Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Greke > ellinikh parea
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

ellinikh parea

Exo kanei para polous filous helines. Pos sas fenete o eavtos sas metaxi parees albanon kai helines. Apo tin empiria mou exo dhei thetikes kai arnitikes dhiataxeis. einai dhiskola na eisai meros se mia tetja parea.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2005 16:13
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ektoras
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 16/12/2006
Vendbanimi: kurbet
Mesazhe: 30

Filtate Cindi ! Einai anapofekto polles fores na sumbainei kati tetoio kai
pisteuw pws den exei na kanei me tous Ellhnes ,
alla genikotera h apodhxh h aporrisphsh enos atomo se mia parea, me diaforetikes ethonthtes kai oxi mono , einai diaxroniko fainomeno me thn plastigka na gernei prws thn aporipsei .

To fainomeno auto mporoume na to antilhfthoume kalutera ean to doume eidikotera kanontas mia anagwgh sto ti sumbainei sto eswteriko ths Albanias,' ti thelw na pw me auto ' tha gnwrizeis fantazomai oti parees apo ton Bora px aporriptoun tous Notious h antistrofa kai auto gia eunohtous logous ( as mhn tous analusoume ).


Synepws tha sou elega pws h apodoxh h aporripsh ginetai kai me oikonomiko-koinwniko krithrio .( to Koinwniko fantazomai na to antilambanesai kalutera > einai h eikona pou exoun bgalei oi Albanoi pros to ekswteriko kosmo kai auto akolouthei kai ponaei polles fores alla den ptaei kaneis allos gia auto ektos apo ton metanasteutiko Albaniko lao. )


Kleinontas na parathesw ta biwmata mou :Exw thn xara na gnwrizw polu kosmo,Albanous kai Ellhnes ,lla parea me Ellhnes den mporw na kanw , parolo oti eimai Ellhnas omogenhs den einai oti me eporriptoun autoi alla egw den noiwthw bolika ki etsi protimaw na kanw parea mono me Albanous kai me Boreiohpeirwtes.

Kalh synexeia!!!

__________________
jam by**q***grek!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2006 13:28
Ektoras nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ektoras Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ektoras (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ektoras Shto Ektoras nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ektoras nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

ku vajti mesazhi?

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Modifikuar nga eliz datė 10/10/2012 ora 08:52

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2012 08:44
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Greke > ellinikh parea

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.