Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Italiane > Caro diario...
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

REZIT

O Rezi ma da dove ti vengono fuori ste cose che mi hai fatto morire!!!
Sei mitica!!!
P.S. Ma il pittore o bojaxhiu, d.m.th. ky nga Rrushbulli da quand'č che ha le terre li??? No perchč mia nonna li sta ancora aspettando ste benedette terre e questo qua mi viene da Lushnja e gli piglia!!!

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 09:08
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

ma č proprio qst che mi chiedo anchi'io, coma ha fatto sto cavolo di Qazimi a prendere tutti qst terreni, no perchč non vorrei che oltre quelle di tua nonna si fosse presi quelli di mia nonna siamo da 10 anni che aspettiamo qst terre e siccome mia nonna mi aveva promesso il 90% del ricavato, io ho gią ordinato quella casa sulla luna. ti ricordi ???
ma so io cosa gli faccio dopo :p

ps.lavoro tanto di fantasia

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Modifikuar nga durrsake_topolake datė 01/12/2004 ora 12:05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 10:46
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Rezi

Come sempre mi fai morire dalle risate, la VILLA DELL'UCCELLO????
Ho riso per 10 min di fila.......
E poi il modo come scrivi l'albanese č fortissimo.....
Grazie mille che ci fai ridere anche nei giorni neri......
Sei veramente GRANDE.....
tvb

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Modifikuar nga Lela_Dr datė 01/12/2004 ora 13:10

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 11:02
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

a ragazze continua la storia di qazim
......
e mentre Qazim faceva la corte spietata non ho pił durato e gli ho detto:
aman o uomo di terra come fai anche tu ! hai lasciato kokrren della fama (kokrren e namit)ma non hai capito tu more, che non č in terezia lei ore??
po lei č tralala con code di porro(tralala me bishta prasi) ore ragazzo.
opo che hai ragione tu mi ha detto.
ma ki ti vuole moj Engjellushe, po tu s'fai un lek oj cuce prej montanje e che ti sciaqui mortja a te ishalla.ma perchč tu credi ke io ero batall per te.ma a te ti ha scivolato la vita dalle shale che ragazza tutkune ke sei Tu cercherai di me Qazimin un xhorno ma aha nei fichi(ne fkt!)

lele non č la casa dell'uccello ma addirittura una Villa
ciao bimbe un kiss a tutte 2

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 13:07
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

(libero sfogo alla fantasia)



Heilą ragazze, qui č la vostra durazzese_rotondina che vi scrive...(ultimamente snche vostra moderatrice)
ottime notizie dal pianeta Luna, l'appartamento č quasi pronto...
inoltre mi hannno dato discrete informazioni per quanto riguarda i vicini della porta accanto. . . allora č una coppia di anziani:p extraterrestri( non so da dove provengano esattamente) cmq mi dicono che l'uomo fa il ballerino tip-tap mentre la donna fa la sessuologa:p (dicono che hanno fatto ottime scoperte riguardante la materia, credo che ci sveleranno qlcs).
Cmq ho pensato che dovrei portare un pņ di trahana agli E.T (non credo che lo abbiano mai assaggiata)
ora vi saluto sempre dal pianeta Terra con affetto e simpatia
la durazzese_rotondina

Ps.per ulteriori informazioni scrivetemi

*dedicato a tutti coloro vogliono sfuggire temporaneamente dalla realtą

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2004 07:54
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

durazzese

mamma mia il trahana!!!!
AAAAHHHHHH, non sai da quanto tempo che non lo mangio
cmq sai cos'ho a casa? niente di particolare ma un pņ di mushmolla,hurma me fare e bamje!!! ehhh gli prendiamo sulla luna? per non farci sentire la mancanza del italia possiamo portare anche un pņ di pasta nččč?
un abbraccio e vado che son di fretta

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Modifikuar nga Lunax datė 10/12/2004 ora 11:31

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2004 10:04
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

A volte sguazzare tra le pozzanghere piene di menti ottuse, č inevitabile!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2004 14:05
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

Thumbs up

Com' č strano il mondo!!!
E la cosa che mi fa incavolare di pił č il fatto che le persone non ti dicono mai in faccia quello che pensano. Ma cavolo non tutti sono ottusi come loro pensano (o meglio come loro sono) tanto prima o poi le cose escono fuori e poi fanno solo una brutta figura di m....
Ma tanto a persone del genere cosa gli puņ fregare e come si dice da noi "e bejne faqen b..."
Perņ sta cosa mi fa imbestialire e mi fa diventare una iena perchč una volta va bene, due glielo fai passare ma la terza....madona!!!
Spero che la giornata cambi perchč il primo/a che becco lo/a ammazzo di botte. Quelle pił tro.. sono le donne

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Modifikuar nga Lunax datė 14/12/2004 ora 21:28

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2004 09:45
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Lunax

Purtroppo sono cose di tutti i giorni, ormai il mondo č pieno di gente come quelli, non hanno il minimo indegno, e appena ti girano le spalle sparlano di tutto su di te..............
E' una cosa che neanch'io sopporto nella gente, ma quando vengo a sapere di certe cose, č meglio che queste persone trovino un bel nascondino.......perchč gli riempio di Botte.....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2004 10:14
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

bongorno sinjore e sinjorita jua kapsha jua ..........nejse

bongorni ciao a tutti io soni miri


io voglia ti me fol-o hic vallai-o
mipjache albaneze di parlare se-o ma kenaqe-o
io parlo molto bene sa nuk e bon nona o
ika-o se-o po kullos gamorin-o?

hey per italisht nuk ma kalon njeri mua

pershendetje nga miri
london

amoret e mia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2004 14:47
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Italiane > Caro diario...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.