Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Nje burrč te pasur apo te varfer?Per femrat pergjigja eshte e qarte,te pasurin Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 4.33.
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
piccola
Anetar i ri

Regjistruar: 19/02/2004
Vendbanimi: rome
Mesazhe: 10

ah qe me re ne shteg.. jam shume dakord per ato qe shkruan ky fenomen te ne eshte bere shume normale,... por cilat jene keto qe bejne nje zgjedhje te tille? vetem femrat me nje nivel shume te ulet intelekti...sepse nuk arrijene ta kuptojne qe duke qene ne kerkim te nje mashkulli te pasur (ne 95% te rasteve injorant) trasformohen ne te dashura me pagese...pacin fat femra te ketilla s'mund te them asgje tjeter sepse po te shkruaj akoma do kaloj ne ofendime akoma me te renda,.. edhe nje here PACIN SA ME SHUME FAT

__________________
nese kur ngrihesh ne mengjes diell nuk sheh atehere ose ke vdekur ose diell je bere vete..............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2005 15:05
piccola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė piccola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me piccola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: piccola Shto piccola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto piccola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
piloti
Anetar i ri

Regjistruar: 26/03/2005
Vendbanimi: Greqi
Mesazhe: 20

Ne nje emision qe pash para ca ditesh dhe fliste per seksin thuesh qe eshte ne natyren e femres qe te preferoj me shume nje mashkull te pasur.Arsyeja eshte instiki e nenes qe deshiron sigurine(mendoj te gjitha e keni).

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2005 18:41
piloti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė piloti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me piloti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: piloti Shto piloti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto piloti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: ME MIRE NJE BURRE TE VARFER DHE ME MENDJE TE PASUR!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra
PERSHENDETJE MIQESORE!

Pasuria shkon e vjen, po truri,
po iku-nuk ka kthim mbrapa!


Ju perqafon _Sykaltra





hahahahah me pelqeu kjo shprehje e jotja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2005 02:49
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: ihihihi

Citim:
Po citoj ato që tha I_don,t_wana_know
dreqe kryt tan naqe a gjithe diten rri para pc ngele gjithekund edhe pastaj ma keputeee kete cike petull qe me ka ngelurrr me ate komentin qe kishe bere persa i erket te pasur apo te varferr naqe gjeje kush ta kee ma te madh edhe je ne rregull ti ahah kisss u dreqeeee




qyqja po nuk qe i pasur aty cme duhet ai mashkulli,,,,,, du me ba dashuri me ate e jo me George Washington apo Abraham Lincon,,,, kisss you to naqe...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2005 02:54
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Prity girl
Anetar i ri

Regjistruar: 07/04/2005
Vendbanimi: NY
Mesazhe: 1

Red face

femrat

O Uragan, mos u bej merak se nuk mbetesh beqar . Une di te them qe nuk jane femrat te gjitha njesoj. POr ka edhe femra qe mendojn per pasurin se jane mesuar me nje jete luksi edhe nuk mund ta konceptojn dot nje jete me te thjesh apo ndoshta edhe te veshtire per nga ana ekonomike. POr kjoeshte nje menyr e thjesht mendoj une per te treguar ate cinizmin e njeriut por qe shume me shpesh e gjen tek femrat sesa tek meshkujt. TAni ka ardhur koha qe nuk i beson dot nje femre se te don per paret qe ke apo per ate qe ti ke ne shpirt edhe ne karakter. Ato kane nje natyr qe din ti pershtaten cdo lloj njeriu por ngaqe kjo eshte fallco ne te shumten e rasteve loja e tyre zbulohet mbas martese apo mbas nje ndyshimi ekonomik te papritur. MEndoj se ato femra qe jane te tilla e kan nje cmim , mirpo, budallalleku me i madh i tyre eshte se edhe kur u vjen paraja ne dor nuk din ti ven nje vler te majme vetes, problemi eshte se i kursejn icik zerot qe mund te vihen mbas numrave te plote.
Qe te jesh materialiste duhet te jesh edhe e zgjuar . Sepse eshte njesoj si te kesh nje biznes me meshkujt, per mua eshte tamam keshtu, nje biznes qe kur perballet edhe me meshkuj te verbuar nga bukuria e nje femre, eshte shume fitimprures. Tani, mendoj se ka edhe meshkuj qe e din se me cfar njeriu rrin e din shume mir qe personi qe kan per krahe e don per pasurin e tij, por, kjo atij nuk i ben pik pershtypjeje. NDoshta ngaqe kur u del shokeve para me nje femer me permasa 90-60-90 ka me shume vler per te sesa leket qe mund ti kushtojn keto permasa sepse ne shqipetaret e kemi per zakon qe jo vetem te mburremi me gjera materiale por edhe ato njerezore. Per ta mbyllur o uragan, une mendoj se nuk ka zgjidhje ky problem bej edhe ti si shoket edhe lidhu me ate qe te pranon per ate qe je dhe pik.

__________________
pershendetje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2005 22:55
Prity girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Prity girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Prity girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Prity girl Shto Prity girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Prity girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Colpo_di_Fulmine
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/04/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 68

Thumbs up

Re:Hahahhaahhah

Po citoj ato që tha JamCelik
ti do pranoje te jetoje me nje 'loser' vetem se ai mund te kete para te madhe ????
nqs po, atehere une do te zija dashnore dhe do ti merrja paret qe ai do te jepte ty.
[/QUOTE]


Shume e vertet ajo qe the cme duhen paret kur ai njeri eshte nje " loser" i madh saqe te kesh neveri ti afrohesh .
Pastaj ne nje ane leku duhet sepse te pakten eshte ana ekonomike por per mendimin tim do doja njeriun e jetes e nuk do e kisha pas problem tek leku sepse Lekun e Bajm Ne e Jo Ne Leku .Flm Zotit mka dhane shendosh ne kete jete keshtu qe leku bahet. ok.

Por sic e kam vu re edhe une sidomos ne Shqiperi femrat jan kthy ne prostituta pa dite mire se cfare veprojn eshte vetem ajo egoja me pas se fundja mos i japin ato Meshkuj shume atyre nji pjate me makarona fruta detit e kenaqen ato te shkretat , e nji xhiro me makine hahahhahaha.
Shume eshte per te ardhur keq por ne fakt nuk me vjen keq hiq sepse ka kurva por edhe ato jane me nivele e kategoris te fundit si puna e shume vajzave shqiptare e ka edhe prej atyre qe kane lekun e pa fare por qe te tjeret kan te pakten rrespekt hahahhaha.
Nejse nqse se ai njeri ka lekun sic thashe por shpirti im nuk eshte e kenaqur me te cme duhet ai.

__________________
''Midis meje dhe teje ka gjithmone nje rregull,jam une e para''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2005 12:48
Colpo_di_Fulmine nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Colpo_di_Fulmine Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Colpo_di_Fulmine (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Colpo_di_Fulmine Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Colpo_di_Fulmine
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/04/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 68

Thumbs down

Re: femrat

Po citoj ato që tha Prity girl [/i]
[B]O Uragan, mos u bej merak se nuk mbetesh beqar . Une di te them qe nuk jane femrat te gjitha njesoj. POr ka edhe femra qe mendojn per pasurin se jane mesuar me nje jete luksi edhe nuk mund ta konceptojn dot nje jete me te thjesh apo ndoshta edhe te veshtire per nga ana ekonomike.

hhahahhahahah Hi party girl nuk jam fare me ty sepse vajzat ne Shqiperi qysh kur me luks , ato qe jane rrite te pakten me pshesh ne sahan e mos i bini mohit asnjeri prej jush se kush nuk eshte ai ose ajo qe te pakten nuk ka hanger vec per lezet pshesha ne tas si te them prandaj jeni realist te gjithe e te thjeshte e mos e harroni te kaluaren tuaj ne mos e paci provu ju te pakten prindrit tuaj e ku ju erdhi luksi ju ketu. Me vjen keq te them por me lesh jane msu ato e kjo eshte e keqja e tyre sepse ato skane respect per vedin e tyre e skan karakter,
Sa mire skane frige te shkojne vec per lek , se mos marrin ndonje semundje. nejse dua edhe te them jo vetem per ato qyqet qe jane ne Shqiperi e mundohen ta jetojne jeten si jashte ne fakte ato e kane kap per smbrapshti jeten e jo persmarit, por ka edhe vajza qe sa dalin jashte e kthehen dojne me ba demek se qa jane e ishtu jane njerz per mendimin tim qe skan vlere.
Ciao te gjithve
..

__________________
''Midis meje dhe teje ka gjithmone nje rregull,jam une e para''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2005 12:58
Colpo_di_Fulmine nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Colpo_di_Fulmine Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Colpo_di_Fulmine (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Colpo_di_Fulmine Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Nje burrč te pasur apo te varfer?Per femrat pergjigja eshte e qarte,te pasurin

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.