Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Martesat midis shqiptareve.
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

[QUOTE]Po citoj ato që tha Simona
[B]Uaaaaaaaaaaaaaaa cthua moj darma ( me mire te martohen kusherinjte sesa dy sekse te njejta???????).po je gabim moj motra ,si u martoka robi me cunin e tezes apo aq me keq nipi me tezen,cthua moj zemer se eshte mekat ndaj vetes dhe zotit qe te ka falur familjen e jo ta sh.......sh ate




Nuk mendoj se i ke lexuar fare shkrimet e mia .......ose te pakten i ke lexuar perciptaz dhe nuk i ke vene shume rendesi ose syte te kane zene ate qe ke dashur te lexosh ....sa per te justifikuar nje pergjigje........
Ku e lexove ti e dashur se eshte normale te martohet nipi me tezen e vet.....
Leqe une nuk i aprovova keto martesa une thejsht po shpjegoja se si dhe pse ndodhin....
Ku citova se ne shume vende arabe eshte tradite martesa mes kusherinjve vetem nga gjaku i nenes jo i babait (gjera qe i kam permendur mesiper) Por nuk thashe se une e aprovoj dicka te tille ........
Por asaj qe thashe i qendroj une Me mire te martohen dy kusherinje ( qe eshte e vertetuar me shkence se femijet e tyre dhe pasardhesit e tyre nuk do te kene probleme mendore) sesa te martohen dy meshkuj e dy femra........(dhe shpjegimin perse mendoj keshtu e thashe me duket mesiper keshtuqe nuk po e marr mundimin te ta shkruaj perseri)

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Gusht 2006 23:25
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lord of the flings
Anetar i ri

Regjistruar: 05/07/2006
Vendbanimi: toronto
Mesazhe: 5

Question

ka

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Lordi eshte e vertete qe ketu ka degjenerim,si ne gjithe vendet e zhvilluara perendimore,por kjo nuk do te thote qe jane te degjeneruar te gjithe.Ky eshte nje vend me qyteterim te lashte dhe ketu eshte normale qe te rinjte te kene nje te dashur sepse jeta s'do te kishte kuptim po ta ngrysje si Spartak Ngjela.Shume nga keto lidhje perfundojne ne martesa.Eshte bere e modes edhe ne vendin tone kjo menyre jetese.Shi rrushi rrushin dhe piqu eshte kjo pune.Por dije se ka plot familje te shendosha angleze qe nuk martohen me kusherinjte e pare.Puna me ka lidhur qe te njihem me shume familje te mira por edhe te keqia.Dikush e thote me sinqeritet dikush e thote sa per sy e faqe por nuk e pranojne nje gje te tille.Ka edhe disa familje te pakta qe vijne nga shtresa te pagedhendura qe kane perfunduar ashtu si thua ti,por ato jane 1% e tyre.
Vajzat tona jane te mrekullueshme.

PS: Per sa i perket ndonjerit qe nuk ka respekt per mua pune e madhe.Ata jane ata qe u djeg miza nen kesule.Une kam fakte jetesore dhe nuk beje teorira.Per mua jane inegzistente.Ju e dini qe une mora ban prej tyre.Kur e hapa temen nuk kisha parasysh asnje person me emer,apo ndjenja raciste
Aq kishin ne dore aq bene.Tjetrit duhet ti merzitesh aq sa e ka kapacitetin.







ka lidhje me mua se spo e marr vesh

__________________
more you know more you want ,more creazy you become

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Gusht 2006 18:47
lord of the flings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lord of the flings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lord of the flings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lord of the flings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lord of the flings Shto lord of the flings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lord of the flings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Re: ka

Citim:
Po citoj ato që tha lord of the flings






ka lidhje me mua se spo e marr vesh



ASPAK I DASHUR.YOU ARE ALLRIGHT.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2006 22:22
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Martesat midis shqiptareve.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.