Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cfare te ardhme na ofron shqiperia
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Plasen sekretaret edhe keteeeeej... :p

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Korrik 2009 22:34
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ne Shqiperi vetem me mik mund te gjesh pune te mire.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Korrik 2009 22:40
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re images.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 38 herė.

He, he. Miku.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2009 12:55
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
Ne Shqiperi vetem me mik mund te gjesh pune te mire.


........

Nuk jam shume pro kesaj ideje,por mgjt ne Shqiperi gjithcka ndodh. Nje  e njohura ime vetem se  kishte nje mik ne Parlament, hyri ne pune aty ne nje lloj pozicioni qe nuk ia di as emrin/funksionin dhe qe nuk ben asgje prej gjeje gjithe diten dhe ne fund sheprblehet me nje rroge 600 mije leke. Dhe  po me thoshte qe per t'u futur ajo aty  ishin skualifikuar shume kandidate te tjere qe kishin nje CV me te kompletuar se e saja. Vajza ne fjale  eshte vetem me nje 3 vjecar ne pune sociale dhe asnje eksperience pune te meparshme.

 Edhe pse e di qe nuk duhet, une jam krejtesisht indiferente ndaj ketyre fenomeneve dhe menyrave te punesimit. Per momentin jam rehat ne punen (part -time) qe bej , edhe pse nuk eshte krejtesisht ne profilin tim. Le te shpresojme qe deri ne momentin kur te mbaroj specializimin une gjerat te jene permiresuar, ne te kundert do perdor edhe une mikun tim ne Parlament.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2009 16:53
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Talesofadream
ne te kundert do perdor edhe une mikun tim ne Parlament.

E cfare kerkon "miku" ne kembim? Ty? Asaj tjetres ne parlament....?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2009 17:39
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

E cfare kerkon "miku" ne kembim? Ty? Asaj tjetres ne parlament....?



..........

Ishte nje menyre per te thene se ky eshte sistemi ketu dhe duam apo nuk duam shpesh jemi te detyruar te bejme gjera qe nuk jane te menyres sone dhe jo gjithmone mund te besh dicka per ta ndryshuar kete.

Se ca i ka kerku "miku" asaj nuk eshte ceshtja ime, kurse "miku" im eshte femer.   Nejse, se kete ceshtjen e mikut e thashe me teper per shaka.Kuptohemi besoj!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2009 17:49
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Talesofadream
Ishte nje menyre per te thene se ky eshte sistemi ketu dhe duam apo nuk duam shpesh jemi te detyruar te bejme gjera qe nuk jane te menyres sone dhe jo gjithmone mund te besh dicka per ta ndryshuar kete.

Se ca i ka kerku "miku" asaj nuk eshte ceshtja ime, kurse "miku" im eshte femer.   Nejse, se kete ceshtjen e mikut e thashe me teper per shaka.Kuptohemi besoj!



Ne fakt jo, nuk kuptohemi pasi sistemin e beni ju dhe jo e kunderta.

Ah, qenka femer, atehere paske mbrojtur "nderin" nga shperblimet ne natyre dhe mund te ecesh me koken lart rruges, bashke me mikeshat duke rrahur gjoksin rruges per 600 mije L. mujore, madje dhe atehere kur mikeshat bene punen e tyre ne buduaret e punedhenesve. Apo ky s'eshte nder...?!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2009 17:56
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Ne fakt jo, nuk kuptohemi pasi sistemin e beni ju dhe jo e kunderta.

Ah, qenka femer, atehere paske mbrojtur "nderin" nga shperblimet ne natyre dhe mund te ecesh me koken lart rruges, bashke me mikeshat duke rrahur gjoksin rruges per 600 mije L. mujore, madje dhe atehere kur mikeshat bene punen e tyre ne buduaret e punedhenesve. Apo ky s'eshte nder...?!



Kjo siper ngaterron preshin me leshin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2009 18:18
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cfare te ardhme na ofron shqiperia

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.