigrante jane denuar me burgim te PERJETSHEM pa kurrfare faji ose vetem pse u gjendej ndonje cigare marijuhane dhe greket qe kapeshin me thesin e marijuhanes dilnin me 6 muaj burg nuk me duket se eshte pune "bari i thate apo i njome" po eshte pune "Shqiptar=kriminel" dhe "shqiptar i mire=shqiptar i vdekur ose filogrek" ose me sakte eshte GENOCID.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 16:29
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Citim:
Po citoj ato që tha mona
Pershendetje!

Jimmy do te beje mire te ulje revanshin, te kontrolloje pak fjalorin dhe te mesosh qe ne se s'te pelqen te jetosh diku kthehu andej nga ke ardhur. Por te te mbajne, te hash buken e tij dhe me pas te besh ickla kete vec ne shqiptaret e bejme. Sa per fisin tend ne greqi, e imagjinoj se si reagojne, mjafton te te degjosh njehere ty dhe te marresh vrapin te ikesh ...

Dhe une kam jetuar ne Greqi, kam studiuar e punuar si gjithe te tjeret dhe madje nuk kam ndjere diskriminimin qofte dhe nje moment, miqte e mi me te mire jane greke e kane nje gje shume pozitive : nuk te shesin kurre. Kurse ne ketu per nje teme u beme corap, s'ngeli fjale pa u nxjerre nga goja, u tjetersuat si persona aq sa po habitem me veten jane keta miqte e mi apo jo?

Me vjen keq se e hapa kete teme jo thjesht per nje Kuqo, apo nje Dhima por ne pergjithesi per plagen "emigrim" dhe pasojat ne realitetin e sotem shqiptar. Ju lutem mos u prononconi me pasione e mllefe por diskutoni dhe rrihni problemet si pjesetare te ketij realiteti..



Mona po sikur te vinte nje i afermi juaj nga greqia apo nga nje shtet tjeter i vrare nga policia kot se koti mund te me thoni se cfare do thoje? Po sikur te ishte vellai i ndonje forumisti apo vellai im me cfare sy e faqeje do flisje? Prandaj nqs nuk do te "prekesh" kujdes qe te mos prekni te tjeret.
Nje pyetje kisha une Mona: Ti ke studiuar ne greqi dhe nuk ke ndjere kurrfare diskriminimi. OK? Kot me te pyet me cfare nenshtetesie apo kombesie je paraqitur? Se me shqiptare jo njehere.
Dhe sa per demostrim para ca muajsh kur nje student shqiptar doli me i miri ne shkolle dhe i takonte te ngrinte flamurin dhe u ngrit nje greqi e tere duke protestuar me parrulla "vdekje Shqiptareve dhe Shqiperise"? Mund te me thuash te lutem pak cfare eshte kjo? Jam dakort me ty. Nuk eshte diskriminim. Eshte GENOCID. Nqs ti mendon ndryshe mund te thuash "versionin" tend.
Nuk them qe te gjithe shqiptaret jane perfekte dhe te gjithe greket jane kriminela se pastaj do behesha edhe une si ata qe shaj. Ka plot shqiptare kriminela, ka edhe plehra qe nuk e meritojne te kene emrin "shqiptar" por kur te kritikoni apo shani gjeni gjera qe kane peshe jo budalliqe te tipit "ka edhe kriminela shqiptare" sikur po thoni ndonje zbulim te rralle apo ndonje cudi te madhe.
Tani edhe nje pyetje te fundit: Nga ato qe kam thene une per greqine dhe per famekeqin "piros dimas" mund te me thuash ku kam genjyer?
Dhe per ta mbyllur te lutem fol tamam per nivelin intelektual qe ke. (nuk e them me ironi qe te te fyej) Cfare eshte ajo "po nuk u pelqeu vendi te ikin". Pikerisht ti per vete degen ku ke studiuar nuk duhej ta thoshe se e di shume mire qe kur vjen puna per buken e gojes njeriu pranon shume gjera. Apo e kam gabim?

P.S Mona vure ne dyshim a ishim miqte e tu akoma? Mos u shqeteso aspak
une i pari do e pija me kenaqesi nje kafe me ty apo me kedo tjeter. Ketu ndryshojne shqiptaret nga nje ballkanas tjeter (grek, serb etc) inatet nuk i ka kurre personale.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 17:07
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Sporte tė tjera > Pse quhen "tradhetare" yjet e sportit shqiptar qe shkelqejne ne Bote?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.