Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Homoseksualiteti.
Jeni pro miqesise me femra dhe meshkuj homoseksuale apo jo?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Jam pro , nuk kam asnje problem. 8 61.54%
Nuk e di jam ne dileme (ndoshta). 2 15.38%
Jam kunder , nuk munde te kem nje miqesi te tille. 3 23.08%
Gjithsej: 13 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 28 Maj 2006, ora 06:08  (60 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lantis
Anetar i ri

Regjistruar: 16/02/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 27

Homoseksualiteti.

Shoh shpesh dhe madje me shume cudi meshkuj qe sillen ne menyre shume "shoqerore"me me meshkuj te tjere, te njejten gje mund te them dhe per shume femra. Ndjehem pak ne siklet kur ndodhem prane tyre ndonjehere bezdi ose turp, vetem kur para 10 ditesh nje shoku im me tha pak per se largu qe ka nje problem me identitetine tij seksual dhe qe mendon se eshte homoseksual. Pas dy ditesh saktesisht kete rradhe nje shoqe me tha te njejten gje ,dmth qe eterhiqnin seksualisht femrat dhe jo meshkujt.
Jam coroditur krejtesisht dhe nuk di se si te sillem me keta te dy dhe gjeresisht me keta njerez.Nuk dua ti gjykoj ne menyre rraciste por me duket sikur ka rene "epidemi".Prandaj po pyes ju cfare do benit ne vendin tim ?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 10:04
lantis nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lantis Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lantis (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lantis Shto lantis nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lantis nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
homer
pak nga te gjitha

Regjistruar: 22/03/2006
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 24

Smile

pse

PSE TE VIHESH NE SIKLET??!!
N.Q.S.TI JE NE MARREDHENIE SHOQERORE ME ATA PERSONA NUK KA PSE TE TE SIKLETOSESH NGA PREFERENCAT E TYRE SEKSUALE.ME DEGJO NUK KE PSE TE NDJEHESH NE SIKLET.E KUPTOJ QE PER TY SI DHE PER MUA E DICKA QE NUK E NORMALE POR KJO DUKURI EKZISTON DHE NUK E EPIDEMI PO KA EKZISTUAR PERHERE KISHIM APO NUK KISHIM NE INFORMACION.TE THEM QE NGA SHOQERIA ME KETA TE DY TE PERPIQESH TE MARRESH ME TE MIREN

__________________
tung

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 16:31
homer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė homer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me homer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: homer Shto homer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto homer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Thjesht konsideroji si human being asgje me teper.
S'ka pse te sekelldisesh. Ise neos ke akoma psahnese.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 18:26
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Nuk e kam problem preferenca dhe mardheniet seksuale nuk jane biznesi im por do thoja kete:
Ajo qe me bezdis eshte kur nje mashkull vishet si femer lyhet me puder per te fshehur "identitetin" e tyre kur fatkeqesisht ajo terheq me shume vemendje..
Nuk e harroj kur kam pasur nje problem me frigoriferin dhe me thane qe do dergonin dike ta kontrollonte. Hap deren....dhe mbetem e shtangur personi me prezantohet me emer femre me floke te gjate me gershet gishtat e lyer me manyqyr....Nuk e haroj se sa ne siklet qe kam qene.....

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 18:34
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664


:

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 18:38
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lantis
Anetar i ri

Regjistruar: 16/02/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 27

Jam dakort me ate qe tha enigma , por eshte nje gje krejt ndryshe kur nje njeri qe ti e njhje per shume kohe krejt papritur te te thote qe ka preferenca te tilla. Si te sillesh me te si me njemashkull ,si me nje femer apo.... si ?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2006 12:31
lantis nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lantis Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lantis (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lantis Shto lantis nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lantis nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ti duhet te sillesh ashtu sic je sjell me perpara duke ja bere te qarte preferencat e tua. Qe mirnjohja shoqerore mos te kthehet ne diçka tjeter.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2006 13:29
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lantis
Anetar i ri

Regjistruar: 16/02/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 27

Unhappy

Ke te drejte per ate qe thua sepse deri tani po mundohem te bej te njeejten gje ,por ndjej keqardhje per te , dhe nuk di a mund ta "ndihmoje "qe te ndryshojne preferencat e tij. Shpeshhere eshte aq i merzitur saqe nuk di cti the. Mendon qe ,"cjam une keshtu qe megjithese jam mashkull nga natyra terhiqem nga meshkuj te tjere" kam frike se mos ben ndonje marrezi me rrezik per jeten e tij.

__________________
=Ne lufte puna jone eshte lufta , ne liri lufta jone eshte puna.=

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2006 12:25
lantis nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lantis Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lantis (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lantis Shto lantis nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lantis nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Lantis te besoj qe je ne ankth per shokun tend, dhe e imagjinoj se si mund te ndodhet shoku jot ne keto momente.

Per ato eshte shume e veshtire se sa ne "Normalet", sepse jane ne nje krize identiteti.

Keto persona kane nevoje per ndihme, dhe per njerez qe ti aprovojne zgjedhjen e tyre.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2006 14:38
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
homer
pak nga te gjitha

Regjistruar: 22/03/2006
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 24

normalja

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Lantis te besoj qe je ne ankth per shokun tend, dhe e imagjinoj se si mund te ndodhet shoku jot ne keto momente.

Per ato eshte shume e veshtire se sa ne "Normalet", sepse jane ne nje krize identiteti.

Keto persona kane nevoje per ndihme, dhe per njerez qe ti aprovojne zgjedhjen e tyre.



NORMALE ESHTE VETEM VDEKJA E DASHUR!
TE TJERAT.......JETOJI SI NORMALE DERISA TE VIJE NORMALJA!!!!!!

__________________
tung

Modifikuar nga homer datė 14/04/2006 ora 07:51

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2006 19:03
homer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė homer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me homer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: homer Shto homer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto homer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Homoseksualiteti.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.