Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Foto - Lajm
Gjithsej 31 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717Qindra murgj budiste luten neper rruget e Myanmar (Birmani) .. s'eshte hera e pare qe kjo forme proteste nderrmerret por tanime eshte bere gati e perhershme. Te bashkuar kunder regjimit ushtarak duket se murgjit kane perkrahjen dhe te popullsise.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2007 15:31
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re genimagebei.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 379 herė.

Beirut :Makina e djegur nga atentati ne te cilin vdiq nje parlamentar Libanez i njohur per idete e tij anti-siriane. Para tij kishte gjetur vdekjen dhe ish-ministri i jashtem i Libanit.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2007 15:35
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Anglia multikulturaleNje grua e re ne metrone e Londres : Perçe ne emer te besimit - thote.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2007 15:39
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717Nje fshat ne Toskana ( Itali) braktiset nga banoret,( dhe nuk eshte i vetmi ) nga 2000 banore kane ngelur vec 190 ... merret me mend mosha e tyre

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2007 15:42
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 21chile250.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 355 herė.

Alberto Fujimori ekstradohet nga Kili dhe kthehet ne Peru per tu perballur me gjyqin e nisur ndaj tij per korrupsion e krime te shumta.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2007 00:45
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Ndersa Europa e shkrete ka probleme me popullsine e mbi plakur ... Irlanda ka nje mbipopullim te shkollave si rrjedhim i perqindjes se larte te rinise nen 25 vjec ... Eh duken si 2 ane te kunderta te medaljes

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2007 00:56
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Imortale Jecur
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/12/2005
Vendbanimi: Durres
Mesazhe: 67

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re avganistan.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 333 herė.

 

 

 

 

 

Dy ushtare italiane zhduken ne Avganistan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2007 17:30
Imortale Jecur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Imortale Jecur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Imortale Jecur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Imortale Jecur Shto Imortale Jecur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Imortale Jecur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
el-Nino
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 06/02/2007
Vendbanimi: KL
Mesazhe: 436

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re (54).jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 407 herė.

...qe kur e kam pare per here te pare kete foto me ka mbetur ne mendje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2007 03:58
el-Nino nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė el-Nino Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me el-Nino (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: el-Nino Shto el-Nino nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto el-Nino nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Imortale Jecur
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/12/2005
Vendbanimi: Durres
Mesazhe: 67

Mikrosofti pergatit lançimin e lojes me te fundit te shumepritur ne treg

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2007 18:18
Imortale Jecur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Imortale Jecur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Imortale Jecur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Imortale Jecur Shto Imortale Jecur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Imortale Jecur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ahmadinejad .jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 298 herė.

Presidenti i Iranit Ahmadinejad deklaroi ne Konferencen e Pergjithshme te Kombeve te Bashkuara se dosjen per armet nukleare e konsideron te mbyllur. Ai nuk harroi te permendte dhe disa " shtete arrogante " qe kane influencuar negativisht Keshillin e Sigurimit dhe se nuk respektojne te drejtat e njeriut.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2007 15:42
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 31 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Foto - Lajm

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.