Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cila ka qene endrra juaj ne jete??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

gati te gjitha ato qe i kam enderruar edhe i kam ber realitet,mbetet akoma per te ber por do shkojme se bashku me kohen,njeriu asnjeher nuk ngopet me ato qe i ka ber,kerkon me shume edhe ka te drejte,perndryshe nuk do ishte jeta e bukur nese nuk anojme nga gjonat e reja!

ciao

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2003 17:12
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lakanderi
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/07/2003
Vendbanimi: kulle e hirit
Mesazhe: 71

Thumbs up

Te pranohem edhe une ne parajse !

__________________
Njehere ben dasme i varfri,dhe i cahet daullja!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2003 11:33
Lakanderi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lakanderi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lakanderi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lakanderi Shto Lakanderi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lakanderi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Endrra ime?????????
Nuk e di por me duket se kthehem ne boten e femijeris kur mendoj per endrra,deshira.....mendoj se keto jan gjera qe i perkasin asaj moshe,dhe ata qe e quajm veten te rritur jane te perjashtuar nga kjo bote.Prandaj endrra ime eshte te rikthehem edhe nje here ne boten e femijerise dhe te jetoj perjetesisht aty ne menyre qe te kem mundesi te enderroj!Dhe me pas jam e sigurt qe sdo me ngelet pishman qe su rrita dhe sprovova poshtersit e kesaj bote.Ju do thoni se me gjerat e keqija vin dhe te mirat por asgje smund te krahasohet me ate qetesi dhe kenaqesi qe ta jep pafajsia e nje femije.

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2003 02:57
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cila ka qene endrra juaj ne jete???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.