Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Rrefime memece
Gjithsej 15 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Lightbulb

Rrefime memece ...

Ju ka ndodhur ndonjehere te zgjoheni nga telefonata ne mesnate nga nje anonim ,qe  kerkon te te degjoje vetem zerin. Po te ecni rruges dhe te ndjeni hapa anonim qe te ndjekin nga pas ,qe te behen sozi dhe "fantazem" njekohesisht dhe ti te kesh frike te kthesh  dhe koken per te zbuluar "sekretin"sepse ke frike nga  Ai qe mund te jete. Per te mos folur per sms "tortoruese",qe te bejne te ndryshosh  numer pas numri dhe ne fund te mos kesh zgjidhje tjeter vecse te dorezohesh ,sepse Ai te gjen Gjithmone. Ndonjehere ke "turp" te zhvishesh   ne dhome ,sepse ndjen sikur syte e tij te shohin edhe aty. Dhe ne fund ky "perndjekes" , kjo sozi "fantazem" kerkon nje pergjigje. - Dhe e imja ishte gjithnje e njejta fjale,hap pas hapi, leter pas letre, mesazh pas mesazhi dhe telefonat pas telefonate.-  Idem , ashtu si dhe ankthi qe ai ndjente qe po me rrinte anonim dhe qe une nuk po i beja asnje pyetje per ta zbuluar identitetin e tij te vertete. Sepse ai ndihej Idem ne dhimbje qe me kishte prane dhe une nuk ktheja koken as  per ta pare ate , per t'ia dhuruar une dicka pa ma vjedhur ai. Sepse ai ndihej Idem pertej cdo kuptimi klasik dhe a priori te kesaj fjale.

Sepse une e bera te ndihet Idem me mua  edhe pse une e zbulova identitetin etij dhe asnjehere nuk ia thashe. Sepse une e bera te ndihet Idem me mua edhe pse une i pranoj cdo dite komplimentet e tij gjoja miqesore ,pa e ditur qe une e di "lojen" e fshehte te tij. Por ai eshte sekreti yne, e vetmja gje qe na mban te lidhur .

Dhe ketu jemi perseri Idem ne sekret.

-Hidhni mendimet e juaja dhe te te tjereve qe duan dhe kerkojne te jene Idem si ju.

Kjo teme do te permbaje nje seri letrash nga ky Anonim i njohur qe une kam takuar dhe e bera  te ndihet Idem.

 

__________________
.

Modifikuar nga Katilesha datė 14/10/2009 ora 18:52

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2008 17:42
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

5 mars 2007

......fillimisht me ler te te them se jam shkri dje duke te pa nga larg,edhe mos kisha nje muaj e gjysem pa te pare ne realitet se ne enderr te shoh cdo nate ( mbetet dicka e manget sepse me mungon shume zeri yt). Me tere mend m'u duke si princesh,yll i paarritshem qe do te shndrise gjithmone ( e parashikoj se edhe plake ke per te qene simpatike dhe ta dish se edhe atehere kam per te patur fiksim te padeklaruar,te pashtershem). M.gj.s mua me pelqen dhe me duket me e goditur fjala KUKULL. Ah nuk lodhem une se ndjekuri ty jo, konsumi i kohes nuk ka ndonje imakt tek une sepse nuk ka ndryshuar asgje brenda meje qe nga dita kur te pashe ose me sakte kur folem ( nese nuk ma quan per marri ta shkruaj edhe daten e asaj dite)......Ta dish se nuk me pelqen te quhem Anonim,porse nje here tjeter do te dergoj arsyen dhe jo emrin ,por atehere ka per te qene e fundit leter  qe kam per te te shkruar , keshtu po e zvarris edhe pak kohen!!

Pafshim dhe te dergoj nje puthje ter afsh! ( nga......-gati sa nuk e shkrova emrin).

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2008 21:37
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Post

17 mars 2007

Si kete dite me ke zbukuruar edhe shume te tjera qysh se te njoh , o drit dielli. Mire se mua m'i ke zbukuruar pa dashje a s'me thua a je ke zbukuruar tjeter kujt me dashje? Kjo leter eshte pergjigje e pyetjes tende qe me bere sot direkt ( live),por duket qarte se sa vend periferik kam ne zemren tende,saqe ti as nuk e kujton fare. S'diskutohe qe jam mire me letersine shpirt,perderisa e  kam shpirtin binjak me tendn ( vetem se ti ke shkruar poezi dhe une jo).

Te puth nishanin Bambola!!! 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2008 22:18
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Kat e ku ti le letrat ky Anonimi nga Elbasani ?
Eshte si te thuash dikush qe ti e njeh,por qe dhe te fshihet?
Boh cudi,une e quaj semundje nje ndjekje te tille,eshte si ta thuash nje manjak,ose frikacak.Nese e adhuron,deshiron,dashuron apo simpatizon dike,rruga e pare dhe e vetme eshte njohja direkt&jo keto ndjekjet gjithandej.Do e kisha tmerr nese dikush do dinte gjithcka per mua,cdo levizje timen,do me tmerronte me sms(numrin e telit e kam te shenjte,se jap kollaj ).
Mos takofsha njerez te tille.Nuk e di nese pas nje torture te gjate,nje dite ky tipi do dilte perpara,atehere do hante nje take cizme ne koke,se ska shakara me gjera te tilla.
Kjo quhet perndjekje!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2008 15:04
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Kat e ku ti le letrat ky Anonimi nga Elbasani ?
Eshte si te thuash dikush qe ti e njeh,por qe dhe te fshihet?
Boh cudi,une e quaj semundje nje ndjekje te tille,eshte si ta thuash nje manjak,ose frikacak.Nese e adhuron,deshiron,dashuron apo simpatizon dike,rruga e pare dhe e vetme eshte njohja direkt&jo keto ndjekjet gjithandej.Do e kisha tmerr nese dikush do dinte gjithcka per mua,cdo levizje timen,do me tmerronte me sms(numrin e telit e kam te shenjte,se jap kollaj ).
Mos takofsha njerez te tille.Nuk e di nese pas nje torture te gjate,nje dite ky tipi do dilte perpara,atehere do hante nje take cizme ne koke,se ska shakara me gjera te tilla.
Kjo quhet perndjekje!



..............



C'ma cove ne Elbasan djalin moj....kur ketu nga "livadhi" im eshte...:p

Gjithsesi une jam me mendimin tend , qe kjo eshte nje perndjekje nje "stalking",por qe behet deri diku intriguese,kur t'i e di se kush fshihet pas asaj loje,sepse keshtu di se ne cilat territore te hedhesh grepat e tendencave dhe te ngacmimeve:p...,po te mos e dija nuk do kisha  luajtur. :p Mua nuk me pelqen te luaj pa ditur fundin . ( thoshte me te drejte Rudina:p).

Me pelqen eleganca jote per te "kurorezuar" nje "staliking"..:p... Ajo ideja e takes se cizmes kokes me shkri fare..:p...Po c'te bej une eshkreta qe nuk perdor taka fare...:p....me cfare ta gjuaj??:p:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2008 10:31
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Post

22 mars 2007

S'kishte asgje me te bukur ne kete dite pranvere sesa te te shihja ty duke shetitur me hapin prej lozonjareje.

Meqe  me pyete: Mire?

Po te pergjigjem: -S'sa si behet me keq kur e shoh veten larg teje.

Sei Meravigliosa!

 

ps: Kete letren per  inat :p  te Eriushes qe e kam shume xhan...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2008 10:37
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha katilesha007

ps: Kete letren per  inat :p  te Eriushes qe e kam shume xhan...




Une vazhdoj te jem me idene e cizmes pas qafe.
Sado intriguese dhe interesante te jete,nje situate e tille do me kallte daten :p.Nejse te keshilloj te perdoresh taka,jane mjet mbrojtes i shkelqyer !
Puci

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2008 13:55
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Exclamation

29 mars 2007

Pervec se je tip magjik , ke edhe shikim depertues.

I need YOU ....

ps: Pardonne moi!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2008 13:23
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Post

Gjithmone kam qene e mendimit qe miqesia nuk duhej te "mpleksej" me dashurine dhe anasjelltas. Por nje mik me beri te kuptoj se sa te paqendrueshem , fleksibel dhe te brishte jane "kufijte" e ketyre dy "brigjeve" ndjesore,qe ne fund te fundit nga te njejtat burime ushqehen. Mbaj mend qe kur ai me tha : - Te dua,por jo si mike.....,buzeqeshja me ngriu ne fytyre dhe tiparet e saj  filluan te merrnin format e trishtimit dhe loteve. Me sulmoi mendimi se pas  "rrefimit"  te tij ne nuk do mund te ishim me Miq. Gjerat shkuan deri aty ,saqe gjithe vitet qe kishim kaluar se bashku i vume kunder njeri-tjetrit , filluam te gjenim faje qe nuk ekzistonin dhe lendonim veten me kot.  Hijezuam konturet e miqesise sone, sfomuam pastertine e asaj  copez jete qe kishim kaluar bashke duke i thene njeri-tjetrit "fjalet e fundit"..... Tani jemi Idem ne pendim  dhe ne heshtje kemi terhequr te gjitha  lendimet ,por kjo akoma nuk ka kuptim. Na "torturojne" ato vite meiqesi ,pasi shpesh here duan te rikthehen dhe te serishmi te jetohen , por edhe kjo si shume gjera te tjera nuk kane kuptim.

Ai vazhdon me akoma Te dua dhe une me Me nuk ka kthim........

Kati

 

ps:  Per ty mik.......

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2008 15:54
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

Tani e kuptoj ate qe me thuhej nga ty "sjellja ime eshte reaksion i sjelljes tende" dhe duket qe e tille do te mbese.

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2008 15:06
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Rrefime memece

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.