Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > ~*Dhurata me e bukur e marteses!~*
~*Dhurata me e bukur e marteses!~*
*Nje pale carcafe mendafshi te bardhe!*
*Nje Lap top-Toshiba!*
*Nje Varese me diamante!*
*Nje kemishe nate moderne!*
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Citim:
Po citoj ato që tha bucimakja
ehhh ca me ba..tash vec mu martu na ka mbet....hahaha..edhe njat me ba dhe masenej....hapu toke.......jena mire keshtu...po i shfrytezojme edhe njihere ditet e beqarise.....
jepi.... bucimake.... shfrytezoje beqarin ... nxirri fundin....se kur te vijen mend nuk i han as qent.. pasandaj..ahhhhaaaa

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Mars 2007 19:00
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Girl-Power
36°C

Regjistruar: 10/02/2007
Vendbanimi: AFERDITA
Mesazhe: 207

Nje here lexova kete shprehjen:

Dua qe burri im te jete i dashur, i sjellshem dhe te me respektoje.Po kerkoj shume nga nje miliarder?

Ja kjo eshte ajo qe dua une per dhurate :p

__________________
Erdhi dita e Arberit ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 15:56
Girl-Power nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Girl-Power Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Girl-Power (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Girl-Power Shto Girl-Power nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Girl-Power nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha Girl-Power
Nje here lexova kete shprehjen:

Dua qe burri im te jete i dashur, i sjellshem dhe te me respektoje.Po kerkoj shume nga nje miliarder?

Ja kjo eshte ajo qe dua une per dhurate :p




te betohem jo ti ke tamam te drejte ku ka me te thjeshta se ne vajzat
jane meshkujt qe kerkojne shume nga ne

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 16:41
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Po ca po kerkojme moj ca po kerkojme, nje cope magazine po kerkojme.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 16:49
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Talking

Dhurata me e bukur e marteses eshte Divorci.


ps: ..Juve po edhe ne nje copy key po kerkojme, asgje me teper.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 17:16
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bucimakja
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Mesazhe: 1887

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
jepi.... bucimake.... shfrytezoje beqarin ... nxirri fundin....se kur te vijen mend nuk i han as qent.. pasandaj..ahhhhaaaa


 

hahahhaa......une kam kte shprehjen tjeter..........vijne mendt e nuk gjejne vend.........por prap se prap nuk kena moshe per martese njehere......mduhet dhe shume kohe...........

 

dhe dhurata me e bukur per martese do te ishte nje mace..........qe te mos kem dhe kohe mu ngaterru me vjehrren...........:p

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2007 19:54
bucimakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bucimakja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

une prap se prap nga ato qe keni vene aty siper varsen e djamantit zgjedh ........vallahi mo kalamoja nuk ka qef mo te modh se kur ke ca miljona qe te rendojne ne qafe .......

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2007 20:26
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hebeja
Circeje..

Regjistruar: 29/06/2007
Vendbanimi: Tetove
Mesazhe: 1051

Une votova per kemishen...nuk eshte keq dhe nje varese prej diamanti...po nje cik shtrenjt...pagat...jane "te larta"

__________________
"Cmenduranet e zbutur e shpien boten perpara"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2007 20:37
hebeja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hebeja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hebeja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hebeja Shto hebeja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hebeja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

hebeja puna eshte c'fare ke qef moj .....enderro mi goce icik fare se nuk u bo qameti ....nuk po ta ble njeri me kredi jo (po do ta meritoje kete ta them )

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2007 14:00
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hebeja
Circeje..

Regjistruar: 29/06/2007
Vendbanimi: Tetove
Mesazhe: 1051

Citim:
Po citoj ato që tha darma
hebeja puna eshte c'fare ke qef moj .....enderro mi goce icik fare se nuk u bo qameti ....nuk po ta ble njeri me kredi jo (po do ta meritoje kete ta them )


E dashuar Darma, ate e kam thene me shaka une (edhe pse kam harruar te ve ikonat me smile)...nuk e mora dhe aq afer zemres une jo; pastaj enderrimet nuk i dua fort

__________________
"Cmenduranet e zbutur e shpien boten perpara"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2007 14:50
hebeja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hebeja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hebeja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hebeja Shto hebeja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hebeja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > ~*Dhurata me e bukur e marteses!~*

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.