Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Re: Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Argumento.



Me kane tradhetuar disa here ne jete.Madje persona qe nuk e prisja kurre ...(nuk e kam fjalen vetem per te dashura).Nuk e kam problem fare faktin qe te "braktis" ....shkon me dike tjeter ....Fundi fundit njeriu ka ndjenja dhe ndryshon ......me vret fakti pse duhet te tradhetoj ....pse duhet te godas prapa kraheve ....Me i ulet eshte fshehja sesa vet akti .....
Megjithate ,cfare do beja ne nje rast te tille?!Kur me tradhetojne....

Une bej gjithcka dhe asgje.Une vec hesht ...dhe dicka do kaloj me mire keshtu.Une eci ne rrugen time te te vertetes dhe te drejtes.Ata njerez nese kane ndergjegje heret a vone ajo do zgjohet dhe do ti vras.Askush nuk vret me shume se ndergjegjia.Dhe une kur ja kam lene kete vrasje ndergjegjies,jam cliruar nga cdo hakmarrje personale qe mudn te beja .Une jam i pa perlyer.Aty vret e verteta.heret a vone ajo vret....heret a vone do shkoj drejtesia ne vend .....

Kaq kisha....

ps,ata qe trdahetojne.te dashurin,mikun,shokun apo dhe dike te panjohur (pak rendesi ka) per mua jane njerez shume te ulet ....dobesi karakteri dhe veprime prej skuthash .....

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2007 15:15
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Re: Re: Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?

S'e di...s'me ka ndodhur kurre( mendoj te pakten )..Me kujtohet ajo shprehja Ka çeçua biçak :o

Citim:
Po citoj ato që tha Eric Darven

Ata njerez nese kane ndergjegje heret a vone ajo do zgjohet dhe do ti vras.Askush nuk vret me shume se ndergjegjia.Dhe une kur ja kam lene kete vrasje ndergjegjies,jam cliruar nga cdo hakmarrje personale qe mudn te beja .Une jam i pa perlyer.Aty vret e verteta.heret a vone ajo vret....heret a vone do shkoj drejtesia ne vend .....




Nese ke dashur,per te qene indiferent duket te jesh person i forte.Indiferenca vret vetem njerezit me ndergjegje...po ata qe s'e kane,ç'te besh?

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2007 15:26
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Briseide.

Kur dashurove.Arsyen ja dorzove zemres.Dhe ne momentinqe ajo tu plagos ,me duket e logjikshme qe zemren tja dorezosh arsyes.Njeriu me shume mundesi dhe force ka te shemb dhe te rrindertoj sistemine ti te te menduar dhe ndjerit sesa te dikujt tjeter.Eshte e veshtire po jo e pa mundur.

Te gjithe kane ndergjegjie.Te forte apo te dobet por te gjithe e kane.Ndergjegjia nuk eshte dicka e perhershme,shume njerez jane te pa ndergjegjshem kur bejne dicka ....po heret a vone zeri saj do vij .....dhe te siguroj qe eshte shume torturues .....me shume se cdo gje tjeter....

ciao

ps,per ata qe skane,ose mendojne se skan eshte akoma me e dhimbshme pasi u vjen papritur...si nje suprize e pa kendeshme ...

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2007 15:37
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

nuk mendoj qe njeri eshte pergjigjuar cfare ka ndjere ne te vertet


une them cfare mund te besh te ka tradhtuar ne qofte se ti e do dhe pse te ka tratdhtuar do e falesh mbaroi kjo nuk mund te ndaesh nga ai per nje tradhti do ti beosh si me pare kurrreeeeeeeeeee besimi iku do ta duash si me pare ne fund te zemres po ndoshta nuk do kesh te njejtin respect
pra une cod beja asnje gje do mundoheha thjesht te kerkoja nje pergjigje pse e ka bere dhe si do ndihej ai ta beje une te njejten gje sikur ai
kaq cfare mund te besh gjithnje ne qofte se e do dhe ne qofte se nuk e do i thua nje lamtumire dhe mbaroi cdo gje dicka per protekst ishte kjo dicka qe te ndihmoi te largohesh pa faj

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2007 16:27
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Talking

Re: Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Argumento.


-futja i dopjo raki Shqipnie dhe te nesermen je esull krejt.-hahahahaha-

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2008 00:52
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

kap thiken

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2008 02:55
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MARSMED
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 09/07/2007
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 103

Nese e marr vesh indirekt,pra jo nga ai... atehere sdo reagoje....perkundrazi do e bej te jetoje momentet me te mrekullueshme per ditet ne vazhdim.....per pak kohe... dhe pastaj i them MBAROI. atehere kur e di qe do i dhembi me shume  

Nese ma thote vet,dhe di qe behet fjale per nje rast te izoluar dobesie... ne rrethanat e nje krize ne lidhje ku dhe une kam faj... atehere nuk bej asgje per momentin sepse cdo vendim e di qe do ishte i nxituar.... le gjerat te kalojne pak dhe shoh nese une arrij ta fal perseri,arrij ta dua perseri...nese me ben te ndjehem perseri princesha e tij dhe arrij ta fal atehere vazhdojme :p .... nese jo ,mbaron..... por te pakten ka qene nje vendim i marr me pergjegjesi dhe i menduar dhe jo ne nxehje e siper.

__________________
ESHTE NJE KOMPLIMENT ME I MADH TE BESOHESH SESA TE DASHUROHESH NGA DIKUSH.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2008 15:59
MARSMED nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MARSMED Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MARSMED (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MARSMED Shto MARSMED nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MARSMED nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

nuk mund te supozojme se si do rreagojme! varet a je ne dashuri dhe sa i cmendur je per ate. kam patur te dashura qe me gjithe qejf do kisha te me tradhtoshin vetem ti ikja nga ato se nuk e kisha forcen ti lija se me vinte keq. kam patur te dashura, te pakten nje, qe edhe sot e ksaj dite, mbas vitesh, kur e imagjinoj se vetem ka puthur diken tjeter (se harroje te bere dashuri me diken) me merzitet jeta and i start thinking suicide.

AH!sikur mos te existonin ato gocat qe te bejne te cmendur! sa e kollajte dhe pas stress do ishte jeta me kto te tjerat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Mars 2008 10:03
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Do i beja dalje me ceremoni

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2008 03:19
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Franka
Amazone prej Reje

Regjistruar: 20/03/2008
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 64

nuk e di se si do sillesha ne ate moment sepse nuk e di se si do ndihesha ...por ishalla nuk e provojme thuaj

__________________
Une shpesh mbytem ne psheretimen tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2008 21:17
Franka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Franka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Franka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Franka Shto Franka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Franka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.