Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Vajmedet
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor

Perse ky popull duhet te paguaje paftesine e qeverise per humbjet e energjise ne rrjet.Une jam shume dakort me kete qe shkruan ti, por:

une e mendoja ne te njejten menyre edhe kur KESHI ishte hambar politik i PD-se me Dollapet ne krye

une e mendoja keshtu edhe kur Sala ndoqi CEZ-in (pasi e kish futur vete ne shqiperi vetem per ti bere qejfin Cekise per statusin) kur c'do njeri me pak kulture juridike e dinte qe kjo do paguhej shtrejte nga "ky popull" per te cilin flet ti. Pse duhet te paguaje populli ato 97 milione euro per "demshperblimin" e Cez-it tani?

une e mendoja keshtu edhe kur me urdher politik stermbusheshin hidrocentralet per te shitur energji duke sjelle si pasoje kthimin e Shkodres ne Venecia

une e mendoja keshtu edhe kur shoku im, drejtor i KESHIT ne Shkoder me thoshte ne tavoline qe kishte marre ne pune 17 persona (me liste personale nga Jozi)

etj etj etj

Edi Rama prishi monumentin e Kavajes!!!

Absolutisht e gabuar, per te mos thene e denueshme. I takon Bashkise se Kavajes te vendosi per urbanistiken e vet dhe jo shtetit qendror.

une e mendoja keshtu edhe kur Sala prishi siperkalimin tek Zogu Zi per te bere rrethrrotullim ne nje kohe qe ti e mbroje (i njejti Ed qe qahej se i prishen mbikalimin tani po prish nje veper te nje kryebashkiaku tjeter???!!!)

une e mendoja keshtu edhe kur hoqen monumentin e herojve te Vigut ne Shkoder

etj etj etj

po do, zgjatemi edhe me argumente te tjera.

Piktoro, po perkeqesohesh me duket se as Varka e Lulja nuk shkruajne me tani, ndersa ti rri e rri, e shkruan si Saliu qe harron ato qe ka thene nje nate me pare.

Ka nje virtyt te njeriut qe une e vleresoj shume Piktor, KOHERENCA dhe me duket se ti calon pak ne kete drejtim (shpresoj jo ne menyre te fajshme natyrisht)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2014 00:43
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Miremengjesi arturm.
Ne asnje moment nuk jam marre me personin por argumentin. Edhe ne ato shkrime qe vazhdonin si konseguence e debatit, pra duke u thelluar jam munduar dhe mundohem gjithmone ta ruaj apo kursej personin. Njerez jemi edhe gabojme . Mund te jene te rralla shkrimet ku kam kaluar ne personale, thjesht sepse vlersoj kundershtarin apo debatuesin. Te pakten une.
Lidhur me koherencen, besoj se kam qene dhe jam koherent. Ne te gjitha argumentat e mia, nuk ke gjetur as do gjesh, shpifje apo imagjinata, jo keshtu e jo ashtu sepse keshtu me thane apo keshtu thone. Fillo nga ketu tek kjo teme dhe gjej ndonje fraze timem jo koherente. Ato qendrojne dhe jane te faktuara mese miri. Ju ka ngelur ora tek ai monument i shpifur qe donit te ngrinit ne hyrje te Tiranes. Ura permbi ura e korridore permbi korridore, hekur e beton, pa llogaritur bllokimet e mundeshme te njerit krah apo tjetrit dhe kur shikon sot se me nje rreth rrotullim te thjeshte ne ajer te paster dhe mbi çdo gje krejt natyrale. Edhe po te mos jete keshtu siç them une dhe lajle-lulet e asaj qe shihnit apo imagjinonit ju te asaj bukurie fallco qe jua kane ngulitur ne tru si kryeveper e prinjesit tone te dashur te atij qe nuk gabon e qe ka vizon europian i kulturuar e te emancipuar ne nje vit beri aq te padegjuara saqe askush nuk ka bere deri me sot. E nisi me imazhin e keq te tritolit, te traktorit e rruspave, te takasave, te shtrejtimeve. Te gjitha keto te pakten deri me sot tregojne vetem rrenim. Askush nuk e di se nga do vijne paret per lungomaren e Vlores dhe se do te ndertohet nje dite. Te njejten gje per Kavajen dhe Xhamine e saj flas per keto dy pika ku te pakten kjo qeveri duhet te investohet e te justifikoje veprimet e saj. Nuk po flas per qytetet e tjera, rruge e kanalizime, ujsjellsa e mirembajtje, me nje borxh qe pa ju dridhur qerpiku e renduat me 30% duke e kaluar nga 60 ne 75 %. Pastaj nuk keni pare as te paguani energjine, ama patet pare per tritol, per te paguar çez etj.

Vajmedet:
Behet minister rendi djali i atij qe u kap ne afera korruptuese me ilaçet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2014 08:00
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

VAJMEDET po cer vajmedeti ama!

Piktoro, hape kete linkun dhe lexo, por lexoje mire te lutem.

Na cmene, rritja e energjise, rritja e e energjise!!!
Lexo mire te lutem, rrjeshtat e fundit tek Texti i linkut.

http://www.gazetatema.net/web/2014/...ritet-me-15-20/

Ehh Piktoro, Piktoro! Flet-shkruan sikur te jeshe 100% Sala: Rrej rrej se dicka do ngeli!!!

Cfare cmimi Energjie do te ngreje qeveria???!!! E ke tek linku ne te zeze mbi te bardhe!
Por, edhe po ta ngreje SHUME MIRE do bente. Boll vodhet 25 vjet dhe sidomos keto 8 vitet e fundit!!! Boll mor Piktoro, boll mer mik se e cute shqiperine per lesh. Ska fushe te jetes-te ekonomise ku skeni vjedh e plackitur! Sala or Sala me sojin e sorollopin e tije, se ti nje lesh ske vjedh.Po sorrollatesh neper Itali dhe vret menjen se si te mbash veten dhe familien(respektin tim ke per kete sakrifice qe ben). Si ti dhe une por, ty te ka ngel ora tek Sala . Rrej Sala andej dbe ti mbrapa atije ketej!!

Lene Salen ooooo Piktoro. Lene dhe jepi nje shanc Progresit. Jepi nje shanc, ne gjykim e perceptim kesaj qeverie. Nje vit ka. Nuk ka as 23 vjet e as 8 vjet qe eshte ne pushtet!

Ke kaq texte qe thu "Edi Rama do te ngreje e energjine"!!! Edhe textin tek linku do e pergenjeshtrosh tani?
Te thashe dhe lart: Boll VODHET (shqiptaret, te gjjthe por jo ti se nuk jeton atje). Pagunit afrofe (!!!) dhe harxho pastaj energji si deti(!!!). Shume as nuk paguanin hic. Ja fuste mami im me fernella per tu ngroh ne cdo dhome, kaloriferet e kondicioneret nga ana tjeter kurse, NE keteje, fik dritat shpejt nga pas kur shkojme nga nje dhome tek tjetra!!!

Ahhh Piktoro, Piktoro! Uroj sinqerisht qe keto mendime qe hedh ketu i ke nga nje lloj "verberie" qe mund te keshe per Salen se, po ti keshe keto mendime "prone"tenden, me gjithe mend: VAJMEDET!

Sa per "tritolin", ti e di shume mire qe ishin aksione te Sales. Kur e pa qe po kapeshin dhe plani nuk i heci, hoqi dore . Pastaj e provoje me avjonet e ushtrise dhe helikopteret e droges . Kur doli dhe aty qe ishte i inkriminuar vete kembe e koke dhe kur pa qe Europa po"duartrokiste" punen e qeverise se re, e mbylli sqepin Sala .
Po per Lazaratin, sna the gje Piktoro!!!??? Si e vlereson ti qe Sala shkrunte-merrte sms nga Bosi i Lazaratit (gje qe e shprehu vete ne Parlament), ne nje kohe qe Policia kryente aksionin e shkaterrimit te qendres se droges ne Sbqiperi?!


Nejse, spo te veje me ne pozita te veshtira me pyetje qe pergjigjen ia dime

Te pershendes dhe uroj te keshe kaluar nje te djele te kendshme.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Modifikuar nga Vizioner datė 05/10/2014 ora 18:57

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2014 18:37
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Ju ka ngelur ora tek ai monument i shpifur qe donit te ngrinit ne hyrje te Tiranes. Ura permbi ura e korridore permbi korridore, hekur e beton, pa llogaritur bllokimet e mundeshme te njerit krah apo tjetrit dhe kur shikon sot se me nje rreth rrotullim te thjeshte ne ajer te paster dhe mbi çdo gje krejt natyrale. Edhe po te mos jete keshtu siç them une dhe lajle-lulet e asaj qe shihnit apo imagjinonit ju te asaj bukurie fallco qe jua kane ngulitur ne tru si kryeveper e prinjesit tone te dashur te atij qe nuk gabon e qe ka vizon europian i kulturuar e te emancipuar ne nje vit beri aq te padegjuara saqe askush nuk ka bere deri me sot. E nisi me imazhin e keq te tritolit, te traktorit e rruspave, te takasave, te shtrejtimeve. Te gjitha keto te pakten deri me sot tregojne vetem rrenim.Kete duket sikur e ke bere copy-paste nga facebook-u i Sales (nje batute eshte kjo, ma lejo)

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Vajmedet:
Behet minister rendi djali i atij qe u kap ne afera korruptuese me ilaçet.


Pas Mulit dhe Agron Kulicit kushdo eshte i legjitimuar qe te beje Minister i Rendit.

Pershendetje Piktor.

Me fal se e nisa duke ju pergjigjur frazes tende te fundit, por po i kthehem muhabetit te pare.

Une as nuk thashe dhe as nuk them qe ti ke bere shpifje, imagjinata apo sharje ndaj kerkujt, por te thashe qe nuk je koherent.
Fjala koherent nuk ka te beje me "shpifje" "imagjinata" apo "sharje", por me interpretim ne menyra te ndryshme te fenomeneve te njejta.
Gjithashtu nuk them se ti e ben me dashje kete gje, por mundohem te te ndihmoj te reflektosh mbi arsyetimet e tua, te cilat sipas meje jane jokoherente. Nuk ka arsye pse te zihemi ketu. Natyrisht ato qe shkruaj une nuk jane Bibla, ti mund ti lexosh dhe mund te rrish prape ne pozitat e tua.

Vete fakti qe ti me drejtohesh mua me "ju" tregon "irritim", dhe qe pak te drejte e kam, sepse une nuk jam "ju" por Arturm, dhe te drejtohem ty Piktorit, jo te tjereve.

Nejse, per tu kthyer ne teme, ti edhe ne shkrimin e fundit gabon, sepse flet per:
"""monument i shpifur qe donit te ngrinit ne hyrje te Tiranes. Ura permbi ura e korridore permbi korridore, hekur e beton, pa llogaritur bllokimet e mundeshme te njerit krah apo tjetrit dhe kur shikon sot se me nje rreth rrotullim te thjeshte ne ajer te paster dhe mbi çdo gje krejt natyrale"""
dmth flet per nje mendim tendin personal.

Po mire, po sikur une te te thosha qe: c'do gje mund te jete obelisku i Kavajes por vetem veper arti nuk eshte???!!!
Do pergjigjesha me te njejten gjuhe tenden dhe nuk do isha koherent.

Ndersa une nuk te thashe a me pelqente apo jo njeri version apo tjetri, per Zogun e Zi, as per obeliskun, une te fola per fenomenin:

atehere ishte kryeministri (Sala) qe nderhyri me forcen e pushtetit ne kopetencat e nje kryebashkiaku (Rama), ndersa tani qe u nderruan rolet nderhyn kryeministri (Rama) ne kopetencat e nje kryebashkiaku (te Kavajes)

- koherente eshte qe te thuash qe, ne te dyja rastet eshte e gabuar sjellja e kryeministrit qe eshte ne fuqi (pavaresisht ne eshte Sala apo Rama) si them une (kujdes une nuk po flas me pelqen personalisht apo jo mbikalimi, rrethrrotullimi apo obelisku)
- jokoherent eshte qendrimi yt qe "beri mire Sala se (sipas tij dhe ty) ishte i shpifur mbikalimi, dhe beri gabim Rama sepse (sipas Sales dhe ty) ishte i bukur obelisku"

Ne te dyja rastet ato jane kopetenca te bashkise, E CILA ESHTE E ZGJEDHUR NGA VENDORET, dhe nuk ka asnje te drejte shteti qendror te nderhyje. Te vetmit qe mund te nderhyjne jane banoret e zones duke mos votuar me ate Kryetar Bashkie.

Kaq muhabeti, po do te diskutojme per gustot e tua dhe te miat hapim nje teme tjeter.

Duke te bere kete shpjegim une te "ndihmoj" qe ta shikosh idene tende nga nje tjeter kendveshtrim ku duket si jokoherente, por nuk kam pretendimin me kete te ndryshoj mendimin tend nqs nuk arrij te te bind. Atehere secili mban mendimin e vet.

Naten

Modifikuar nga arturm datė 05/10/2014 ora 23:14

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2014 23:06
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Ah se harrova, sa per prishjen e ndertimeve pa leje cfare problemi ke ti Piktor?
Nuk ma merr mendja qe te mos jesh dakort.
Sot flisja me nje mikun tim i cili i irrituar me tha "halli eshte se po jua prish edhe te vetve, dhe po sjell pakenaqesi dhe tek te vetet".

Po qe se po e ben keshtu bravo i qofte, ju pergjigja.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2014 23:19
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha arturm
Ah se harrova, sa per prishjen e ndertimeve pa leje cfare problemi ke ti Piktor?
Nuk ma merr mendja qe te mos jesh dakort.
Sot flisja me nje mikun tim i cili i irrituar me tha "halli eshte se po jua prish edhe te vetve, dhe po sjell pakenaqesi dhe tek te vetet".

Po qe se po e ben keshtu bravo i qofte, ju pergjigja.

Patjeter qe jam dakort me prishjet e ndertimeve pa leje. Kjo duhet te jete nje pune normale e çdo qeverie, ne fakt bota e ka ndryshe dhe shteti nderhyn aty ku nuk mundet Bashkia apo Qarku e keshtu me rradhe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2014 18:15
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Vizioner, energjia do rritet. Nuk ka rendesi se me skalione progresive apo te sheshte. Ajo do rritet, do justifikohen duke thene ja rritem biznesit 20% por popullit 10 apo 15% rendesi ka qe do rritet dhe kjo eshte e pashmangeshme.
Harrojeni ate heqjen e Tvsh. Dikur, mbaj mend se thoshit gjepura te papara te cilat po u kthehen si bumerang atyre qe shpifnin. Jo po shesin energji prandaj e mbyten Shkodren e te tjera si keto kur dihet se matematika nuk eshte opinion. Hidrocentralet kane nje kapacitet prodhimi qe matet me Kwh, dihet se ne me te miren situate mbulojne 80% ose ose 90% ne muaj te ndryshem. pjesa tjeter do te thote import. Nuk kam nge ketu te shpjegoj ekonomine e energjise qe blihet e depozitohet per nevoja, qe blihet ne kushte kur kushton me lire etj e tj.
Lazarati ishte aksioni me spektakolar ku nuk u arrestu asnjeri dhe qe nuk e ndali aspak tregtine e barit biles faktet dhe shifrat tregojne te kunderten deri ne lulzim te tregtise ku jo me pak se tre dite u kap plot nje trajler ne Itali.
Thone se po shitet malli i mbetur stok nga qevria e shkuar qe kishte bllokuar tregtine me shumice.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2014 18:28
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha arturm


Kete duket sikur e ke bere copy-paste nga facebook-u i Sales (nje batute eshte kjo, ma lejo)Pas Mulit dhe Agron Kulicit kushdo eshte i legjitimuar qe te beje Minister i Rendit.

Pershendetje Piktor.


Ne fakt nuk kam kopjuar askend persa i perket mendimit per shembjen e mostres. Mbaj mend qe kemi diskutuar njehere para disa vitesh per kete çeshtje dhe Sala nuk ka qene ne Fb atehere. Jane te njetat fjale i njejti gjykim si ateher puro, lidhur me koherencen po them meqe nuk me quan koherent.


Nuk e kuptoj se çfare ke me Mulin apo Kuliçajn keshtu qe ta leme si diçka personale tenden se une nuk kam ndonje mendim te keq per ta. Ndoshta ti ke ndonje pergjigje po te pyesja per Ndoken, Ndreun, Brahon, Meten, Koçokodheimen, Doshin, Sterkajn etj.

Pershendetje arturm.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2014 18:41
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor


Nuk e kuptoj se çfare ke me Mulin apo Kuliçajn keshtu qe ta leme si diçka personale tenden se une nuk kam ndonje mendim te keq per ta. Ndoshta ti ke ndonje pergjigje po te pyesja per Ndoken, Ndreun, Brahon, Meten, Koçokodheimen, Doshin, Sterkajn etj.O Piktor, Muli eshte BUDALLA
Nuk mund te mbroj ata qe permend ti, por mos i vi me Mulin se NUK KA KANDAR PER MULIN.

Modifikuar nga arturm datė 07/10/2014 ora 21:43

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2014 21:28
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Ne fakt nuk kam kopjuar askend persa i perket mendimit per shembjen e mostres. Mbaj mend qe kemi diskutuar njehere para disa vitesh per kete çeshtje dhe Sala nuk ka qene ne Fb atehere. Jane te njetat fjale i njejti gjykim si ateher puro, lidhur me koherencen po them meqe nuk me quan koherent.E mbaj mend diskutimin dhe cfare ke thene, por perkundrazi s'ka te beje me koherencen, por me gustot e tua (dhe me behet qejfi qe ato nuk kane ndryshuar).

Ti thua/thoshe qe mbikalimi nuk shkonte, une thosha/them qe rrethrotullimi ne ate pike trafiku eshte jofunksional.

Por keto jane gustot tona personale dhe s'kane te bejne me problemin.

Problemi eshte qe nje kryeminister nuk mund te perdori fuqine e shtetit qendror per te mbytur pushtetin vendor kur kompetencat jane te ndara.
Keshtu qe, te pelqen apo jo ty (apo mua) mbikalimi, ishte kompetence e Bashkise dhe duhej bere ashtu si kish vendosur Bashkia, ashtu si monumenti (te pelqen apo jo ty apo mua) ishte kompetence e Bashkise se Kavajes dhe jo e Edi Rames.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2014 21:41
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Vajmedet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.