Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Vėrejtje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum
Gjithsej 64 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Vėretje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum

Kjo teme do te sherbeje per verejtjet, sygjerimet dhe opinionin tuaj mbi kete forum.

Verejtjet do te merren parasysh nga stafi.
Do ju lutesha nese keni inate personale, mbajini per vete ose mund ti injoroni (Opsion qe ofron vete forumi).
Stafi nuk do te merret me probleme te tilla, sepse nuk jemi gjykatesit e askujt.
Nese Ofendoheni nga anetaret mund te denonconi pa problem mesazhet qe te fshihen nga moderatoret perkates, dhe anetaret qe ofendojne do te ndeshkohen me ban 3 ditorsh.
Nese ne ate moment moderatoret nuk ndodhen online, mund te sillni linkun e temes, qe te merren masa te metejshme.

Per probleme te tjera jemi gjithmone ne dispozicionin tuaj.

Respekte

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Modifikuar nga Lela_Dr datė 18/01/2008 ora 21:23

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2008 20:31
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Propozimi i gabuar i durrsakes?????

Para disa ditesh ju zonjushe me kritikonit se gjoja isha fajtor per debatin me BDB.Padrejtesisht e ne menyre te padrejte e mbroje beniamin tend.Nga sa kuptoj une zotrote je bere shkese per te qe te behej moderator.Une po te them se ke gabuar rende,sepse ky person nuk i gezon ato veti te domosdoshme per te qene moderator.Kush jane ato:

1-Duhet te jesh tolerant

2-I thjesht

3-Komunikues me te tjeret

4-Nuk duhet te jesh mendjemadh

5-Nuk duhet te jesh ironik etc.

Te gjitha keto veti i mungojne ketij personi.Keshtu qe ai nuk e meriton te jete moderator,sepse ne vend qe te moderoj ai do te c'moderoj.Koha do te tregoje gjithcka,por dije se fajtorja je ti dhe vetem ti.Kij kujdes edhe per veten tende mos u fut me sy mbyllur ne nje tunel pa drita.OK?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2008 17:07
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Edhe njehere po ju kerkoj te me pergjigjenise i fshini mesazhet me vrejtjet qe kam postuar?Ju lutem silleni mesazhin tim ne kete teme.Mos u tregoni harbutke me veprimet tuaja te pa pergjegjeshme.Cfare mendoni ti ,qe duke u sjelle ne kete menyre arrogante do te na mbyllesh gojen.Zoti Fajtori tregojini Sh L Cuko qe nuk eshte koha e viteve 80 ne vitin 2008.Kjo e perkedhelur e FH po ta bene forumin corbe.As me shume e as me pak jeni nje censuruese e fjales se lire.Ku e gjeni ate te drejte.Kush ua jep ate force.Nje dite do ti postoj te gjitha njeheresh postimet e mia qe ti moj shoqe na i fshin,sepse nuk te pelqejne.Po gabon rende dhe do ta pesosh.Do ti lutesha moderatorit te ketij nenforumi qe ti dal zot pjeses se tij dhe te mos e lejoj kete femer te fuse hundet sa andej kendej forumit.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2008 12:03
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Verejtjet e tua jane vend e pa vend...
Dhe sa per inatin tend une mund te fus hundet ku te dua une. Sigurisht nuk do te te marr llogari ty.
Moderatori i kesaj zone eshte i zene ne kete periudhe dhe pervec ne Admineve s'ka drejt te fusi duart ketu.

Ti ankohu sa te duash per Verejtjet sepse je i vetmi qe po ankohesh per BDB.
Dhe perderisa jane verejtje qe lindin nga inati personal, une personalisht nuk i marr parasysh fare. Te thash njehere inatet personale shfryini ne vend tjeter...jo tek une apo tek stafi.

Hajt shnet se u bere i merzitshem tani.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2008 13:46
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Lela nqse nuk te pelqejne vrejtjet e mia kundershtoi me argumente,jo duke i censuruar e fshire kur ato jane brenda etikes se debatit. te lutem

Keshtu ka lezet.Duket se terheqja e vemendjes te bene mire per te permiresuar punen e per te qene ajo Lela qe une njoh keto 4-5 vite.

Duhet te kesh dicka parasysh z Lela edhe benjamini jot,se pavaresisht se une e njoh me dhembe e me dhemballe BDB asnjehere nuk do te beje publike te dhena familjare.Une di te mbroje privacine e tij edhe pse djaloshi i ka te gjitha ato qe une them une ne vrejtjet e mia.Ai te jete i sigurt per kete.Une nuk e barazoj llogjiken time me te BDB.Nga mosha ai eshte djali im.Une e vleresoj ate dhe ju te gjitheve,bile ua fal edhe ndonje gabim sepse eshte mosha e atille.Rendesi ka qe diturite e marre ne shkolla te shfaqen me thjeshtesi e urtesi e jo me fodullek e dengla.

BDB djale i mire e i sjellshem duhet te jete perhere dhe jo vetem kur behet ''brigadier''.Ne moshen e tij kam gabuar edhe une e cdokush nga ne,por e rendesishme eshte qe pesimet t'i behen mesim.

Thank you!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Modifikuar nga IQVLORA datė 28/01/2008 ora 12:25

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2008 12:07
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

IQvlora

Leje zonjushe rehat se edhe ajo ka te drejtat e saj, se eshte "moderatore" Qe kshtu ca ti doje qeifi do beje ne forum kush nuk ja heq statusin moderator qe k'shtu flet kot

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 13:25
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Re: IQvlora

Citim:
Po citoj ato që tha klaudio
kush nuk ja heq statusin moderator qe k'shtu flet kot


Sa gabim mendoni keshtu,qe statusi moderator nuk ta heq asnje.
Per te marre statusin moderator duhet te votoje i gjithe stafi,dhe fitohet vetem me shumice votash.Per ta hequr eshte prape po aq e thjeshte,mjafton nje devijim i moderatorit dhe te hiqet direkt statusi.
Ndersa per adminat duhet te votbesohen disa here dhe nese si marrin mbeshtjetjen e duhur nuk quhen me te tille.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 13:36
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

Prit gomar kur te dal bar :(

Eria emer turk!!!

Edhe ate buzen qe e ke vu ne foto s'besoj qe eshte e jotja, se po te ishte e jotja skam c'far ti bej, nejse se jam larg...
keshtu mendoj une se nuk eshte thjeshte te heqet statusi moderator qe po te jet ashtu si thu ti, me get on top of horse end shpaten ne dore dhe ac deri kur te bij nga kali !!!

Thjeshte po beja me te sigurte IQ vloren qe po deshe se asaj ti heqet Statusi mund te hedhesh nje teme dhe mua me ke pro reason !!!! nuk kam po nejse

Ne fund te fundit nuk kam ike ne pune jam ne shtepi po pij cigare kam hap dritaren dhe shof sa vajza kalojne ne rruge po ma beri noj njera me sy po ja bej po nuk me bere po i bej une qe keshtu
Si i thoj nje fjale, ku ka me mir se me nejte shpi
Per lek shofim se ban zoti mire
shkoj te kisha edhe ha i cop buk

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 14:21
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Re: IQvlora

Citim:
Po citoj ato që tha klaudio
Leje zonjushe rehat se edhe ajo ka te drejtat e saj, se eshte "moderatore" Qe kshtu ca ti doje qeifi do beje ne forum kush nuk ja heq statusin moderator qe k'shtu flet kot


 

Klaudio zonjusha eshte administratore me fuqi me te madhe se moderator.Ate kam vite qe e njoh ne jeten virtuale dhe eshte vajze e mire,por ju te rinjte coku gaboni ndonjehere.Eshte mosha e atille.Ate qe thote se mund te beje cfare te doje e thote ne inat e siper, sepse realisht nuk mund te beje dot si i do qefi.Ja shikoje se si e solli perseri mesazhin tim  qe kish fshire.Do ishte mire qe ta kish vendosur mbas mesazhit tim te radhes tek tema ne fjale but anyway.Aty ajo ka bere nje hile te vogel,por une nuk e marre shume per baze.Rendesi ka qe u vendos e drejta ne vend.Te keshilloj te punosh dhe thuaji bosit te te rrisi rrogen sepse e meriton me punen qe bene, por me nje kusht qe mos te mungosh me e te mos numerosh se sa vajza kalojne prane dritares se shtepise.OK?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 16:52
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

! ? Dhe anasjelltas

Thjeshte mu duk si nje teme qesharake mer se mua nuk me intereson se C'fare bejne te tjeter ne fund te fundit. Nuk shkruajta se desha te te ndihmoj ty un thjeshte desha te nxierr konkluzionin, e te hequrit moderator apo ne qofte administrator status me kuptove me vjen qek qe nuk arritet te me kuptonit

Po te ishte me aq domethenje un do i permbahesha temes prandaj shkruajta disi ndryshe

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 20:24
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 64 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Vėrejtje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.