Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "BAR TIRONA" per te gjithe... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 164 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

sexo hallall lal!

nje martini mua lal te festojme hapjen e lokalit tend...!

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 17:56
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
viper
economista

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: milano (IT)
Mesazhe: 320

o sexi na nxirr nai gja me pi mor lal, hajt me kembe te mbare

__________________
I BACI SONO COME I FRANCOBOLLI, SE NON USI LA LINGUA NON ATTACA !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 19:14
viper nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė viper Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me viper (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė viper't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: viper Shto viper nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto viper nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gaia
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/10/2006
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 76

Shi kur tma fusi mu me heniken kokes kjo,o mi mlejo me hy apo te hiki une ke lokali tjeter,tboj xhiro gjithe diten se kom marre leke sot lol, tlej ne tip te mire lala,si thu mi?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 19:17
Gaia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gaia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gaia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gaia Shto Gaia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gaia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

ajo eshte goc sexi ore, nuk ta kellcet me shishe po me shale kokes!!!

une fenk ju, nuk jam alkolike! ndonje dhalle a ndonje nga ato kafet turke ter llum e ulcer do e pija me gjithe qejf!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 19:22
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

ahhh deksha un per kete fshataren.. qe e do me llum

hajde hajde ta bluajme nje her..


p.s atij nikut i ke then gje ti?

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 19:26
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

i kam thene ore sigurisht!!! pse nuk te ka kontaktuar? do i them serish.

dhe shiko, jam goc pe qyteti lutna shume. hajde te te hug tashti.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 19:30
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

o te engsha qytetin un ty.. me 10 mij banore ( dmth vetem femrat e) :p

hajde me hug se mu merzite.. lol

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2007 19:49
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

sa lokale qe jan hap kohet e fundit mer daje

nje jin tonic do ishte mrekulli per mua

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2007 14:02
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Hajd ta gezoni lokalin e ri dhe me te mbare.
Nje red bull te lutem dhe te ulem ketu me Olin nese pranon kuptohet.

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2007 14:07
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Citim:
Po citoj ato që tha comja
Hajd ta gezoni lokalin e ri dhe me te mbare.
Nje red bull te lutem dhe te ulem ketu me Olin nese pranon kuptohet.

po moj lale pse mos te pranoj une te ulesh me mua

pastaj une te kam edhe xhan ty

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2007 14:21
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 164 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "BAR TIRONA" per te gjithe...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.